Закохана у творчість

Обласне народне об’єднання «Прибужжя» продовжує дивувати новими здобутками майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Нещодавно на творчому небосхилі засяяла нова зірка – Тетяна Веремієнко з Миколаєва вперше презентувала широкому загалові оригінальні картини, виконані в техніці «квілінг», а також вишиті роботи.

Її виставка дала початок III циклу «Нові імена Миколаївщини». Вже кілька років поспіль його учасниками є талановиті майстри та художники, які своєю самобутньою творчістю збагачують українські традиції, примножують культурні цінності і возвеличують красу рідного краю.

Корінна жителька Миколаєва Тетяна Веремієнко з дитинства захоплювалася творчістю і мріяла стати художницею. Та закінчивши Київський державний університет ім.Т. Шевченка і опанувавши гуманітарну спеціальність, Тетяна Миколаївна вирішила присвятити себе бібліотечній справі. В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Гмирьова вона працює вже понад 18 років. Проте любов до художньої творчості в її серці не згасла. За два десятиліття Т. Веремієнко створила 70 вишитих робіт. Згодом, вступивши до народного творчого об’єднання «Прибужжя», майстриня самостійно опанувала складну техніку квілінгу. Так почали з’являтися оригінальні авторські картини, які вражають гармонійним поєднанням кольорів, надзвичайною легкістю та простотою сприйняття.

Відкриття персональної виставки було для Тетяни Веремієнко довгоочікуваною і хвилюючою подією. Адже раніше її роботами могли милуватися лише рідні та друзі, а тепер вони представлені на розсуд усіх поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва. До експозиції першої персональної виставки миколаївської майстрині ввійшли 39 вишитих картин та композицій, створених із паперу.

– Квіти, зображені на цих картинах, виглядають, як живі, вони створюють весняний настрій та надихають на нові звершення, – зауважила директор обласного центру народної творчості Наталія Баштова. Маки, ромашки, лілії, троянди, іриси, підсніжники, метелики і рожеві фламінго – різноманітні дива природи оживають у роботах майстрині. Щоб створювати такі картини з паперу та ниток, необхідно мати світлу душу і тонко відчувати красу навколишнього світу.

Після відкриття виставки Тетяна Веремієнко провела майстер-класи для дітей, котрі переїхали з зони АТО, під час яких розкрила власні секрети створення аплікацій із паперу.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

Добавить комментарий