Виклики до суду від 13 листопада 2014 року №46

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Дівіченко Ольгу Валеріївну у судове засідання, яке відбудеться 26.11.14, о 10.40,у цивільній справі № 2/489/2821/14 за позовом Глушко Світлани В’ячеславівни до Дівіченко О.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17б, зала № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає відповідача Цой Ольгу Іллівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Новомиколаївка, вул. Радянська,19, якадіє в своїх інтересах та в інтересах своїх неповнолітніх дітей Кона Владислава Володимировича, Кона Віталія Володимировича,у справі за позовом Кім Наріси Аркадіївни про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Слухання справи призначено на 10.12.14, о 10.30, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 15, 2-й поверх.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає відповідачів Кумку Лідію Єгорівну, Кумку Олександра Володимировича, Кумку Ірину Володимирівну, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Полігон, вул. Тімірязєва, 35, кв. 15, у справі за позовом Барей Леоніда Олександровича та Барей Євгена Леонідовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи призначено на 01.12.14, о 8.30, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 15.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Мар’янова Володимира Валерійовича у судове засідання за позовом Мар’янова Валерія Володимировича, Троцини Тетяни Валеріївни про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, яке призначено на 28.11.14, о 8.30, каб. № 27 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Понзель Василя Федоровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Маяковського, 111, про дату слухання цивільної справи за позовом Малікової Тетяни Іванівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 21.11.14, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Тирона Юрія Анатолійовича, Тирон Анастасію Григорівну, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 5, кв. 26, у справі за позовом Варшавської Лариси Валеріївни до Тирона Ю.А., Тирон А.Г. про визнання правочину купівлі-продажу дійсним.

Слухання справи відбудеться 17.11.14, о 8.45, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до Бронтерюк Тетяни Володимирівни, Бронтерюка Олега Миколайовича, останнє відоме місце проживання яких:м. Миколаїв,вул. Садова, 2, кв.13, про стягнення заборгованості за кредитним договором призначено на 19.11.14, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Кляшторний Андрій Олександрович,22.12.1983 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Клари Цеткін, 6/1, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кляшторного Андрія Олександровича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи призначено на 26.11.14, о 10.00, за адресою: м. Вознесенськ Миколаївської області, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9ст. 74 ЦПК України.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликають відповідача Доброжана Євгена Михайловича, 02.11.1983 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Степова, 59а, кв.10, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Доброжана Є.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи призначено на 27.11.14, о 9.20, за адресою: м. Вознесенськ Миколаївської області, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9ст. 74 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Гончарук Олену Юріївну у судове засідання за позовом Гончарука Володимира Максимовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням. Слухання призначено на 05.12.14, о 9.00, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Дзюбака Романа Миколайовича у цивільній справі № 488/1795/14-ц за позовною заявою Дзюбак Оксани Анатоліївни про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться 14.11.14, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце проживання відповідача: м. Миколаїв, вул. Чигрина, 80а, кв. 56.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області повідомляє, що цивільні справи за позовами Гулі Ірини Петрівни до Гулі Івана Олександровича про стягнення аліментів на утримання дружини, стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитинипризначені до розгляду на 18.11.14, о 10.00.

Відповідачу Гулі Івану Олександровичу, останнє місце проживання якого: смт Врадіївка Миколаївської області, вул. Д. Дяченко,16, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Кривоозерського районного суду за адресою: смт Криве Озеро, вул. Шевченка,1а, Миколаївська область.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Сербінович Зінаїду Володимирівну, яка мешкає за адресою: вул. Автодорівська, 148, м. Первомайськ Миколаївської області, що судовий розгляд у цивільній справі провадження № 2/484/1749/14 за позовом Мяснікова Юрія Олексійовича до Сербінович Зінаїди Володимирівни, третя особа – Управління Держземагентства у Певромайському районі Миколаївської області, про визнання права власності на земельну ділянку відкладено на 21.11.14, о 9.00.

На вказану дату у призначений час відповідачу слід з’явитися до суду з паспортом та ідентифікаційним кодом.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянутий за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів (постановлено заочне рішення).

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Волокітіну Інну Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Васильки, що 21.11.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Волокітіна Володимира Григоровича до Волокітіної І.В. про позбавлення батьківських прав.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності. В порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Ліпатову Ірину Дмитрівну, Левіт Дмитра Олександровича у справі за позовом ПАТ «УкрСиббанк» про стягнення заборгованості, яке призначено на 10.12.14, о 8.30, каб. № 27 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає Качанова Валерія Олександровича, 06.03.1969 р. нар., в якості відповідача у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Качанова В.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 26.11.14, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Андрєєва Ігоря Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого:м. Миколаїв, вул. Станіславського, 80а, кв. 70, у цивільній справі № 2/488/1403/14 р. за позовом Міхейкіної Наталії Миколаївни до Андрєєва І.М. про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться 12.12.14, о 9.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Бальчунас Надії Іванівни до Бальчунас Юлії Андріївни, Гончарука Олександра В’ячеславовича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини призначено на 26.11.14, о 16.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Кулініченко Наталії Миколаївни до Кулініченка Олега Вікторовича, Ніколенко Віри Володимирівни про поділ спільного майна подружжя відкладено на 10.12.14, об 11.20.

Відповідачу Ніколенко Вірі Володимирівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

26.11.14, о 8.30, у Ленінському районному суді м. Миколаєва по вул. 28-ї Армії, 16, у судді Кокорєва В.В., кабінет № 7, відбудеться слухання справи за позовом Хвалиби Євгенія Яковича до Сметанкіна Андрія Сергійовича, 1987 р. нар., про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Усім учасникам необхідно з’явитися у судове засідання.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «ІмексБанк» до Пяленка М.М. про стягнення боргу викликає відповідача у справі Пяленка Миколу Михайловича у судове засідання, яке відбудеться 25.11.14, о 13.00, у залі Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 26.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідачів Черепніну Світлану Миколаївну, Ріхтера Петра Васильовича за позовом органу опіки та піклування Новобузької райдержадміністрації Миколаївської області про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дитини на 24.11.14, об 11.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Кредит Колекшн Груп» до Іжевської Лариси Іванівни про стягнення заборгованості за кредитним договором № 1406/0309/50-011 від 19.03.2009 призначено на 19.11.14, о 9.30.

Відповідачу Іжевській Ларисі Іванівні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул.А. Старова, 4г, кв. 4, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

18.11.14, о 9.30, у Ленінському районному суді м. Миколаєва по вул. Миколаївській, 17, відбудеться слухання справи за позовом Павлової Ольги Володимирівни до відповідача Кличановського Ігоря Володимировича, 08.10.1965 р. нар., про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Усім учасникам необхідно з’явитися у судове засідання.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Асоян Норіка, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Тузли, вул. Шевченка, 1, про дату слухання цивільної справи за позовом Хмелик Ірини В’ячеславівни про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, яке відбудеться 21.11.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Дворецького Миколу Степановича у цивільній справі № 2/488/2044/14 за позовною заявою Лень Олександра Володимировича про визнання угоди дійсною.

Судове засідання відбудеться 20.11.14, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце проживання відповідача: м. Миколаїв, вул. Ватутіна, 10.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Парфенової О.М. до Парфенова М.О. про встановлення факту проживання однією сім’єю відкладено на 17.12.14, об 11.00.

Відповідачу Шинкарук Валентині Григорівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Чорного Павла Станіславовича, Шинкарьова Сергія Валерійовича, Лепесіна Віктора Вікторовича у справі за позовом Борової Інни Володимирівни про стягнення матеріальної та моральної шкоди, яке призначено на 04.12.14, о 8.40, каб. № 27 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає відповідача Квасняка Василя Васильовича у справі за позовом Мілєвої Віри Володимирівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Слухання справи призначено на 04.12.14, о 9.30, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. 6.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Ільницького Олега Михайловичана 20.11.14, о 8.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, по цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ільницького Олега Михайловича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з'явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає Грищенка Сергія Вікторовичау судове засідання, що відбудеться 18.11.14, о 13.30, у залі суду за адресою: Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Грищенка Сергія Вікторовича про стягнення заборгованості в якості відповідача.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з'ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Згідно зі ст. 74 ч. 9 ЦПК України Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Пеліпас Інну Шмілівну, останнє відоме місце реєстрації якої:м. Миколаїв, вул. Спаська, 50, кв. 11, у цивільній справі № 2/488/1511/14 р. за позовом прокурора Корабельного району м. Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації, ДП «Миколаївське лісове господарство», до Миколаївської міської ради, Селищевої Т.А., Пеліпас І.Ш., Левицької І.М. про визнання незаконними та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів купівлі-продажу земельної ділянки, визнання недійсними державних актів на право власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 18.11.14, о 9.00, у залі судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий