Тарас Кремінь: «Туристична галузь потребує перезавантаження»

26 вересня, напередодні Всеукраїнського та Всесвітнього дня туризму, голова обласної ради Тарас Кремінь взяв участь у конференції «Проблеми, перспективи та основні завдання розвитку туристичної сфери Миколаївської області на 2015 рік».

Голова обласної ради привітав усіх, хто робить внесок у розвиток туристичної галузі, а також всіх небайдужих до мандрів, і нагородив почесними грамотами кращих працівників туристичної сфери.

У своєму виступі голова обласної ради зазначив, що сьогодні жителі Миколаївщини по-новому відкривають для себе свій мальовничий і неповторний край, осягають його унікальність, усвідомлюють тісний зв'язок із рідною землею:

– В останній час філософія наших поглядів стала зовсім іншою. Якщо колись ми прагнули до пошуків чогось неймовірного за тридев'ять земель, то нині ми приходимо до розуміння того, що ці тридев'ять земель знаходяться і в нас. Хочеться, щоб для кожного із нас відбулося перевідкриття наших районів, окремих невеликих містечок і сіл, а також тих регіональних ландшафтних парків, які стали для нас справжньою оазою.

Тарас Кремінь зауважив і те, що на сьогодні є великі прогалини в туристичній галузі, в тому числі в системі державного управління, в системі органів місцевого самоврядування, над заповненням яких треба злагоджено і цілеспрямовано працювати:

– Туристична галузь потребує перезавантаження, тому що сьогодні ми не працюємо на повну потужність, не реалізуємо в силу тих чи інших обставин увесь свій потенціал. Але напередодні Дня туризму я хочу подякувати всім тим, хто розвиває наш регіональний туризм, відкриває перед жителями і гостями області неповторні краєвиди нашого краю, докладає чимало зусиль, аби зробити нашу Миколаївську область максимально привабливою, популяризувати її унікальність і красу, повідомляє прес-служба обласної ради.

Добавить комментарий