Виклики до суду від 20 листопада 2014 року №47

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Василенко Ганни Улянівни до Маленко Тетяни Петрівни про стягнення заборгованості в порядку регресу відкладено на 17.12.14, о 8.30.

Відповідачу Маленко Тетяні Петрівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «УкрСиббанк» до Маслової О.І., Маслової О.А., Маслова С.В. про стягнення заборгованості за договором споживчого кредиту викликає відповідача у справі № 2/487/2824/14 Маслова Сергія Володимировича у судове засідання, яке відбудеться 03.12.14, о 9.00, у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3. каб. № 15.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Коткову Наталію Олексіївну, останнє відоме місце реєстрації якої:м. Миколаїв,вул. Чкалова, 251г, кв. 1, у цивільній справі № 2/488/1512/14 р. за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, ДП «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Левицького П.О., Коткової Н.О., Левицької Л.О., Куца А.В. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 18.12.14, о 10.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Бабенка Віталія Анатолійовича, останнє відоме місце реєстрації якого:м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 13ж, кв. 10, у цивільній справі № 2/488/1339/14 р. за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, ДП «Миколаївське лісове господарство», до Миколаївської міської ради, Ніколаєва Р.В., Пеліпас О.О., Бабенко В.А. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 10.12.14, об 11.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Пеліпаса Олексія Олександровича, останнє відоме місце реєстрації якого:м. Миколаїв,вул.К. Лібкнехта, 2б, кв. 18, у цивільній справі № 2/488/1339/14 р. за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, ДП «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Ніколаєва Р.В., Пеліпас О.О., Бабенко В.А. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 10.12.14, об 11.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Мурляна Валерія Миколайовича, останнє відоме місце реєстрації якого:м. Миколаїв,вул. Московська, 12, кв. 17, у цивільній справі № 2/488/1459/14 р. за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, ДП «Миколаївське лісове господарство» до Миколаївської міської ради, Мурлян В.М., Куц А.В. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельни ділянки та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 17.12.14, о 10.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Бліхарську Світлану Янівну про те, що судовий розгляд цивільної справи провадження № 2/484/1759/14 за позовом Ткаченко Світлани Михайлівни до Бляхарської С.Я. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням у зв’язку з відсутністю у ньому без поважних причин понад один рік та неявки відповідачки, відкладено на 24.11.14, о 10.30.

На вказану дату у призначений час відповідачу слід з’явитися до суду з паспортом за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул.К. Маркса,18.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянутий за його відсутності на підставі наявних у справі доказів та постановлено заочне рішення.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Житкевича Віктора Анатолійовича, останнє відоме місце реєстрації якого:м. Миколаїв,пров. 4-й Братський, 14, у цивільній справі № 2/488/1550/14 р. за позовом Кутіщевої О.В. до Житкевича В.А. про втрату права на житло.

Судове засідання відбудеться 02.12.14, о 13.30, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Філеш Веронику Василівну, 02.04.1983 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: с. Петрово-Солониха, вул. Комсомольська, 6, Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Філеш В.В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 16.12.14, о 8.30, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Білецького Юрія Вікторовича, 09.09.1965 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: с. Кир’яківка, вул. Центральна, 10, Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Білецького Ю.В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 16.12.14, о 8.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Лозовюка Павла Івановича, останнє відоме місце проживання якого: с. Андрієво-Зорине Березанського району Миколаївської області, у судове засідання, що відбудеться 03.12.14, о 15.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 41, зала судових засідань № 4, у якій буде слухатись цивільна справа за позовом ПАТ «ПриватБанк» до Лозовюка П.І. про стягнення заборгованості.

Явка відповідача до суду обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Слободяна Сергія Петровича, останнє відоме місце проживання с. Рибаківка, вул. Степова, буд. 5, у судове засідання, що відбудеться 24.11.14, о 9.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 41, зала судових засідань № 4, у якій буде слухатись цивільна справа за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Слободяна Сергія Петровича про стягнення заборгованості.

Явка відповідача до суду обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Сотника Андрія Андрійовича у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1933/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 25.11.14, об 11.30, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Рибна,1/2, кв. 222.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Савченка Михайла Володимировича у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1931/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 25.11.14, об 11.30, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, пров. Павлова, 3а.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Зенкова Олексія Володимировича у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1958/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 08.12.14, о 10.30, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Артема, 38, кв. 9.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Якимова Олександра Iвановича у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1965/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 05.12.14, о 9.30, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Райдужна, 61, кв. 55.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Євченко Людмилу Павлівну у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1953/14 за позовом ПАТ «Акцент-Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 05.12.14, о 9.30, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, вул. Литовченко, 50.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Данилкову Анну Василівну у цивільній справі № 468/2112/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Данилкової А.В. про стягнення заборгованості за договором кредиту.

Судове засідання відбудеться 20.11.14, о 10.20, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Яцюк Наталію Юріївну у цивільній справі № 468/2117/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Яцюк Н.Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 24.11.14, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Меджидову Оксану Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Південна, 49а, кв. 71, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Меджидової О.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 24.11.14, о 9.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Ярмоленко Ганну Олександрівну за позовом Астахова Андрія Вікторовича про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною на 04.12.14, о 10.00, каб. № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Кічка Ірини Анатоліївни до Руденка Валентина Олександровича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв,вул. Спаська, 58, кв. 9, про стягнення пені за прострочення сплати аліментів призначено на 09.12.14, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Левицького до Осипенка Д.І. про стягнення боргу викликає відповідача у справі Осипенка Дениса Івановича у судове засідання, яке відбудеться 12.12.14, о 13.00, у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3. каб. № 26.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Вялкіна Віктора Яковлевича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв,вул. Уральська, 36, у цивільній справі № 2/488/1669/14 р. за позовом ТОВ ОТП «Факторинг Україна» до Вялкіна В.Я. про звернення стягнення.

Судове засідання відбудеться 17.12.14, об 11.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Рідоша Володимира Миколайовича, 18.10.1968 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Павлівка, вул. Радянська, 96, що 21.11.14, об 11.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Топчій Наталії Іванівни до Рідоша В.М. про стягнення суми боргу за договором позики.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Яремчук Олесю Степанiвну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на10.12.14, о 8.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Ларіна Дмитра Вікторовича у цивільній справі № 468/2036/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ларіна Дмитра Вікторовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 21.11.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Завєрюхіна Олександра Анатолійовича, 21.09.1970 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Некрасова, 109, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Завєрюхіна О.А. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 28.11.14, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Цхей Олександра Борисовича, 01.12.1973 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Червона Зірка, вул. 40 років Жовтня, 45, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Цхей О.Б. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 28.11.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/8007/14-ц, позивач – Кудрук Дмитро Едуардович, відповідач – Важарова Неда Христова, про розірвання шлюбу.

Судове засідання у справі призначено на 05.12.12, о 9.15.

Відповідач Важарова Неда Христова викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 20, з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Соколовського Олександра Олександровича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Соколовської Наталі Валеріївни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 28.11.14, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає на 10.12.14, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача директора ТОВ «АПЕК» Назаркова Андрія Петровича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Підліснюка Олександра Борисовича до ТОВ «АПЕК» про стягнення коштів за невиконання договірного зобов’язання та відшкодування моральної шкоди.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Черноскутової Аеліти Володимирівни про стягнення заборгованості відкладено на 05.12.14, о 8.30.

Відповідачу Черноскутовій Аеліті Володимирівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, кв. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ КБ «»Приватбанк» до Вайцеховича Івана Івановича про стягнення заборгованості викликає відповідача по справі Вайцеховича Івана Івановича у судове засідання, яке відбудеться 25.11.14, о 15.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 28.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Пономаренка Віталія Олександровича у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пономаренка Віталія Олександровича про стягнення заборгованості на 08.12.14, о 8.30, у каб. 27 Заводського районного суду м. Миколаєва, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Вороніна Юрія Вікторовича у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 16.12.14, о 9.10, у каб. 15Заводського районного суду м. Миколаєва, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Горобченко Тетяну Георгіївну, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 74,кв. 101, про дату слухання справи № 2/489/2808/14 за позовом Чиркіна Михайла Васильовича до Горобченко Т.Г. про визнання угоди купівлі-продажу дійсною, яке відбудеться 04.12.14, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Сінчевську Ірину Олександрівну на 21.11.14, о 8.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит» до Сінчевської І.О. про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Пірумяна Віталія Юріковича, 08.06.1989 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 11, кв. 5, що 27.11.14, о 15.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «ІмексБанк» до Пірумяна В.Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Пижова Миколу Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв,вул. Льотчиків, 23, у цивільній справі № 2/488/1634/14 р. за позовом ПАТ «Укрексімбанк» до Пижова М.В. про стягнення боргу.

Судове засідання відбудеться 02.12.14, о 14.30, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає на 04.12.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Тофана Олександра Миколайовича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Дельта Банк» до Тофана О.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Архипову Ларису Леонідівну, Архипова Сергія Борисовича за позовом ПАТ «Перший Український міжнародний банк» про стягнення заборгованості на 10.12.14, о 8.00, каб. № 27, Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Авраменка Сергія Олексійовича у цивільній справі № 468/2203/14-ц за позовом ПАТ «Страхова компанія «УНІКА» до Семененка Олексія Сергійовича та Авраменка Сергія Олексійовича про відшкодування майнової шкоди в порядку регресу.

Судове засідання відбудеться 25.11.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Грищенка Сергія Вікторовича у судове засідання, що відбудеться 24.11.14, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Грищенка С.В. про стягнення заборгованості.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, та у разі його неявки в судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

Добавить комментарий