На Кубок глави Новоодеської РДА

Попри прохолодну та по-осінньому незатишну погоду, минулої суботи на стадіоні «Колос» у Новій Одесі було гаряче. Адже протягом дня тут відбувалися запеклі футбольні поєдинки на Кубок голови Новоодеської райдержадміністрації Євгенія Вербіна. У змаганнях узяли участь 17 команд старшокласників із загальноосвітніх шкіл району, які за олімпійською системою розіграли почесні трофеї турніру. 

А змагатися було за що! Ініціатор Кубка Євгеній Валерійович Вербін (на знімку ліворуч) за власні кошти придбав вельми коштовні призи – кубки, комплекти спортивної форми, футбольні м’ячі. Але головний приз, який, за задумкою голови РДА, отримають всі юні футболісти, – то здоров’я та залучення до здорового способу життя, патріотизм і відчуття ліктя товариша. Привітавши учасників турніру з його початком та прийнявши урочистий парад, Євгеній Вербін зайняв місце на трибуні та із неприхованим задоволенням став спостерігати за цікавими двобоями.

Зрештою, третє місце посіла команда Новоодеської ЗОШ № 1.А в поєдинку за «золото» футболісти Бузької школи з рахунком 2:1 переграли ровесників з Новопетрівської ЗОШ та стали першими володарями Кубка на призи голови Новоодеської райдержадміністрації. 

Підвела риску під чудовим спортивним святом урочиста церемонія нагородження лауреатів турніру. Євгеній Вербін не лише відзначив кубками, призами та грамотами команди, що посіли призові місця, а й вручив дипломи кращим гравцям змагань. 

Андрій ТЮРІН

Добавить комментарий