Виклики до суду від 2 жовтня 2014 року №40

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Бузар Олександра Віталійовича на 16.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Царюка Ігоря Олександровича у справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості, яке відбудеться 10.10.14, об 11.30, у каб. № 14 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, викликає у судове засідання в якості відповідача Великорецького Вадима Вікторовича, 13.07.1966 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. 60 років Жовтня, 9, кв. 87, яке відбудеться 03.10.14, о 10.40, у справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Великорецького Вадима Вікторовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Матолич Михайла Івановича, 23.09.1972 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Червона Долина, що 09.10.14, о 11.00, відбудеться слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Матолич М.І. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто у заочному порядку.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Пислар Вікторію Вікторівну, 25.02.1976 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Вавилове, вул. Свердлова, 41, що 09.10.14, о 13.00, відбудеться слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Пислар В.В. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто у заочному порядку.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Морозова В’ячеслава Яковича, 10.10.1954 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Павло-Мар'янівка, що 09.10.14, о 10.00, відбудеться слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Морозова В.Я. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто у заочному порядку.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, 14.10.14, об 11.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/462/14 за позовом Кривоблоцької Людмили Іванівни до Полудень Віктора Миколайовича про розірвання шлюбу.

Відповідачу Полудень В.М. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

У Первомайському міськрайонному суді Миколаївської області, розташованому за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул.К. Маркса, 18, відбудеться розгляд справи за позовом органу опіки та піклування Софіївскої сільської ради до Користенко Олени Анатолівни, 13.05.1988 р.нар., Користенка Сергія Олеговича, 14.09.1989 р. нар., третя особа – орган опіки та піклування Первомайської райдержадміністрації, про позбавленнябатьківських прав відносно малолітнього Користенка Дениса Сергійовича 03.11. 2011 р. нар.

Судове засідання за зазначеним позовом призначено на 03.10.14, о 10.00.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Чайку Ігоря Васильовича на 13.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом Чайки І.О. про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Хоруженка Володимира Олексанровичадо Хоруженко Алли Миколаївни, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 55, кв. 6, про розірвання шлюбу, призначено на 15.10.14, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Платонової Оксани Олексіївнидо Шаповалової Олени Іванівни, Ткаченко Катерини Дмитрівни останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня, 3, кв. 39, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 10.10.14, об 11.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 06.10.14,о 12.00, за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідачів Пахотіну Катерину Володимирівну, Пахотіна Дмитра Сергійовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Укрсиббанк» до Пахотіної Катерини Володимирівни, Пахотіна Дмитра Сергійовича про стягнення суми заборгованості за договором про надання споживчого кредиту, процентів, нарахованих за користування кредитом та пені.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 14.10.14, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Паська Дмитра Олександровича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Брокбізнесбанк» до Паська Дмитра Олександровича про стягнення заборгованості по кредитному договору.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Білозерський районний суд Херсонської області викликає у судове засідання на 06.10.14. о 9.30, в якості відповідача Лапшина Олега Леонідовича у цивільній справі № 648/4362/14-ц, провадження № 2/648/1088/14 за позовом Унтури Віри Іванівни до фізичної особи – підприємця Лапшина Олега Леонідовича про стягнення матеріальної та моральної шкоди щодо невиконання умов договору.

Адреса суду: Херсонська область, смт Білозерка, вул. Р. Вдовиченка, 97.

Явка відповідача до суду обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.10.14, о 9.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135в, с-ще Братське, Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/428/14 за позовом ПАТ «Дельта банк» до Калін Ольги Саінівни про стягнення заборгованості.

Відповідачу Калін О.С. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Мудриченка Володимира Володимировича до Харитонюка Олександра Анатолійовича про припинення права на частку у спільному майні, призначено на 03.10.14, о 12.00.

Відповідачам Харитонюку Олександру Анатолійовичу, Харитонюк Ірині Вікторівні, Афанасьєву Вадиму Олександровичу, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул.В. Морська, 102, кв. 4, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає 16.10.14, об 11.30, в якості відповідача Русу Петру у цивільній справі № 2/489/2218/14 за позовом Русу Інни Володимирівни до Русу Петру про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, зал № 14 (2-поверх).

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Чупрова Олега Петровича на 17.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бондарчук Тетяну Володимирівну, 09.11.1993 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Маяковського, 3, про дату слухання цивільної справи за позовом Смирного В.П. до Бондарчук Т.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яка відбудеться 10.10.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто у заочному порядку.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Почтар Галину Іванівну, Почтар Дмитра Олександровича у судове засідання за позовом Токаренко М.І. про визнання договору дійсним на 10.10.14, о 9.00, у каб. № 14 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Широкого Вадима Валентиновича за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 08.10.14, об 11.00, у каб. 14 Заводського районного суду м. Миколаєва, по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі його неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає 16.10.14, об 11.00, в якості відповідача Гарбуз Ладу Геннадіївну у цивільній справі № 2/489/2573/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гарбуз Л.Г. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, зал № 15.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Кушніренка Володимира Олексійовича до Кушніренка Валерія Володимировича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 11.11.14, о 13.40.

Відповідачам Кушніренку Валерію Володимировичу, Бобильову Віталію Миколайовичу, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пров. Якірний, 5, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 3.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 16.10.14, о 12.40, за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 3а, в якості відповідача Строяновського Віктора Юхимовича у цивільній справі за позовною заявою КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання» до Стояновського В.Ю. про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Барковського Сергія Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Миру, 4, про дату слухання цивільної справи за позовом Ярошенка Олексія Івановича до Барковського С.О. про стягнення боргу, яке відбудеться 07.10.14, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Меджидову Оксану Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Південна, 49а, кв. 71,у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Меджидової О.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 28.10.14, об 11.20, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28 Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Гуржина Олексія Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 18, кв. 37, про дату слухання справи № 2/489/2298/2014 р. за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Гуржина О.Ю. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.10.14, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5 (2-й поверх).

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Воробйова Олександра Петровича на 06.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недораховану електроенергію.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Стахова Андрія Миколайовича, 28.05.1983 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Чапаєва, 11/1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Стахова А.М. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 06.10.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто у заочному порядку.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/5892/14-ц за позовом Жукової Олени Володимирівни до Прохоренка Гліба Дмитровича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 10.10.14, о 14.00.

Відповідачу Прохоренку Глібу Дмитровичу, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лузан Ольгу Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Бульварна, 15/10, про дату слухання цивільної справи за позовом Лузан В.С. до Лузан О.В. про розірвання шлюбу, яке відбудеться 09.10.14, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий