Вадим Меріков привітав параолімпійця Максима Ярового з черговою нагородою

«Ми сподіваємося, що цього року нам вдасться профінансувати всі спортивні школи та допомогти спортсменам. Наступний рік буде передолімпійським, тому нам вже необхідно працювати над матеріальною базою для спортсменів. Це питання ми вже обговорили з Ольгою Харлан: плануємо залучити всі великі підприємства, бізнесменів для надання допомоги нашим спортсменам у плані вітамінізації, проведення зборів та тренувань», – про це розповів голова облдержадміністрації Вадим Меріков під час зустрічі з відомим параолімпійцем Максимом Яровим.

Керівник області подякував чемпіону за те, що саме завдяки його спортивним досягненням про Україну дізнається весь світ. Нагадаємо, що в 2015 році Максим завоював дві золоті, срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті світу по лижних гонках та біатлону, що пройшов у Сполучених Штатах Америки. У перший день змагань на короткій біатлонній дистанції в категорії «сидячи» Максим узяв «золото» (біатлон, дистанція 7,5 км), випередивши американця та росіянина.

«Ми будемо працювати та отримувати ще більше медалей», – запевнив Максим. Заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська подякувала матері спортсмена – Валентині Михайлівні та директору обласного центру «Інваспорт» Тетяні Жуковській. «У Максима є така чудова підтримка – у вигляді двох жінок. Перш за все, це – його матуся, яка завжди поряд, допомагає та надихає. Нагадаю, що цього року нагороду «Сильні духом» за Максима, який у цей час був на зборах, отримала саме Валентина Михайлівна. І, безперечно, Тетяна Костянтинівна».

Тетяна Жуковська зазначила, що однією з головних проблем сьогодні для спортсменів є басейн «Водолій», в якому щодня проходять тренування. «9 спортсменів входять до збірної країни, у нас там тренуються чемпіони світу, чемпіони Параолімпійських ігор», – розповіла вона.

Вадим Меріков запевнив, що це питання тримає на особистому контролі, але головна проблема у тому, що басейн знаходиться у приватній власності. «Ми зробили все можливе: з обласного бюджету було виділено кошти, завдяки соціальним партнерам знайшли 500 тисяч гривень, але цього не вистачає. Якщо власники вирішать передати заклад в оренду на 1-3 роки, при умові, що це дозволятиме бюджет, місто разом з областю розглядатиме цю можливість. Але на сьогодні спортивний заклад має власників, тому він є комерційним», – зазначив він.

Вадим Меріков передав Максиму посвідчення майстра спорту міжнародного класу з лижних гонок та біатлону. Також обласна влада для сім’ї чемпіона придбає побудову техніку.

Максим Яровий зараз відбуває на тренування до західної України та робитиме все для того, щоб здобути золото на чергових Параолімпійських іграх.

Добавить комментарий