Виклики до суду від 9 жовтня 2014 року №41

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Боц Георгія Георгійовича у цивільній справі за позовом ТОВ «Агро капітал Менеджмент» до Боц Г.Г. про стягнення боргу за договором постачання, яке призначено на 22.10.14, о 13.30, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. № 3,

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кулєшова Олега Володимировича, 19.12.1983 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новокондакове, вул. Молодіжна, 2, про дату слухання цивільної справи за позовом Кулєшової В.Р. до Кулєшова О.В. про розірвання шлюбу, яка відбудеться 14.10.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто у заочному порядку.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Брагінського Анатолія Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Паркова, 3а, кв. 37, у справі за позовом Шалигіна Вадима Аркадійовича до Виконавчого комітету Миколаївської міської ради про визнання незаконним та скасування свідоцтва про право власності на гараж.

Слухання справи відбудеться 29.10.14, о 10.20, за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 2.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кульбацьку Тетяну Олександрівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Одеська, 105/10, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кульбацької Т.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 28.10.14, о 8.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Семенишена Володимира Анатолійовича до Лисенка Володимира Івановича про визнання договору купівлі-продажу дійсним, призначено на 11.11.14, о 9.50.

Відповідачам Лисенку Володимиру Івановичу, Лисенку Володимиру Володимировичу, Лисенко Ганні Нестерівні,останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграду, 87 б, кв. 41, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Федоренко Раїси Андріївни до Коссой Ернеста Майоровича про визнання договору купівлі-продажу дійсним, призначено на 11.11.14, о 9.40.

Відповідачам Коссому Ернесту Майоровичу, Косому Олегу Ернестовичу, Коссій Лідії Петрівні, Дехтяр Марії Петрівні,останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграду, 17, кв. 110, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Любінецького Сергія Вікторовича, останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Доманівський район, с. Івано-Федорівка, на 22.10.14, о 9.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Леніна, 35, у справі за позовом Любінецької Олени Сергіївни про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача без поважних причин, справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі документів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Мартиросян Нвер Алавердович до ТОВ «Деметра-Сервіс» про витребування майна із чужого незаконного володіння, призначено на 12.11.14, об 11.00.

Відповідачу Бороховій Наталі Миколаївні,останнє відоме місце реєстрації якої: Миколаївська область, с. Рибаківка, квартал 6, будівля 13, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Конюшенка Сергія Анатолійовича за позовом Федька Сергія Михайловича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 28.10.14, о 8.30, каб. № 27, Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Реву Миколу Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Одеська, 76, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Реви М.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 20.10.14, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Остапчук Ольгу Олегівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Нововоскресенка, вул. Центральна, 5, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Остапчук О.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 20.10.14, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутність.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Потєряєва Олександра Івановича, останнє відоме місце проживання якого: Київська область, м. Українка, вул. Будівельників, 4, кв. 34, про дату слухання цивільної справи за позовом Невської Яни Олександрівни до Потєряєва О.І. про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання, яке відбудеться 17.10.14, о 8.10, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, 14.10.14, о 9.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/480/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бондаренка Андрія Анатолійовича про стягнення заборгованості.

Відповідачу Бондаренку А.А. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, 14.10.14, о 9.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/484/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Літвінової Олени Валеріївни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Літвіновій О.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, 14.10.14, о 10.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/483/14 за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до Койчевої Тетяни Степанівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Койчевій Т.С. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Лазаревої Людмили Володимирівнидо Осика Олени Вікторівни, Осики Віктора Володимировича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 28.10.14, об 11.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Бурмістрова Миколу Федоровича у судове засідання, що відбудеться 20.10.14, о 14.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Бочарова Віктора Павловича до Бурмістрова Миколи Федоровича, третя особа – Південна товарна Біржа про визнання угоди дійсною.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Олійника Миколу Степановича, 21.05.1957 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Новокатеринівка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Олійника М.С. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 14.10.14, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Заволоку Сергія Миколайовича у цивільній справі за позовною заявою Заволоки Миколи Васильовича до Заволоки С.М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке призначено на 23.10.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. № 3,

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований в м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Олянчук Тетяну Миколаївну, Олянчука Олександра Олександровича, Олянчук Ганну Михайлівну, Олянчук Євгенію Михайлівну, Олянчук Лілію Олександрівну, останнє відоме місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул. Артема, 62, кв. 118, у судове засідання в якості відповідачів у цивільній справі № 488/1772/14-ц, провадження № 2/488/1045/14 за позовом ПАТ «Дельта Банк» про звернення стягнення на предмет іпотеки.

Судове засідання відбудеться 21.10.14, о 9.30, у залі судових засідань № 3.

Явка відповідачів обов’язкова, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Фоломєєва Віктора Петровича, який зареєстрований за адресою: вул. Травнева, 27, с. Степове, Миколаївського району, Миколаївської області, що у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Фоломєєва Віктора Петровича про стягнення заборгованості, оголошено перерву до 23.10.14, о 10.30, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності, на підставі наявних доказів.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Урсолова Анатолія Павловича, останнє відоме місце проживання якого: с. Кринички, вул. Шевченко,10, Миколаївського району, Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Урсолова А.П. про стягнення боргу, яке відбудеться 18.11.14, о 10.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Залдю (Колокольникову) Лідію Анатоліївну, останнє відоме місце проживання якого: с. Нечаяне, вул. Одеська, 60, Миколаївського району, Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Залдя (Колокольникова) Л.А. про стягнення боргу, яке відбудеться 18.11.14, о 10.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лужанського Олександра Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: с. Улянівка, вул. Виноградна, 8, Миколаївського району, Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лужанського О.В. про стягнення боргу, яке відбудеться 18.11.14, об 11.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Думана Миколу Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: с. Трихати, вул. Гагаріна, 37, Миколаївського району, Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Думан М.М. про стягнення боргу, яке відбудеться 18.11.14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача, справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Сіру Тетяну Володимирівну, останнє відоме місце проживання якого: с. Улянівка, вул. Шевченка, 26, Миколаївського району, Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Сірої Т.В. про стягнення боргу, яке відбудеться 18.11.14, о 14.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Стадниченка Василя Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: с. Крива балка, вул. Кірова, 26, Миколаївського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Стадниченка В.М. про стягнення боргу, яке відбудеться 18.11.14, о 15.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Черноскутову Аеліту Володимирівну у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Черноскутової Аеліти Володимирівни про стягнення заборгованості на 29.10.14, о 8.30, у каб. 27 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 14.10.14, о 10.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/409/14 за позовом Буга Профіри Костянтинівни до Скрипника Віктора Миколайовича, Скрипник Євгенії Федорівни, третя особа, яка не заявляє с/в: орган опіки та піклування Братської РДА, про позбавлення батьківських прав.

Відповідачам Скрипник В.М. та Скрипник Є.Ф. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Юрченко Лілію Сергіївну у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про звернення стягнення та виселення на 10.10.14, о 9.30, у каб. 21 Заводського районного суду м. Миколаєва, по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Вертелецького Валерія Андрійовича у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 27.10.14, о10.00, у каб. 14 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Іваннікова Юрія Миколайовича у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 27.10.14, о 10.00, у каб. 14 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Цібізова Віктора Анатолійовича у цивільній справі № 488/4087/14-ц, провадження № 2/488/1719/2014, за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення боргу.

Судове засідання відбудеться 28.10.14, об 11.45, у залі судових засідань № 3.

Останнє відоме місце проживання відповідача: м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 325/5, кв. 72.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Горлинську Вікторію Олександрівну у цивільній справі № 488/4070/14-ц, провадження № 2/488/1713/2014, за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення боргу.

Судове засідання відбудеться 28.10.14, об 11.40, у залі судових засідань № 3.

Останнє відоме місце проживання відповідача: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 30а, кв.14.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Петришина Євгена Сергійовича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на24.11.14, о 8.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідача Духневича Валерія Леонідовича у судове засідання за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 27.10.14, о 10.00, у каб. 14 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Назарова В.Я. про стягнення боргу викликає відповідача у справі Назарова Володимира Яковича у судове засідання, яке відбудеться 22.10.14, о 10.00, за адресою: м. Миколаїв вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Гроша Сергія Миколайовича та Грош Тетяну Миколаївну за позовом Гроша Миколи Миколайовича про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням у зв’язку з відсутністю в ньому понад шість місяців без поважних причин, на 14.10.14, о 9.00, каб № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає на 27.10.14, о 9.20, в якості відповідача Каніболодського Віктора Леонідовича у цивільній справі № 2/489/2606/14 за позовом Петрик Валентини Павлівни до Каніболодського Віктора Леонідовича, Флорінської Олени Вольфовни про визнання договору купівлі-продаж у квартири дійсним.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, зала № 14 (2-й поверх).

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, викликає у судове засідання на 30.10.14, о 14.00, в якості відповідача Шершньову Олену Юріївну у цивільній справі за позовом Бондар Наталі Олександрівни до Шершньової О.Ю. про позбавлення батьківських прав.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності та без урахування його думки.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Орленка Євгена Олександровича за позовом Малахової Ірини Вікторівни про розірвання шлюбу на 14.10.14, о 9.00, каб № 2, Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Марчук Юлії Геннадіївнидо Марчука Артема Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Шкапіна, 93, кв. 3, про розірвання шлюбу призначено на 16.10.14, о 9.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Швед Світлани Олексіївнидо Шведа Володимира Миколайовича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням внаслідок того, що тривалий час була відсутньою, призначено на 29.10.14, о 10.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Ніколаєвої Валентини Анатоліївни до Крижановського Олександра Миколайовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 17.10.14, о 10.40.

Відповідачам Крижановському Олександру Миколайовичу, Крижановській Ларисі Володимирівні, Крижановському Миколі Максимовичу, Крижановській Олені Федорівні, Крижановській Тетяні Олександрівні, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пр. Леніна, 71, кв. 39, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Укрсоцбанк» до Булата Віталія Владиславовича про стягнення заборгованості призначено на 16.10.14, о 10.00.

Відповідачу Булату Віталію Владиславовичу, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Дениса Давидова, 4, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Понзель Василя Федоровича, 19.01.1974 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Маяковського, 111, що 16.10.14, о 14.00, відбудеться слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Понзель В.Ф. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що Живора Олександр Олександрович, Живора Надія Олегівна викликаються у судове засідання в якості відповідачів у цивільній справі за позовом ПАТ «Кредобанк» про дострокове стягнення заборгованості та пені за несвоєчасне виконання зобов’язань за кредитним договором у розмірі 56403 грн. 22 коп.

Розгляд справи відбудеться 16.10.14, о 15.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає відповідачів Олицьку А.В., Олицьку Є.І., Олицького О.І. у судове засідання за позовом Кукушкіна Олексія Анатолійовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 10.10.14, о 8.30, у каб. 15 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Яроша Володимира Івановича про стягнення заборгованості призначено на 20.10.14, о 10.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Дуднєва Олега Івановича про стягнення заборгованості за кредитним договором призначено на 10.11.14, о 13.20.

Відповідачам Дуднєву Олегу Івановичу, Дуднєвій Світлані Василівні, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Арх. Старова, 4ж, кв. 96, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Резніченка Олександра Володимировича про стягнення заборгованості призначено на 20.10.14, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ТОВ «Порше Лізинг Україна» до ТОВ «Торговий дім «Майнер», останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/32, про стягнення забогованості призначено на 13.10.14, о 10.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Шевчук Наталію Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Гайдара, 10/26, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Шевчук Н.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 16.10.14, о 15.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто у заочному порядку.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Кисель Геннадія Миколайовича за позовом Чернової Анастасії Євгенівни про надання тимчасового дозволу на виїзд неповнолітньої дитини за кордон на 13.10.14, о 9.00, каб № 2 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий