Виклики до суду від 1 січня 2015 року

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Глущука Якова Івановича, Глущук Любов Григорівну, Глущук Людмилу Григорівну у цивільній справі за позовом Василькової Анжели Володимирівни про визнання біржової угоди дійсною на 20.01.15, о 9.00, каб. № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кошму Олену Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новопавлівка, вул. Набережна, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Імексбанк» до Кошми О.В. про стягнення заборгованості за договором, яке відбудеться 20.01.15, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області (Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11) викликає Паська Дмитра Юрійовича, Пасько Тетяну Юріївну, яка діє в своїх інтересах та в інтересах неповнолітніх – Пасько Ангеліни Дмитрівни, Паська Данили Дмитровича, в якості відповідачів у судове засідання, яке відбудеться 19.01.15, о 9.00, у справі за позовом Ніколайчук Раїси Гаврилівни до Паська Дмитра Юрійовича, Пасько Тетяни Юріївни, яка діє в своїх інтересах та в інтересах неповнолітніх – Пасько Ангеліни Дмитрівни, Паська Данили Дмитровича, про визнання осіб такими, які втратили право користуватися житловим приміщенням.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Севастьянова Володимира Дмитровича у цивільній справі № 2/487/3583/14 за позовом Кулакової І.В. про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 27.01.15, о 8.30, каб. № 19 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Карцева Александра у цивільній справі № 2/487/3590/14 за позовом Карцевої Н.А. про позбавлення батьківських прав. Слухання призначено на 15.01.15, о 9.00, каб. № 19 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пісаревської Лариси Федорівни про стягнення заборгованості відкладено на 02.02.15, о 8.40.

Відповідачу Пісаревській Ларисі Федорівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-банк» до Крисенка Георгія Євгеновича про стягнення заборгованості відкладено на 02.02.15, о 9.00.

Відповідачу Крисенку Георгію Євгеновичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Кабакову (Хорошман) М.С. у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 22.01.15, о 9.00, у каб. 15 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Левшина Сергія Вікторовича до Лукащук Марини Василівни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Матросова, 69, призначено на 12.01.15, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Багрін Майю Сергіївну, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, вул. Кірова, 36, про дату слухання цивільної справи за позовом Багрін Дмитра Володимировича до Багрін Майї Сергіївни про заперечування батьківства та виключення запису про батьківство з актового запису про народження дитини, яке відбудеться 20.01.15, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Ляшенко Вадим Вікторович, 24.11.1991 р., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 239, кв. 48, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ляшенка В.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи призначено на 16.01.15, о 10.20, за адресою: Миколаївска область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9ст. 74 ЦПК України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Тітову Ганну Георгіївну, Тітову Євгенію Георгіївну, Тітову Юлію Тимурівну, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, пр. Миру, 44, кв. 89, про дату слухання справи № 2/489/2880/14 за позовом Тітової Раїси Кирилівни до Тітової Г.Г. про визначення частки у спільній сумісній власності на квартиру, яке відбудеться 26.01.15, о 9.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 16.01.15, о 9.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/633/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Сірої Наталії Миколаївни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Сірій Н.М. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Лук’яненко Ларису Анатоліївну, яка мешкає за адресою: вул. Мостова, 24а у с. Станіславчик Первомайського району Миколаївської області, що судовий розгляд по цивільній справі провадження 2/484/2026/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лук’яненко Лариси Анатоліївни про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі: 19193,75 грн. відкладено на 15.01.15,о 8.45.

На вказану дату у призначений час відповідачу слід з’явитися до суду з паспортом та ідентифікаційним кодом.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянутий за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів постановлено заочне рішення.

Добавить комментарий