Кубок «РП»: у суботу стартує 22-й розіграш

Щирі прихильники нашої газети та вболівальники футболу добре пам’ятають: осінь – це не лише час проводити вибори та переводити стрілки годинників, а й – час проведення чергового розіграшу Кубка з футболу серед сільських команд на призи газети «Рідне Прибужжя» пам’яті репортера Миколи Баранова. І так уже – понад двадцять років…

Згадаймо, що восени далекого вже 1993 року сільські футболісти вперше вийшли на стадіони Миколаївщини, аби взяти участь у першому турнірі на призи тоді ще «Радянського Прибужжя». Ініціаторами запровадження нового турніру виступили голова обласної організації ФСТ «Колос» Володимир Борухов і редакція нашої газети.

Першим володарем кубка «РП» стала команда Новобужжя, котра у фінальному поєдинку здолала опір збірної Березанського району. Загалом футболісти з Новобузького району тричі тріумфували у нашому турнірі. По дві перемоги – в активі Жовтневого району. Один раз трофей вирушав на терени Березанського, Вознесенського, Доманівського та Єланецького районів, причому єланчани є чинними володарями Кубка «РП». Але найбільше вигравали турнір команди Баштанського (5 разів) та Миколаївського районів (7 вікторій).

Щодо регламенту цьогорічного розіграшу, то він дещо змінений. У 2014 році до участі в Кубку «РП» допускаються футболісти, які мають прописку відповідного району. Таким чином організатори турніру – а це обласна рада ФСТ «Колос» і редакція нашої газети – врахували численні пропозиції вболівальників та представників самих команд. В іншому ж – без змін. Змагання відбуваються за олімпійською системою в два етапи: перший – у регіонах, на Кубки районних газет, уже проведений. І другий – за участю переможців районних турнірів та чинного володаря Кубка «РП» – розпочнеться у суботу, 25 жовтня. До речі, і всі інші етапи розіграшу турніру планується проводити по суботах, початок матчів о 14.00 (якщо команди не узгодять інший час і дату).

Отже, в 1/8 фіналу Кубка на призи «Рідного Прибужжя» пам’яті Миколи Баранова зустрічаються такі пари: «Грушівка» (Первомайський район) – «Кривоозерська» (Кривоозерський район), «Колос» (Доманівський район) – «Колос» (Врадіївський район), «Лія» (с. Сухий Єланець, Новоодеський район) – «Дорошівка» (Вознесенський район), «Новомар’ївка» (Братський район) – «Вікторія» (Єланецький район), «Ліцей» (Казанківський район) – «Кам’яне» (Новобузький район), «Хлібна база 76» (с. Кавуни, Арбузинський район) – «Колос» (Веселинівський район), «Старт» (с. Пересадівка, Жовтневий район) – «Агросвіт» (с. Новопетрівка, Снігурівський район), «Куйбишеве» (Снігурівський район) – «Очаків» (Очаківський район).

Побажаємо футболістам вдалої та натхненної гри і обов’язково – удачі. Вирушаємо!

Влас. інф.

Добавить комментарий