Виклики до суду від 15 січня 2015 року

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом МФ ДП МВС України «Інформ-Ресурси» до відповідачів: Семенчук Г.В., Нестеренко М.М., Петренко Л.А., Бормоти Г.О., Бреус А.В., Гаптрахманов А.Г., Мельниченко В.С., Хмелідзе М.Ш., Соколов А.П., Медведев А.Г., Нікішин М.С., Гореленко О.І., Шимків М.М., Кулида В.В., Ліхотоп М.І., Жакун Я.О., Батрак Д.В., Чернявська Н.Г., Шевченко О.П., Копцевич В.В., Гетіна Г.А., Котеньова О.С., Пугач В.П., Ярошенко В.А., Черкесов С.В., Гурський О.Г., Белолюбська М.І., Панов С.О., Драгунцов М.А., Кукиль А.В., Кучеряба М.І., Довгопол В.В., Бириченко Ю.П., Щирба В.В., Вороницький А.П., Галаган Я.А., Степаненко С.В., Євтушенко В.В., Жарков Е.Ю., Козлов О.Ф., Зуй К.М., Беспалий В.Я., Єрмакович Р.А., Смірнов С.В., Доля Ж.П., Дьома В.О., Авраменко О.М., Кантер В.О., Маруценко О.Л., Веретехін В.Л., Захаров В.О., Дрель А.І., Петухов А.В., Бідна М.В., Барабаш В.В., Люцко І.П., Мартинець Ю.М., Клочков Є.Г., Помазан С.І., Стрюченко В.В., Борщевський Л.Д., Євсеєнко С.О., Макєєв М.П., Мамедова К.Б., Курилов А.А., Леоновець А.В., Маслянчук І.Д., Пелих Н.І., Король О.П., Сребнюк В.Ф., Данильченко М.Т., Корепін В.В., Калиніна Г.Н., Трохимчук В.О., Надточієнко Н.В., Фарина С.А., Вовк М.В., Михайленко М.Т., Ніколаєва С.М., Видиш В.В., Трофимов І.М., Лугінець О.А., Цимбал Г.О., Паненко В.Н., Казновецька Н.І., Гаман П.О., Каменик М.М., Пономаренко В.І., Сало М.О., Дидик С.А., Дементьєв І.М., Глистюченко Г.П., Комарницький О.В., Ящук С.В., Рак М.І., Михальченко Л.А., Змієвський В.П., Данилов А.В., Яцков Г.Р., Шейко В.А., Баранов М.Б., Гусаров А.М., Тарасенко О.М., Грицань В.Д., Швед В.Г., Гаєвський І.С., Бузян О.В., Литвиненко Є.А., Рибаков В.А., Кириленко Р.В., Павленко В.М., Кожедуб А.І., Танцюренко В.Г., Швидя В.К., Яровий С.М., Габак Я.Я., Терещук М.В., Снісаренко Н.І., Варивода М.В., Безгин А.Б., Коваль Г.К., Дорол С.О., Чеботарев О.В., Шуляк Ю.А., Піньковський М.В., Семко О.Я., Мельковський В.М., Брод А.С., Розсодовський В.Т. про визнання права власності на транспортні засоби, з наданням права на реалізацію шляхомздачі на металобрухт, відкладено на 16.01.15, о 8.30.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

Відповідачам необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Алтухов Геннадій Дмитрович, 16.02.1974 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Тітова, 11, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Алтухова Г.Д. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи призначено на 21.01.15, о 10.00, за адресою: Миклаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/13822/14-ц за позовом Челпанова Володимира Петровича до Степанова Андрія Анатолійовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 09.02.15, о 16.00.

Відповідачу Степанову Андрію Анатолійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Совбан Віра Вікторівна, 16.02.1981 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Білоусівка, вул. Димитрова, 28, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Совбан В.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи призначено на 23.01.15, о 9.20, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає на 16.01.15, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Забродського Володимира Михайловича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання» про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Швець Дар’ю Олександрівну у справі за позовом Швець Олени Олександрівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 20.01.15, о 9.00, каб. № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, викликає в якості відповідача Сєлєвестрову Ганну Георгіївну у судове засідання, яке відбудеться 28.01.15, о 13.30, у справі за позовом Доценко Ганни Федорівни до Сєлєвестрової Лілії Анатоліївни, Сєлєвестрової Ганни Георгіївни, Селівестрова Івана Олександровича про скасування державної реєстрації у Спадковому реєстрі заповітів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Ларіонової Анжели Вікторівни до Зубової Ганни Володимирівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 20.01.15, о 9.00.

Відповідачу Зубовій Ганні Володимирівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Петровського, 48, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Ковальчука Артура Леонідовича, Ковальчука Віктора Олександровича, Макєєву Вікторію Анатоліївну, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Кир’яківка, вул. Степова, 29, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Імекс Банк» до Ковальчука А.Л., Ковальчука В.О., Макєєвої В.А. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 22.01.15, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Ковальова Руслана Васильовича до Богдановського Олександра Павловича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131б, кв. 143, 144, призначено на 23.01.15, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 16.01.15, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідачів Пахотіна Дмитра Сергійовича, Пахотіну Катерину Володимирівну у цивільній справі за позовною заявою ТЗОВ «ОТП Факторинг Україна» про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Метельського Артема Миколайовича на 21.01.15,о 9.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Метельського АртемаМиколайовича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з'явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Посуховського Олега Анатолійовича на 21.01.15,о 10.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Посуховського Олега Анатолійовича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з'явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Пархомову Тетяну Вікторівну на 21.01.15, об 11.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пархомової Тетяни Вікторівни про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з'явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Герніченка Бориса Анатолійовича у судове засідання, що відбудеться 27.01.15, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Герніченка Бориса Анатолійовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, та у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Колосовську Ганну Іванівну, останнє відоме місце проживання якої: с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області, вул. Ватутіна, 28, з розгляду цивільної справи № 482/2092/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Колосовської Ганни Іванівни про стягнення кредитної заборгованості.

Судове засідання відбудеться 22.01.15, о 9.00, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190, каб. № 1.

Для реєстрації звертатись у каб. № 2.

Після публікації оголошення в газеті відповідач вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, і у разі неявки справу може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідачів Волошину Ольгу Михайлівну, Савіну (Осипенко) Оксану Михайлівну, 13.01.1973 р. нар.,останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Будівельників, 4, у цивільній справі № 482/1891/14-ц за позовом ПАТ «УкрСиббанк» до Волошиної О.М., Савіної О.М. про стягнення заборгованості зі спадкоємців.

Судове засідання відбудеться 22.01.15, о 9.05, у приміщенні Новоодеського районного суду за адресою: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190, каб. № 1.

Для реєстрації звертатись у каб.2.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки справу може бути розглянуто за їх відсутності.

Добавить комментарий