Вадим Меріков: «Область до зими готова»

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков ще раз зазначив, що Миколаївщина готова до зими. Про це він сказав під час чергового засідання сесії обласної ради.

– Ми не замерзнемо. Для населення газ є і буде, що стосується вугілля, то станом на 30 вересня практично всі райони та міста в нас забезпечені. Миколаїв – –100%, Вознесенськ – закуплено 100%, Первомайськ – 100%, Южноукраїнськ зовсім не використовує вугілля, Очаків – 100%, Березенегуватський район – на 100%. Є райони, це Баштанський та Братський, де вугілля зараз не- достатньо, ми працюємо з операторами, в найближчий час будуть проведені тендери і буде закуплено вугілля, – зазначив керівник області.

За його словами, Миколаївщина отримала субвенції 13,5 млн. грн.,які перерозподілені серед районів та міст. Кошти були направлені на переобладнання котлів, для скорочення використання газу.

– Ось, наприклад, Первомайська ЦРЛ мала проект на 2,2 мільйона гривень і отримала ці кошти для переобладнання котлів з газових на ті, які використовують тверде паливо. Так само Врадіївка – 6 мільйонів гривень. Тобто ті районі, які працювали, сьогодні держава субсидує та виділяє кошти. І ще в цьому році будуть отримані додаткові кошти на переобладнання. Тому, що стосується зими – область готова. Відповідне розпорядження мною підписано. Сьогодні вже пологові будинки у Миколаєві опалюються, дитячі садочки опалюються, шпиталь уже сьогодні опалюється, – розповів Вадим Меріков.

Слова голови облдержадміністрації підтримав і його перший заступник Микола Романчук.

– Проблем по газу немає і бути не може ні сьогодні, ні завтра, ні післязавтра. Це, що стосується населення, друге питання – бюджетні організації: це дитячі будинки, лікарні, санаторії, дома інвалідів. У цій ситуації на сьогоднішній день йде скорочення лімітів газу на 30%, – розповів перший заступник голови облдержадміністрації.

Він зазначив, що в разі необхідності вже 23 жовтня може розпочатися опалювальний сезон. Зараз температурний режим дозволяє не включати опалення, але в соціальних закладах батареї вже теплі.

Прес-служба ОДА

Добавить комментарий