Голова обласної ради привітав освітян із професійним святом

Напередодні Дня працівників освіти Тарас Кремінь привітав освітян Миколаївщини із професійним святом і нагородив кращих педагогічних працівників грамотами Миколаївської обласної ради.

Голова обласної ради висловив думку про те, що в умовах сьогочасних викликів і випробувань плоди вчительської праці стають дедалі помітнішими, адже самовідданість і героїзм наших військових, активна громадянська позиція тисячної армії волонтерів демонструють, наскільки наполегливо у свій час педагоги вкладали у душі своїх учнів, студентів загальнолюдські моральні цінності, непримиренність до зла і патріотичні почуття. «79-та окрема аеромобільна бригада, яка виконує надзвичайно важливі накази військового командування, – це здебільшого випускники миколаївських шкіл. Ці герої нашого часу із незламним енергетичним, патріотичним, духовним стрижнем є символом і високою відзнакою вашої невтомної праці», – наголосив голова облради.

Тарас Кремінь також зазначив і те, що, будучи освітянином, кандидатом наук, надзвичайно гостро сприймає проблеми і прорахунки в освітній сфері і щиро радіє успіхам і перемогам своїх колег. Напередодні свята голова облради побажав педагогічним працівникам усіляких життєвих гараздів, душевної наснаги, нових творчих злетів і професійних здобутків.

Сайт облради

Добавить комментарий