Виклики до суду від 19 лютого 2015 року

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи №490/14296/14-ц за позовом Казарян Шамірам Зарзандовни до Галстяна Тіграна Степановича, Абаджяна Артака Льоваевича про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, відкладено на 04.03.15, о 16.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 17.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Шандренко Тетяни Степанівни до Шандренка Анатолія Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв, вул. Леніна, 248, про розірвання шлюбу призначено на 03.03.15, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Мітрохіної Надії Леонтіївни до Зенталя Вадима Петровича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв, вул. Архітектора Старова, 8б, кв.129,про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 11.03.15, о 14.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Мігун Ірини Вікторівни до Мігуна Андрія Віталійовича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв, вул. Ілліча, 42, про розірвання шлюбу та зміну прізвища призначено на 25.02.15, о 9.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Омельченка Геннадія Миколайовича у цивільній справі за позовом Лучканіної Людмили Володимирівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 13.02.15, об 11.00, каб. №21Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Сичова Володимира Петровича 12.08.1978р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Киселівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Сичова Володимира Петровича про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 25.02.15, о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лелека Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новокиївка, про дату слухання цивільної справи за позовом Лелеко Тетяни Олександрівни про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, яке відбудеться 19.02.15, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Корнєєв Сергій Олександрович викликається у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі за позовом Десюк Ольги Федорівни до Корнєєва Сергія Олександровича, третя особа– Врадіївський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області, про втрату права на користування житлом.

Розгляд справи відбудеться 24.02.15, о 14.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Нізовцеву Інесу Юріївну у судове засідання, що відбудеться 04.03.15, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ «ЕнергоБанк» до Нізовцевої І.Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності, і він вважається повідомленим належним чином про час і місце розгляду справи.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Шевченка Руслана Юрійовича у цивільній справі за позовом Рижик Світлани Олександрівни про стягнення аліментів, на 03.03.15, о 8.40, каб. №15Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 12.03.15, о 12.15, у судове засідання в якості відповідача Заборського Данилу Валерійовича у цивільній справі №2/489/838/15за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до ЗаборськогоД.В. про стягнення заборгованості за договором кредиту.

Слухання справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. №14.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Прокіпчук Ніну Михайлівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Штукар, вул. Миру, 87, про дату слухання цивільної справи за позовом Прокіпчука Мирослава Васильовича до ПрокіпчукН.М. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 02.03.15, об 11.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Романової Людмили Олександрівни до Ткаченка Івана Валентиновича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв, вул. Флотська, 69, про розірвання договору та стягнення матеріальної шкоди призначено на 10.03.15, об 11.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 05.03.15, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Кресюна Андрія Віталійовича у цивільній справі за позовною заявою Кресюна Віталія Андрійовича до КресюнаА.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Колібаба Віталій Павлович, 23.01.1983р. нар., викликається у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі за позовом Холошвій Віктора Зіновійовича до КолібабиВ.П. про втрату права на користування житлом.

Розгляд справи відбудеться 26.02.15, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

Відповідачу пропонується надати свої заперечення щодо позову та докази.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається представник відповідача КП «Міжнародний аеропорт Миколаїв» у цивільній справі за позовом Лугового Олександра Володимировича до КП «Міжнародний аеропорт Миколаїв» про стягнення заборгованості за час вимушеного прогулу.

Розгляд справи призначено на 10.03.15, о 09.30, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9ст. 74ЦПК України.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Волощука Олександра Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Димитрова, 51,про дату слухання цивільної справи за позовом Федорова Миколи Петровича до ВолощукаО.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 26.02.15, о 13.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Околотенко Ірину Борисівну, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Михайлівка, вул. Куяльника, 36, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Околотенко І.Б. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 03.03.15, о 8.45, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Фесенка (Крутого) Юрія Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новокатеринівка, вул. Комарова, 40,про дату слухання цивільної справи за позовом Головного управління юстиції у Миколаївській області в інтересах Агнєшки Нівінської до Фесенка (Крутого) Ю.В. про стягнення аліментів, яке відбудеться 26.02.15, о 9.45, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Авраменка Сергія Олексійовича у цивільній справі №468/7/15-ц за позовом ПАТ «Страхова компанія «УНІКА» до Семененка Олексія Сергійовича та Авраменка Сергія Олексійовича про відшкодування майнової шкоди в порядку регресу.

Судове засідання відбудеться 25.02.2015, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169ЦПК України.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Біліка Олександра Олександровича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Білік Маргарити Миколаївни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 25.02.15, о 10.00, за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань №9.

У разі неявки у судове засідання відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Зіязетдінова Леоніда Олександровича на 02.03.15, о 10.10, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, по цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Зіязетдінова Леоніда Олександровича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Дудіну Ольгу Миколаївну у судове засідання у цивільній справі №486/62/15-ц за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» до ДудіноїО.М. про стягнення заборгованості.

Засідання відбудеться 27.02.15, о 9.00, за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань №9.

У разі неявки у судове засідання відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Коростильов Олександр Сергійович,01.07.1986р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Матросова, 134, у цивільній справі за позовом ПАТ «ПриватБанк» до КоростильоваО.С. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи призначено на 13.03.15, о 9.00, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9ст. 74ЦПК України.

* * *

Згідно зі ст. 74ч. 9ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Єрмакову Ірину Броніславівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пров. 4-й Прибузький, 36, у цивільній справі №2/488/476/15за позовом Єрмакова В.В. до Єрмакової І.Б., Єрмакова М.В. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 26.02.15, о 14.30, у залі суду №3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи №490/14392/14-ц за позовом Нужного Анатолія Олександровича до Нужного Руслана Анатолійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 02.03.15, о 17.00.

Відповідачу Нужному Руслану Анатолійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. №3.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст.74ч.9ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Колеснікову Ірину Олександрівну у цивільній справі №2/488/2019/14за позовом прокурора Корабельного району в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Колеснікової І.О., ГлонзиТ.Є., Кирилюка І.М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов›язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 26.02.15, о 9.00, у залі засідань суду №3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Колеснікової І.О. – м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 102, кв. 53.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст.74ч.9ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Кирилюка Ігора Миколайовича по цивільній справі №2/488/2019/14за позовом прокурора Корабельного району в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Колеснікової І.О., ГлонзиТ.Є., Кирилюка І.М. про визнання незаконними та скасування пунктів рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов›язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 26.02.15, о 9.00, у залі засідань суду №3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Кирилюка І.М. – м. Миколаїв, вул. Робоча, 3, кв. 42.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Власюка Андрія Васильовича, 02.03.1973р. нар., останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новокиївка, про дату слухання цивільної справи за позовом Власюк Наталії Володимирівни до ВласюкаА.В. про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

Розгляд справи відбудеться 25.02.15, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. ГенералаПлієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4ст. 169ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

Оставить комментарий