Тарас Кремінь: «На своєму прикладі нам сьогодні потрібно демонструвати і жителям області, і всій Україні, що влада і громада – це єдине ціле»

З такою тезою голова обласної ради звернувся до голів районних рад та районних державних адміністрацій, міських голів, які взяли участь у веб-конференції обласної ради, що традиційно проходить кожної п’ятниці.

Порядок денний робочої наради передбачав обговорення у відкритому режимі актуальних проблем щодо реалізації заходів, спрямованих на підтримку учасників антитерористичної операції та пошук оптимальних шляхів їх вирішення.

Про стан справ щодо надання військовослужбовцям та членам їхніх родин матеріальної допомоги, отримання компенсації внаслідок підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, першочергового відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва доповіли директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс та заступник начальника Головного управління Держземагентства у Миколаївській області Катерина Василюк.

Керівники органів місцевого самоврядування, в свою чергу, відзвітували про стан такої роботи на місцях, зокрема озвучивши наявні проблемні питання у своїх районах. На прохання голови обласної ради очільники місцевих громад поділилися зі своїми колегами позитивним досвідом дієвих шляхів концентрації зусиль влади, волонтерських організацій та місцевих громад, пошуку необхідних ресурсів.

У свою чергу, Тарас Кремінь акцентував увагу учасників конференції на необхідності залучення місцевих депутатів до роботи із цільовою категорією населення, зокрема вести роз’яснювальну роботу із учасниками АТО та членами їхніх сімей, аби законні права цих людей були у повній мірі захищені.

Тарас Дмитрович закликав представників місцевого самоврядування організувати розширені зустрічі влади із учасниками АТО, активізувати роботу зі збору теплих речей та укомплектування аптечок, віднайти шляхи виготовлення потрібної кількості буржуйок. «Кожен учасник АТО, сім’ї наших захисників повинні відчувати нашу підтримку і турботу, які мають бути відчутними і результативними. Щодо депутатів районних, сільських та селищних рад, то працювати зі своєю громадою – їхній прямий обов’язок», – наголосив голова обласної ради.

Добавить комментарий