Виклики до суду від 8 січня 2015 року

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Ємельянова Віталія Федоровича 21.01.15, о 9.40, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до Ємельянова В.Ф. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Іващенко Любові Дмитрівни до Іващенка Андрія Вікторовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 12.02.15, о 9.00.

Відповідачу Іващенку Андрію Вікторовичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Силікатна, 283, кв. 40, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Волощука Олександра Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Димитрова, 51, про дату слухання цивільної справи за позовом Федорова Миколи Петровича до Волощука О.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 30.01.15, о 8.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Прокопчук Катерину Ігорівну у справі за позовом Миколаївського вищого музикального училища про видшкодування вартості навчання, яке відбудеться 15.01.15, о 8.30, каб. № 27 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Прошпективих Інну Валентинівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Червона Долина, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Прошпективих І.В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 16.01.15, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул.Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий