Спасибі за ваш героїзм і вірність українському народові!

6 грудня, у День Збройних сил України, вшанували пам’ять бійців 79-ї окремої аеромобільної бригади, які віддали своє життя за незалежність нашої держави. Меморіал Слави на честь 45 загиблих героїв-десантників біля військової частини буде нагадуванням про подвиги наших Героїв.

Зі словами вдячності до бійців 79-ки звернувся голова облдержадміністрації Вадим Меріков: «Ви – наш захист, надія на мирне небо над головою, на сильну і незалежну Україну. Спасибі вам велике за ваш героїзм і за вашу вірність українському народові». Він зазначив, що ми маємо пам’ятати тих, хто загинув на сході країни: «Ми повинні пам'ятати всіх загиблих у цій війні з російським агресором. Наші бійці віддали своє життя за нас з вами, за нашу Батьківщину».

За мужність, самовідданість та героїзм під час захисту незалежності нашої держави у ході проведення антитерористичної операції Вадим Меріков вручив нагороди нашим бійцям. Так, орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджено майора Германа Котельникові, старшого лейтенанта Ростислав Козія, орденом «За мужність» III ступеня – Сергія Александрова, Володимира Волостецького, Андрія Дзюндзю, Олександра Магрова, Віталія Самойленка. Нагрудний знак «За зразкову службу» отримали Олександр Казимирович, Євген Таран, Олександр Черепина.

За словами виконувача обов’язків командира 79-ї окремої аеромобільної бригади полковника Івана Савки, меморіал Слави – це тільки початок, адже «наші Герої завжди будуть жити у наших серцях, наших душах, ми зробимо усе можливе для того, щоб увіковічити їх пам’ять як на території військової частини, так і на території міста Миколаєва. У школах відкриваються меморіальні дошки, на честь Героїв України називають вулиці».

Під час урочистостей на прямому телефонному зв’язку були і десантники, які зараз перебувають на передовій. Вони подякували усім небайдужим громадянам за підтримку, а особливо волонтерам, чия допомога є неоціненною.

Після відкриття меморіалу усі присутні, схиливши голови, вшанували пам’ять про тих, хто загинув на сході країни. Миколаївці несли квіти та свічки на знак вічної пам’яті про подвиг Героїв, повідомила прес-служба ОДА.

Добавить комментарий