«Люстрація» по-казанківськи. Голова РДА домагається звільнення одразу декількох районних керівників

Передумова для написання цієї статті виникла несподівано, адже до Казанки виїхав на запрошення читачів зовсім з іншого питання. Але вже під час перебування в районному центрі до мене, як до представника обласної газети, почали звертатися по допомогу…керівники районних установ та організацій. Випадок, що й казати, неординарний, адже зазвичай поради та захисту в газетярів просять прості люди. Смисл усіх цих звернень був один: за словами моїх співбесідників, голова райдержадміністрації Валерій Чередниченко всіляко «пресує» чиновників, безпідставно домагаючись їх звільнення із обійманих посад…

Дорогу – молодим та ініціативним

Наприкінці жовтня Алла Косталан мала б відзначати першу річницю, відколи вона працює на посаді начальника відділу культури, молоді та спорту Казанківської райдержадміністрації. Проте цю особисту дату Алла Миколаївна зустріла не у святковому настрої, а зі слізьми на очах та підірваним здоров’ям. За словами жінки, голова райдержадміністрації Валерій Чередниченко ось уже два місяці наполегливо добивається її усунення з цієї посади.

Щоб ліпше розібратися в цій ситуації, варто повернутися до подій річної давнини. На той момент Алла Косталан працювала вчителем біології у Казанківській загальноосвітній школі № 4. Водночас Алла Миколаївна перебувала в кадровому резерві на посаду начальника відділу культури, молоді та спорту. Власне кажучи, багаторічний, протягом чверті століття (!), керівник культурної галузі району Наталя Дмитрівна Маслова вже кілька років готувала собі зміну. Шанований та знаний далеко за межами Миколаївщини керівник бачила на цій відповідальній посаді тільки А.М. Косталан, яка вже давно брала активну участь у культурному житті району, зокрема була засновником блискучого жіночого колективу «Водограй». Тож, коли Наталя Дмитрівна остаточно оголосила про своє рішення йти на заслужений відпочинок, замість себе рекомендувала ініціативну та творчу особистість – А.М. Косталан.

Отже, як і належить у подібних випадках, у жовтні 2013 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця. Його і виграла Алла Миколаївна.

А. Косталан із задоволенням поринула в улюблену справу. Єдина заковика – зарплата на новому місці роботи у новопризначеного керівника була десь у два рази менше, ніж у школі. Отакий парадокс, але із нього був знайдений вихід, який усіх влаштував. Тодішній голова райдержадміністрації Василь Скрипник дав свою згоду на те, щоб два рази на тиждень по три години Алла Косталан продовжила викладати у рідній для неї ЗОШ № 4. Таким чином Алла Миколаївна мала змогу й далі допомагати двом дітям-студентам, натомість галузь культури жодним чином не постраждала. Навпаки, протягом останнього року творчі колективи ставали переможцями та призерами обласних конкурсів.

Та ось наприкінці травня цього року в районі відбулася зміна влади. На посаду голови Казанківської райдержадміністрації було призначено колишнього працівника «Миколаївобленерго» Валерія Чередниченка.

– Зважаючи на зміну свого безпосереднього керівника, – каже Алла Косталан, – я ще в липні підійшла до Валерія Миколайовича і спитала, чи не заперечує він проти того, що я декілька годин на тиждень буду викладати у школі. Голова сказав, що спочатку подивиться на мою роботу, а потім вирішить. До Дня незалежності ми підготували концертну програму, зауважень з боку районного керівництва не було. Тож 29 серпня я повторно звернулася до Валерія Миколайовича. Той сказав: даю усне погодження.

Наступного тижня Алла Косталан, не підозрюючи лихого, повернулася до звичного ритму роботи, коли двічі на тиждень на три години відлучалася на викладацьку діяльність. На апаратній нараді у голови райдержадміністрації, що відбулася 2 вересня, замість А.М. Косталан була присутня та доповідала про стан галузі за тиждень головний спеціаліст відділу культури С.М. Юркова, але цей факт не викликав якогось обурення з боку керівника РДА.

Пішла наперекір? Отримай догану і йди геть!

Минає тиждень. За словами Алли Косталан, 10 вересня їй зателефонував В.М. Чередниченко та зажадав, щоб вона звільнила свій кабінет з метою віддати його для потреб районної служби у справах дітей. Ця несподівана пропозиція неабияк здивувала жінку. Адже відділ культури займає дві малесенькі кімнатки в будівлі управління агропромислового розвитку, й фактично їй запропонували «тулитися» в одному невеличкому приміщенні з головним спеціалістом. Це, як вважає Алла Миколаївна, створило б чималі незручності у роботі, адже їй щодня доводиться приймати людей, проводити виробничі наради, відповідати на телефонні дзвінки тощо. «Але на це голова РДА не зважив і сказав, що дає мені час до ранку наступного дня звільнити приміщення по-хорошому».

Валерій Чередниченко.
 

Не погодившись із цим «ультиматумом» та зваживши на те, що будівля сільгоспуправління відноситься до районної комунальної власності, того ж дня Алла Косталан прийшла порадитися із головою районної ради Василем Кузіним. Той підтримав молодого керівника та запевнив, що вільні приміщення в районі є, тож їх можна без проблем надати у користування службі у справах дітей.

Судячи з усього, саме факт звертання начальника управління до голови районної ради найбільше розсердив Валерія Чередниченка. Адже вже наступного ранку о 8.15 на порозі районного відділу культури з’явилися представники РДА. Було складено акт про відсутність Алли Косталан на робочому місці, яка якраз цього дня викладала в школі і про це всім було добре відомо.

– Дізнавшись про це, – згадує Алла Миколаївна, – я вже за 15 хвилин була в кабінеті голови райдержадміністрації. Він сказав: «Ти пішла проти мене і наразила на конфлікт із Кузіним. Пиши заяву на звільнення!».

Того ж дня В.М. Чередниченко виносить начальнику відділу культури догану «за порушення трудової дисципліни». Через відчуття несправедливості та безсилля у жінки піднявся тиск, і з гіпертонічним кризом вона потрапляє у лікарню. Коли ж за чотири тижні Алла Миколаївна вийшла з лікарняного, голова РДА замість того, щоб поцікавитися її здоров’ям, повторно запропонував їй написати заяву про звільнення за власним бажанням.

«У зв’язку із тим, що голова райдержадміністрації не дає мені можливості працювати в ЗОШ № 4, прошу мене звільнити з посади начальника відділу культури», – така заява все ж лягла 13 жовтня на стіл голови РДА. Але оскільки для видачі головою РДА відповідного розпорядження потрібно отримати погодження обласного управління культури, Алла Миколаївна продовжувала виконувати свої функціональні обов’язки керівника культурної галузі. А Валерій Чередниченко, мабуть, задоволено потирав руки від своєї «кадрової перемоги» над слабкою жінкою. І навіть демонстративно направив на нараду в область не чинного начальника відділу культури Косталан, а головного спеціаліста Юркову!

Культармійці стали на захист

Проте не так сталося, як гадалося Валерію Миколайовичу. Дізнавшись про те, що через злощасне сумісництво нею навіть зацікавилися правоохоронні органи (годі й казати, з чиєї подачі), 24 жовтня Алла Косталан відкликає власну заяву про звільнення.

Варто сказати, що на захист Алли Миколаївни встали шановані працівники галузі культури. Директор Казанківського Будинку культури Тамара Швецова на нараді у заступника голови облдержадміністрації О. Янішевської наголосила, що керівник відділу А.М. Косталан – на своєму місці, адже це активна та ініціативна людина. Тож представники культурної сфери Казанківського району попросили віце-губернатора допомогти відстояти начальника відділу культури. На що Оксана Янішевська запевнила, що знає про цю проблему і обов’язково допоможе у її вирішенні.

Крає серце від несправедливості і у Наталі Маслової: «Алла Миколаївна – це людина, яка займає своє місце. Вважаю, що те, що відбулося, – це зведення особистих рахунків».

А що, власне, думає з приводу конфліктної ситуації сам Валерій Чередниченко? На моє прохання оцінити професійні здібності начальника відділу культури Валерій Миколайович ухилився від відповіді, сказавши, що лише нещодавно обіймає цю посаду.

Конфлікт, якого могло б і не бути

Дуже дивно, що за п’ять місяців пан Чередниченко так і не спромігся визначити професійні якості своїх безпосередніх підлеглих. Утім, Валерій Миколайович повідомив мені, що основні претензії до Косталан стосуються… фінансових порушень. Мовляв, та, окрім того, що являється керівником відділу культури, ще й читає уроки в школі.

– Ви не давали їй на це згоди?

– Ні, не давав.

– Але ж Ви надумали звільнити Косталан з посади саме за те, що вона відмовилася залишати свій робочий кабінет?

– Це… підштовхнуло мене до цього.

Говорячи про «фінансові порушення», керівник райдержадміністрації послався на статтю 12 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», якою керівникам структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій забороняється суміщати свою службову діяльність з іншою, в тому числі на громадських засадах, крім викладацької, наукової та творчої діяльності у позаробочий час.

Проте, згідно з пунктом 3 Переліку робіт, які не є сумісництвом, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінфіну від 28.06.93 № 43, педагогічна робота з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік не є сумісництвом. Виконання робіт, зазначених у пунктах 2-7, у т.ч. педагогічної роботи з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік, допускається в робочий час з дозволу керівника державного підприємства, установи, організації без утримання заробітної плати. Але ж А.М. Косталан таку згоду від керівника РДА, нехай і від колишнього, в свій час отримала!

Отака правова колізія. Утім нехай у ній розбираються юристи. Натомість здоровий глузд чомусь підказує, що конфлікт і ламаного гроша не вартий. Адже його можна і потрібно було вирішувати цивілізованим шляхом ще на початковій стадії, не доводити до гротеску й абсурду. Проте голова райдержадміністрації чомусь вирішив піти силовим шляхом, перегинаючи «через коліно» непокірну підлеглу.

«Будемо вас вичавлювати»

Та якби це ще був одиничний приклад… Казанка буквально гудить від того, якими рекордними темпами здійснюється «люстрація» від Чередниченка. Голова райдержадміністрації замислив позбутися не лише начальника відділу культури, а й ще декількох керівників районних установ. Серед них – і директор районного центру зайнятості Олена Коніщук.

– На початку жовтня керівник адміністрації після завершення апаратної наради висловив мені претензію, що я в робочий час не відправила працівників нашого закладу на зустріч з одним із кандидатів у народні депутати. Але ж це є порушенням трудового законодавства, тож я не пристала на цю пропозицію. Після чого Валерій Миколайович сказав, що я заважаю йому працювати та наказав мені писати заяву про звільнення. Я відмовилася це робити. «Тоді ми будемо вас повільно «вичавлювати», – почула я приховану погрозу.

О.М. Коніщук також повідомила, що ще раніше діяльність РЦЗ перевіряли правоохоронні органи. Шукали «корупцію», в тому числі перевіряли, яким чином на облік у центрі зайнятості поставили її чоловіка, колишнього першого заступника голови райдержадміністрації, який позбувся роботи саме при Чередниченку. Криміналу ніякого не знайшли. «Та нічого, – мовив їй прямо в очі замовник «спецоперації», – накопаємо проти тебе ще».

Неабияк обурюють Олену Михайлівну й брудні чутки, які розповсюджуються проти неї в рамках розв’язаної «інформаційної кампанії». Як вважає директор центру зайнятості, мета подібних провокацій одна – будь-що скомпрометувати її та змусити написати заяву про звільнення. Але жінка не погоджується із цим свавіллям та має намір стояти до кінця, зокрема планує подати в суд заяву щодо захисту власної честі та гідності. Та й директор обласного центру зайнятості Олена Димчишина підтримує свого колегу, адже за показниками роботи Казанківський центр зайнятості – один із кращих в області.

А ось начальник районного відділу освіти Інна Онищенко таки була змушена написати заяву на звільнення.

– Пресинг на мене розпочався ще наприкінці липня, – розповідає Інна Анатоліївна. – Голова адміністрації домагався мого звільнення, мовляв, я – представник старої команди. Мій чоловік помер, тож я одна виховую доньку-студентку. Коли влітку я попросила у голови райдержадміністрації погодити відпустку на два тижні, щоб пройти медичне обстеження, той відмовився підписувати мою заяву. На початку вересня мені потрібно було заплатити за навчання доньки за контрактом, задля цього сподівалася отримати відпускні та оздоровчі. І знову Чередниченко не пішов мені назустріч. Голова РДА погодився підписати лише мою заяву про відпустку з подальшим звільненням.

Проте згодом І. Онищенко відкликала свою заяву про звільнення та продовжує своє «спілкування» з головою РДА вже у судовому порядку, зокрема оспорюючи законність винесеної їй догани. До речі, діяльністю відділу освіти також зацікавилися «органи» – чи не знайомий почерк по дискредитації своїх опонентів?

* * *

Отже, як бачимо, Валерій Чередниченко влаштував своєрідну «люстрацію» для своїх підлеглих. Що ж, бажання нового керманича позбутися «старих кадрів» та поставити «своїх» людей зрозуміти можна. Та чи в межах чинного законодавства діє голова райдержадміністрації? Відтак варто нагадати чиновнику, що будь-які кадрові рішення потрібно робити на основі закону і лише закону, а також зважати на суспільну думку та здоровий глузд. Інакше все це нагадує волюнтаризм та самодурство князька районного масштабу, що не може не викликати масове обурення серед місцевої громади.

І, до речі, а чи не варто проводити люстрацію і щодо нинішніх, нещодавно призначених чиновників – тих, хто скомпрометував себе неповагою до Закону і людей? Інакше правову європейську державу нам ще нескоро збудувати…

Андрій ТЮРІН

Миколаїв – Казанка 

ВІД РЕДАКЦІЇ: коли публікацію вже було підготовлено до друку, до редакції звернулася начальник управління агропромислового комплексу Казанківської РДА Любов Ляховська. Любов Василівна повідомила, що її звільнення також домагається Валерій Чередниченко. За словами жінки, голова РДА звинуватив її в тому, що до її робочого кабінету приходять… керівники сільгосппідприємств.

Також із достовірних джерел нам стало відомо, що голова облдержадміністрації Вадим Меріков направив подання Президенту про звільнення горе-чиновника з посади голови Казанківської райдержадміністрації.

122 Comments on “«Люстрація» по-казанківськи. Голова РДА домагається звільнення одразу декількох районних керівників”

 1. Дійсно не є важливим хто керує районом головне щоб це були люди у яких є почуття гідності до себе і до людей ,які переживають за район його добробут і за життя людей. Але якщо своє “керування”вони починають з “беспредела” та вдоволення власних амбіцій а на долю району плюють то чи місце таким горе керівникам ?

 2. Что-то не припомню чтобы имя Тани гдето мелькало в новостях о сборе помощи на АТО,местные предпринимвтели -да, руководители хозяйств-да,школы, просто граждане это все видел , а вот Танюшу- нет или может она всю эту помощь от своего лица преподнесла?
  Благо теперь положение позволяет.

 3. Если ты “ПРОЧИТАЛА статью”,то почему ты “РАБОТАЛ с Чередниченко” ?????? Определись, кто же ты? А ты – это особь одна во всех лицах!!!

 4. Дійсно, що ж це затаке привабливе корито – РДА, що за нього так борються “бувші” та їх привілейовані любі друзі ? А я думаю так : втратили регіонали владу, то ідіть всі ображені в народне господарство, проявіть себе на ділі, поживіть серед людей і для людей, походіть на роботу пішки , поживіть на кровну зарплату, без власних секретарів та кави в крісло і тоді люди знову довірять Вам владу. Спокутуйте свою провину перед грішними людьми, опустіться на грішу землю, а районм хай покерують нові не заангажовані люди і не треба боятися змінить когось на переправі.

 5. Стаття справедлива і вчасна. Не з того почав очільник району. Сама зіткнулася з тим, що і особи згадані в статті.Попередні керівники таким не займалися, вони просто працювали і дбали про район, про школи, фапи, лікарню. Але на жаль наші школи, фапи, лікарні стали заручниками всієї загнилої системи нашої країни, з якої вигрібатися потрібно всім разом з повагою, терпінням і толерантністю. “Каніщуки” – люди грмотні і професійні. Особливо Василь Васильович, виважений мудрий, і хочу нагадати жителю Казанки, що Каніщук В.В. не був головою адміністрації, а заступником, він сам був у команді, скажу не в поганій команді і робили багато для району.І жаль, що не його призначили головою РДА. На сьогднішній день багато вже втрачено в районі. Крім інтриг в районі нічого не робилося за цей час. В Черідніченка дуже погане оточення,з нечистим минулим і нажаль, як стало видно і з нечистим теперішнім. Теперішнє показало, що покаяння за минуле не було.

 6. Прочитала статью – сплошной бред! Неужели так можно оклеветать человека?
  Казанка! Что “они бывшие” сделали за эти годы, что сидели в креслах??
  Винят Чередниченка за плохие дороги, за закрытые школы, больницу. А где же были Вы, Конищук В.В и вся ваша команда? Что сделали Вы и что вообще делали?Зачем такое “рвение” до власти?
  Я работал с Чередниченко долгое время в РЕСе и знаю его только с хорошей стороны. Мне даже трудно представить, что так можно очернить человека.
  Валерий Николаевич, держитесь!

 7. згоден. але ж поливати брудом це теж не вихід знайшовши привід вилити отруту , аби на фоні тих, кого оббріхуєш виглядати краще, огидно.захопившись ,забули і про статтю, і сьогодення ” попелюшок”… які, скаламутивши брудну воду, продовжують порушувати закон,погрожуючи звільненням підлеглим, якщо ті тільки “пікнуть” проти них адже вони – сила. вони -бригада.а саша бєлий закінчив ой як недобре.

 8. Пока что мы еще не достигли такого уровня, что оценку происходящему можно давать без оглядки на прихоти властьимущих, в руках которых весомые рычаги укрощения строптивых. Поэтому грубить и хамить нельзя, а правду говорить не только можно, но и нужно. Редакции спасибо за возможность высказать свою позицию и отношение к происходящему.

 9. адміну.слушне зауваження.адже питання порушене у статті аж ніяк не стосується особистого життя тих, кого поливають брудом, яке до речі, захищається законом. пропозиція: бажаєш коментувати-наберись сміливості і зареєструйся під справжнім ім”ям.Що – забракло ? Ото ж……..

 10. Шановні форумчани! Не опускайтеся до рівня плинтусу! У разі подальшого “обмивання помоями” коментарі до даної статті будуть заблоковані!!!

 11. ОТВЕТ ЗАВИСТНИКУ.ТАНЮШКА-ПТИЦА ВЫСОКОГО ПОЛЕТА И КЛЕВЕТНИКАМ ДО НЕЕ НЕ ДОПРЫГНУТЬ.А ВАС ЖАБА ЗАДАВИЛА, ЧТО ОНА В СВОИ …ДЦАТЬ ВЫГЛЯДИТ ОГО-ГО! А ВЫ БЫ НЕ СИДЕЛИ ЗА НЕТОМ , А ПОМОГЛИ НАМ, СВОИМ ЗЕМЛЯКАМ. А ЛИТЬ ГРЯЗЬ – УДЕЛ УЩЕРБНЫХ.ЕСЛИ СЕБЯ ТАКОВЫМИ НЕ СЧИТАЕТЕ – ЗАВЯЗЫВАЙТЕ. СЛАВА УКРАИНЕ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

 12. Вот что пишет автор статьи:
  А. Косталан із задоволенням поринула в улюблену справу. Єдина заковика – зарплата на новому місці роботи у новопризначеного керівника була десь у два рази менше, ніж у школі. Отакий парадокс, але із нього був знайдений вихід, який усіх влаштував. Тодішній голова райдержадміністрації Василь Скрипник дав свою згоду на те, щоб два рази на тиждень по три години Алла Косталан продовжила викладати у рідній для неї ЗОШ № 4. Таким чином Алла Миколаївна мала змогу й далі допомагати двом дітям-студентам, натомість галузь культури жодним чином не постраждала.

  То есть, получать нормальную зарплату по мнению автора это привилегия руководителей, а рядовые работники как сидели на минималке так пусть и сидят?

  И еще такой момент, давайте представим, уважаемый автор, что вы пришли в свою администрацию или исполком за справочкой, а вам говорят, придите часика через три, специалист, который выдает справки, читает сейчас уроки. Вы подождали, взяли справочку, но надо поставить печать, ответ аналогичный, подождите часика три. И так целый день, во всех кабинетах, во всех государственных службах, судах, исполкомах и тд.

 13. Интересно когда это “Танюшка” успела побыть волонтером? Если она постоянно в политическом “бою” с фотоаппаратом. А Господом прикрываться не нужно, она алкашка кодированая и это от нее никуда не денется. Или “киборги” и “царь” это и есть Танюшка? Так оно и есть!!! Сама себе и Чирику оды пишет, да вся Казанка знает какая она офицер и мать. Танюха, не спекулируй киборгами, потому что приедут и тебе тепловизорами и брониками настучат.

 14. ТАНЮШКА, ТЫ – НА ПРАВИЛЬНОМ МЕСТЕ! НИЗКИЙ ПОКЛОН ТЕБЕ ЗА “БРОНИКИ”,КАСКИ,ТЕПЛОВИЗОРЫ, ФИНАНСЫ, ОДЕЖДУ!ТЫ – ОФИЦЕР,ПАТРИОТ, ПРЕКРАСНАЯ МАТЬ,ДРУГ… А ВСЯ ТА ГРЯЗЬ, КОТОРУЮ НА ТЕБЯ ЛЬЮТ “КАЗАНКОВЕЦ” И “НАРОД”, К ТАКИМ КАК ТЫ НЕ ПРИЛИПАЕТ. ГОСПОДЬ ПОРУГАЕМ НЕ БЫВАЕТ!И ТЕБЯ, СВОЮ ДОЧЬ, ОН НЕ ОСТАВИТ! А ВЫ – КЛЕВЕТНИКИ И БЛУДНИКИ, БОЙТЕСЬ БОЖЬЕГО ГНЕВА! ОН НИКОГДА НЕ СПЕШИТ И НИКОГДА НЕ ОПАЗДЫВАЕТ! СЛАВА БОГУ! СЛАВА УКРАИНЕ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 15. Люстрировать их всех, а к власти пустить молодых и грамотных до 35, но не из этих кланов!

 16. Скрипник работал?Он болел а болея занимался землей,пчелами и дамой сердца.А уж если говорить про последних 20 то работал Сорочинский.Очень жаль что не подготовил после себя достойной смены,все казалось что незаменимый и вечный.

 17. Скрипник, это действительно порядочный глава который там работал, за последние 20 лет. Куда вам всем до него браться, вы даже апаратное совещание провести по протоколу не можете, да что там совещание, вы без мата разговаривать не умеете.

 18. Мне кажется куда “лучше” чем Скрипник, Конищуки, Митрофанова, Касталан, Онищенко, эта новая компания: Чередниченко-вор, ссыкун, марионетка, Трофимова-воровка, интригантка, алкоголичка со стажем (ее братец Хиль такойже), Зозуля-воровка, алкоголичка с наркотическим шлейфом. Всех их с предыдущих мест работы гнали как паршивых псов, а тут все эти выплыли (ну сами знаете что всплывает). Скоро их царствованию прийдет конец, и прийдут действительно молодые и нормальные люди.

 19. Бывшие очень уж обиделись и плетут теперь интриги хотят возврата Скрипника , Конищука, Митрофановой, потому что не все личные вопросы порешали, но не учли одного – Гены покровителя в ОДА уже нет и нет кому подправлять статистику “достижений” отсталого района . Регионалам нет пути назад, а девицам пора начать работать на район и рабочие столы перенести с кафе “Обоянь” в служебные кабинеты, а лучше в сельсоветы.

 20. Царю і психіатру: Якщо маємо такого царя, якому треба до психіатра, то я не заздрю тим, хто живе з тим царем. А Психіатру самому треба в дурку. Цілком згоден з останньою відповідю психіатру. Чиріку і його Хільо-Смаровозівській команді місце на смітнику сумної істрії Казанки.

 21. В дурці будуть ті, кого кодірують кожного місяця. А у вашої команди дійсно дах снесло від бажання помсти, грошей та землі. Ви дійсно думаєте, що люди нічого не знають про ваші “дєлішкі”? А з жінками воюють тільки тварі та ображені на життя чоловіки, от кого і потрібно в дурку!

 22. Коментарю від 15.11.2014 в 15:12!!! Такий коментар могла написати тільки скажена тварина, яка з’їхала з глузду і скоро опинеться в дурці!

 23. ВАЛЕРИЙ ЧЕРЕДНИЧЕНКО – УМ, ЧЕСТЬ И СОВЕСТЬ КАЗАНКОВСКОГО РАЙОНА. БУДЕМ ЖИТЬ ТЕПЕРЬ ПО-НОВОМУ!!!!!

 24. ЧЕРЕДНИЧЕНКО, ТРОФИМОВУ, ХИЛЯ и СМАРОВОЗА в мусорные баки, там им место. Они, это позор для Казанковского района. Нами руководят наркоманы и алкашка, давайте их вышвырнем.

 25. “Чесного” Чередніченка і його нашіптувачів люстувати!!! Таке сміття як вони, викинути до мусорного баку!!! А щодо тих жінок, хочу запитати їх чоловіків, що ви ждете? Цього тупого собаку і його шавок прокатіть у сміттєвику або багажнику щоб не повадно було плести інтриги.

 26. Біднесенький пан Чередніченко, з жінками воювати майстер, а як перевірка ОДА завітала, чухнув стрімголов на лікарняний залишивши всю “молоду команду”. Шановні добродії з ОДА, перевірьте усі отримані премії “безкорисливого” і “чесного” голови. Хоча що гріха таїти, який він голова? Не голова, а так, маріонетка Хілів-Смаровозів, нажаль…

 27. Не так сталося, як гадалося. Хотіла стати зіркою Аллуся, а її затерла своїм авторитетом і “обоянієм” Іннуся. Шановний, виявляється, що рік на держслужбі це ДАТА, а 10,20 і більше – ніщо… Зовсім недавно Ви поливали брудом Скрипника В.В.. Ви що спеціалізуєтесь на головах рда?

 28. Ніхто навіть не уявляв, що ця замовна стаття вийде не на користь ображених попелюшок,чи як їх там..Перш ніж писати статтю треба було провести опитування у пересічних громадян, вони б вам швидко розповіли про брудну репутацію Онищенко та її компанії. Пізніше все одно всі брудні справи вспливуть догори і за все доведеться відповісти на суді.

 29. СУДДІ: Якщо ти не працюєш в суді, то яке маєш право робити свої висновки, прикриваючись мантією судді. Швидше ти виконуєш сам замовлення Чередниченка. А чи на вірному він шляху уважно почитай статтю та й чимало відгуків на неї. Тоді й роби висновки.

 30. Подводя итоги сказанному,сам по-себе напрашивается вывод:
  1.Статья явно заказная.
  2.Автор поступил непорядочно,т.к. не осветил точку зрения противной стороны.
  3.В.Чередниченко на верним пути.Повод так думать-ваши комментарии.

 31. Валера ты правильно все сделал,но чтобы сделать переворот в Казанке нужно всех убрать от кормушки,а сделать это не так просто

 32. почему те кто дал деньги боятся за свои места,видно не из своего кармана заплатили.

 33. Чередніченко в школі був відмінником.

 34. ДОКТОРУ ПИ: ви заздрите хорошим попам. Це добре. Але прикро, що ви підтримуєте казанківського Валерія, який крім інтриг для району нічого не зробив. А гнати з Казанки треба таких докторів ПИ як ви.

 35. Шановна редакція і пане Тюрін надрукуйте статтю, яку Вам передала ГО “Майдан Баштанщини” на минулому тижні, бо складається враження, що Ви друкуєте по заказу і за гроші як видно по вашій статті. Ось в тій статті є над чим подумати владі.

 36. Молодец Валерий,все правильно делает,так и надо с этими ‘попелюшками’ обращаться,а то только задницы себе отъели в своих креслах, только и знают что языками чесать по телефонам да нынешней власти кости перемывать.Гнать их по-быстрее надо!

 37. Хочу звернутись до пана кореспондента. Ви пишете, що приїздили до Казанки зовсім по іншому питанню. То чому Ви не обмовились жодним словом у статті, про порушення Закону про оплату праці. Освітяни не отримують жодних квитанцій у яких було б вказано, за що і скільки вираховують з їхніх заробітків. Ви напевне приїхали позбирати плітки про те, хто очолив танцювальний колектив “Водограй”. На скільки я пам’яаю то першими засновниками були Гаршеніна І.А та Ткаченко А. В дописувачів хочу запитати, чи оті ями на дорогах і всі гріхи з’явились за керівництва В.Чередниченка? Чому ви мовчали коли “бомбили” сирний завод, ковбасний цех, пологове та хірургічне відділення, рибне господарство і т.д. Перш ніж давати оцінку “новому” керівнику спитайте у “старих”. Чомусь у нас стало традицією, що тих, хто хоч щось пробує змінити то їх швиденько мажують на хліб і у “Обояні” подають до кави. Так було раніше з В.В.Міздрюком, а тепер з В.В.Чередниченком. Хоч у РЕСі обидва були чесними, справедливими і відповідальними керівниками (це нвіь визнав суд). Тому хочу побажати В.Чередниченку міцного здоров’я, витримки і підтримки громади. А дописувачам здорового глузду і грамотності, відпустіть свою заздрість. Жах, як неграмотно інесправедливо написані коментарі. Мені за Вас соромно шановні ЗЕМЛЯКИ!

 38. Хочу звернутись до пана кореспондента. Ви пишете, що приїздили до Казанки зовсім по іншому питанню. То чому Ви не обмовились жодним словом у статті, про порушення Закону про оплату праці. Освітяни не отримують жодних квитанцій у яких було б вказано, за що і скільки вираховують з їхніх заробітків. Ви напевне приїхали позбирати плітки про те, хто очолив танцювальний колектив “Водограй”. На скільки я пам’яаю то першими засновниками були Гаршеніна І.А та Ткаченко А. В дописувачів хочу запитати, чи оті ями на дорогах і всі гріхи з’явились за керівництва В.Чередниченка? Чому ви мовчали коли “бомбили” сирний завод, ковбасний цех, пологове та хірургічне відділення, рибне господарство і т.д. Перш ніж давати оцінку “новому” керівнику спитайте у “старих”. Чомусь у нас стало традицією, що тих, хто хоч щось пробує змінити то їх швиденько мажують на хліб і у “Обояні” подають до кави. Так було раніше з В.В.Міздрюком, а тепер з В.В.Чередниченком. Хоч у РЕСі обидва були чесними, справедливими і відповідальними керівниками (це нвіь визнав суд). Тому хочу побажати В.Чередниченку міцного здоров’я, витримки і підтримки громади. А дописувачам здорового глузду і грамотності, відпустіть свою заздрість. Жах, як неграмотно інесправедливо написані коментарі. Мені за Вас соромно шановні ЗЕМЛЯКИ!

 39. васілію:в тім то і річ що нічого спільного, а пишуть про всіх керівників

 40. ох і доброзичливі ж люди живуть в Казанці, як це видно з коментів, повага до оппонентів так і “пре” то мабуть ви заслуговуете на таких “керівників”

 41. Та Скрипник та його коаліція взагалі слабуваті та ще й тупуваті, а Коніщучка та взагалі три слова до кучі склепати не може, особливо на новій посаді, на яку її в області ну геть не хотіли ставити. Але гроші вирішують все. Все що вона може роботи, то це ходити в “Престиж” по нові наряди

 42. Люстраційний закон по очищенню влади не достає чиновників (керівників) районного рівня. Тому потрібна народна люстрація від громад на місцях. Новий керівник району повинен виконати волю громади. Так буде справедливо. Якщо до Вас (керівнику) не буде притензій від громади то можливо люстрація Вас не зачепить. Але я вважаю, що новий парламент розширить дію закону і все буде проходити в законному руслі. Так що корупціонерам і хабарникам не місце у владі.

 43. Валерій дійсно слабуватий для даної посади, але за весь час його каденції жодного приїзду обласного спеціаліста для надання практичної допомоги, жодного обміну досвідом. ОДА дала згоду на звільнення деяких керівників, а потім через газету почала цькувати. Дають про себе знати ознаки впливу на Мерікова зі сторони бувших правителів-регіоналів, які, помінявши партійну шкіру, знову рвуться до районного корита. Вихід один – треба негайно повертати в крісла Василька Скрипника з персональним секретарем Митрофановою Любашкою і справи підуть до гори, а ображені дівчатка, згадані в статті, заспокояться і знову создадуть коаліцію з офісом у кафе “Обоянь”.

 44. КЕРІВНИКУ:а з чого це ти взявся відповідати за “делишки їхні ?Аж дивно…А може ти з ними за одно?

 45. за чиїсь “делишки” я не відповідаю, у них вони є, але не можна всіх під одну гребенку

 46. Шановні умніки!!!!!!!!!!!!!!Перш ніж писати гарні коментарі, або тянути ж…. за таких “начальників” як Оніщенко та Коніщуків треба дуже гарно знати їх “делішки” а потім за них тянути ж…

Comments are closed.