Виклики до суду від 27 листопада 2014 року №48

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Романчука Віталія Миколайовича у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/2017/14 за позовом Бугаєвої Ілі Петрівни, Корченюк Валентини Володимирівни, Романчук Ірини Володимирівни про втрату права на користування житлом.

Судове засідання відбудеться 10.12.14, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Уральська, 46.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Хайдукової Ірини Юріївни до Хайдукова Віталія Сергійовича про розірвання шлюбу відкладено на 12.12.14, о 8.30.

Відповідачу Хайдукову Віталію Сергійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Іващенко Лілію Іванівну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 45,кв. 530, про дату слухання справи № 2/489/2404/14 за позовом Іващенка Олександра Володимировича до Іващенко Л. І. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 02.12.14, об 11.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Гіданову Світлану Іванівну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Рубіжна, 15, та Кураєва Артура Олександровича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Металургів, 34а, про дату слухання справи № 2/489/2810/14 за позовом Оробчука Михайла Мар’яновича до Кураєва А. О. про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним та визнання права власності, яке відбудеться 05.12.14, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17,каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Каялі Амара у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1860/14 за позовом Каялі Анастасії Миколаївни про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини без згоди батька.

Судове засідання відбудеться 04.12.14, об 11.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Ватутіна, 259.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Оськіна Віктора Івановича у цивільній справі № 468/2176/14‑ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Оськіна В. І. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 05.12.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Каштан Анжелу Михайлівну, 12.05.1977 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Трудолюбівка, вул. Суворова, 37, що 02.12.14, о 10.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Каштан А. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

01.12.14 Ленінський районний суд м. Миколаєва по вул. Миколаївській, 17, каб. № 7, суддя Спінчевська Н. А., викликає у судове засідання відповідача Кличановського Ігоря Володимировича, 08.10.1965 р. нар., у цивільній справі № 489/7138/14‑ц за позовом Павлової Ольги Володимирівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Білу Наталію Євгенівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Молодіжна, 18, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Білої Н. Є. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 01.12.14, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Кравченка Віталія Миколайовича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Державний ощадний банк України» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Засідання відбудеться 03.12.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а,зал судових засідань № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Апеляційний суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 11.12.14, об 11.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Садова, 2а, в якості відповідача Маковського Олега Борисовича у цивільній справі за позовом Новаковської Ірини Сергіївни та неповнолітнього Маковського Владислава Олеговича до Маковського О. Б. про надання права на виїзд неповнолітньої дитини за межі України без згоди батька.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Ярошенка Андрія Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 9‑та Повздовжня, 33, про дату слухання справи № 2/489/59/14 за позовом Ярошенко Віри Миколаївни, Ярошенко Крістіни Вікторівни до Ярошенка А. В. про визнання права власності на будівельні матеріали, яке відбудеться 11.12.14, о 13.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ситниченка Віктора Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Кудрявцівка, вул. Привокзальна, 2/7, про дату слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Авто Просто» до Бурима Олега Степановича, Ситниченка Віктора Михайловича про стягнення заборгованості за договором, яке відбудеться 18.12.14, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «УкрСиббанк» до Гончаренка В’ячеслава Віталійовича про стягнення суми заборгованості за договором про надання споживчого кредиту, процентів, нарахованих за користування кредитом, пені та звернення стягнення на предмет іпотеки призначено на 19.01.15, о 13.00.

Відповідачу Копайгорі Анжелі Валентинівні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Московська, 20, кв. 1, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Зініна Олександра Михайловича у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1785/14 за позовом ПАТ «Всеукраїнський Банк Розвитку» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 17.12.14, о 9.30, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 6а, кв. 411.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 08.12.14, о 10.30, в якості відповідача Саєнка Ігоря Сергійовича у цивільній справі № 2/489/3058/14 за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Саєнка І. С. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, зала № 15.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 08.12.14, о 9.50, в якості відповідача Луценка Олексія Сергійовича у цивільній справі № 2/489/3052/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Луценка О. С. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, зала № 15.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шевчук Наталію Вікторівну, 09.06.1982 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Гайдара, 10, кв. 26, що 03.12.14, о 14.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Шевчук Н. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Бронтерюк Тетяни Володимирівни, Бронтерюка Олега Миколайовича, останнє відоме місце проживання яких:м. Миколаїв, вул. Садова, 2, кв. 13, про стягнення заборгованості за кредитним договором призначено на 04.12.14, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Миколаївської обласної спілки споживчих товариств до Виконавчого комітету Миколаївської міської ради, місцезнаходження якої:м. Миколаїв,вул. Адміральська, 20, про скасування пунктів 1, 2, 3 рішення № 325 від 29.03.13, третя особа – ТОВ «Миколаївський центральний ринок», призначено на 17.12.14, об 11.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Демко Людмилу Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої:м. Миколаїв, вул. Красносільська, 5, у цивільній справі № 2/488/1672/14 р. за позовом ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит» до Демко Л. В. про звернення стягнення на предмет іпотеки, виселення та зняття з реєстраційного обліку.

Судове засідання відбудеться 05.12.14, об 11.30, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Павлову Людмилу Борисівну у судове засідання, що відбудеться на 01.12.14, о 10.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Петрушкевича Юрія Сергійовича до Павлової Л. Б. про визнання права власності.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 08.12.14, о 9.15, в якості відповідача Орла Олексія Вікторовича у цивільній справі № 2/489/3038/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Орла О. В. про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, зала № 15.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідачів Митченко Інну Анатоліївну, Митченка Олександра Олександровича, Митченка Владислава Олександровича у судове засідання у справі за позовом Дібрівного О. М. про визнання договору купівлі-продажу дійсним, яке відбудеться на 10.12.14, о 13.00, каб. № 1 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бібіка Володимира Вікторовича, 07.11.1984 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Чайковського, 133, що 05.12.14, об 11.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Бібік Катерини Олегівни до Бібіка В. В. про стягнення аліментів.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Чернова Павла Васльовича, 16.07.1971 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Кобзарці, вул. Веденка, 49, що 08.12.14, о 10.30, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Ручинського Дмитра Васильовича до Чернова П. В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 28.11.14, о 14.30. у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/563/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Загурської (Попкової) Альони Василівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Загурській (Попковій) А.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 28.11.14, о 14.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/564/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Чамати Олени Іванівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Чаматі О.І. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Шевчука Миколу Вікторовича у цивільній справі № 468/2215/14‑ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Шевчука Миколи Вікторовича про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 05.12.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Леонтьєва Бориса Миколайовича у судове засідання, яке відбудеться 08.12.14, о 16.30, у цивільній справі № 2/489/3089/14 за позовом Кумова Григорія Григоровича про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, зала № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у якості відповідача Драгомірова Володимира Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Мартинівка, БОС-2, буд. 27, кв. 27, по цивільній справі за позовом Карауш Євгенії Василівни до Драгомірова В. В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 28.11.14, об 11.00, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Ніколенко Віру Василівну, останнє місце проживання якої: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Достаєвського, 16, кв. 67, на 09.12.14, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у справі за позовом Ніколенка Олега Миколайовича про стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних і справі документів.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Чернушенко Оксану Анатоліївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Очаківський район, с. Іванівка, вул. Леніна, 4, про дату слухання цивільної справи за позовом Чернушенка Валерія Сергійовича, треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Веселинівського районного управління юстиції в Миколаївської області, Служба у справах дітей Веселинівської райдержадміністрації Миколаївської області, до Чернушенко О. А. про оспорювання батьківства та виключення запису про батьківство з актового запису про народження дитини, яке відбудеться 03.12.14, об 11.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Сікорського Сергія Григоровича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою ПАТ КБ «Правекс Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Засідання відбудеться 04.12.14, о 14.00,за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а,зал судових засідань № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

Добавить комментарий