На ярмарок піди – роботу знайди

Проведення ярмарків вакансій є однією з найефективніших форм роботи обласної служби зайнятості. Саме на таких заходах пропонуються найактуальніші вакансії та відбувається пряме спілкування у форматі «Шукач роботи – роботодавець – центр зайнятості – соціальні партнери».

Протягом 11 місяців 2014 року Миколаївською обласною службою зайнятості організовано та проведено 260 ярмарків та міні-ярмарків вакансій. У результаті цих заходів одразу укомплектовуються майже 80 відсотків запропонованих вакансій. Тож не дивно, що на останній у цьому році ярмарок вакансій, що проходив 3 грудня під гаслом «Тебе шукає робота», прибула рекорднакількість шукачів роботи. Місце проведення ярмарку було традиційним – фойє Миколаївського міського Палацу творчості учнів.

– Ярмарки вакансій орієнтовані насамперед для безробітних, а також для роботодавців, – сказала під час урочистого відкриття ярмарку директор обласного центру зайнятості Олена Димчишина (на фото). Хочу висловити подяку роботодавцям, які підтримують тих людей, котрі шукають роботу. З іншого боку, такі заходи корисні і для роботодавців, адже вони мають змогу в найкоротші терміни закрити вільні вакансії.

На ярмарку свій товар – понад ста актуальних вакансій – представили 22 роботодавці міста Миколаєва, а також Жовтневого району. Це, зокрема, такі відомі підприємства та установи, як ПАТ «Завод «Екватор», ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», КП «Миколаївський зоопарк», ТОВ «С-Росток» та інші. Крім того, гостям ярмарку свої можливості по підвищенню професійно-освітнього рівня презентували представники навчальних закладів – Миколаївської зразкової автомобільної школи ТСОУ, Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного бізнесу, Миколаївського вищого професійного училища технологій та дизайну, Миколаївського промислового ліцею.

І справді, під час роботи ярмарку відбулося безліч «ділових зустрічей» між потенційними партнерами – представниками підприємств та організацій і шукачами роботи. Безробітні з перших вуст отримували вичерпну інформацію щодо умов праці та вимог до претендентів, роботодавці ж мали змогу доукомплектувати штати найбільш професійними, досвідченими та сумлінними працівниками.

Вельми у пригоді гостям ярмарку були й консультації спеціалістів обласного центру зайнятості та їхніх соціальних партнерів – Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївського міськвиконкому, Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та інших державних структур.

Безперечно, ярмарок вакансій «Тебе шукає робота» став ще одним важливим кроком у пошуку роботи багатьох миколаївців.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Добавить комментарий