Миколаївці віддали перевагу «Блоку Петра Порошенка»

Центральна виборча комісія закінчує попередній підрахунок голосів на парламентських виборах 26 жовтня 2014 року. Але вже зараз можна стверджувати, що в Миколаївській області виборці віддали перевагу політичній силі Президента – «Блоку Петра Порошенка».

Лише в одному окрузі – 128-му (Ленінський і Корабельний райони м. Миколаєва) в голосуванні по багатомандатному виборчому округу (серед партій) перемогу здобув «Опозиційний блок». У решті п’яти округів на першому місці фінішував «Блок Петра Порошенка». Причому, що цікаво, рівень підтримки пропрезидентської сили коливається від 19 до 24 відсотків, що співставимо з показником БПП у цілому по Україні (21,8%).

Щодо одномандатних округів, то інтрига зберігається лише на 132-му окрузі з центром у місті Первомайську. Підрахунок голосів на момент здачі номера ще тривав, але поточного лідера перегонів, висуванця «Блоку Петра Порошенка» Аркадія Корнацького з його конкурентом – самовисуванцем Василем Капациною – розділяють якихось півтори сотні голосів. І зовсім не виключено, що виборчі пристрасті на цьому скандальному окрузі знайдуть продовження у залі суду.

Щодо інших мажоритарних округів, то в чотирьох із них перемогу здобули ті кандидати, яких на виборах підтримав «Блок Петра Порошенка»: ОВО № 127 – Борис Козир, № 129 – Олександр Жолобецький, № 130 – Андрій Вадатурський, № 131 – Олександр Лівік. І лише в окрузі № 128 виграв самовисуванець Артем Ільюк, який підтвердив свої повноваження народного депутата України.

Остаточні офіційні результати виборів-2014 будуть оприлюднені у наближчі дні.

Влас. інф.

Добавить комментарий