Красиво і актуально

Днями в Мигії відбувся заключний етап акції патріотичного малюнка на бетонному паркані, що знаходиться при в’їзді в населений пункт. З’ясувалося, що ідея розмалювати бетонні плити виношувалася ініціаторами ще з червня.В патріотичному стріт-арті взяли участь учні десяти шкіл Первомайського району. Сама ж ідея належить голові Первомайської райдержадміністрації Михайлові Талпі.

«Якось перебуваючи з робочим візитом у свого колеги на Снігурівщині, я помітив гарні малюнки на бетонних плитах тамтешнього стадіону. Мені вони дуже сподобалися, і я загорівся бажанням зробити щось подібне й у нас, на Первомайщині», – каже Михайло Талпа.

Тож зібравши групу однодумців, усе гарно обміркувавши та зваживши, взялися за справу. Що з цього вийшло – красива і патріотична акція.

Інакше бути не могло. Адже, як зазначає начальник відділу освіти Первомайської РДА Світлана Вовк, діти, котрі зголосилися взяти участь в акції, – креативні, талановиті, мають неабияку фантазію. Багато хто з них є учасниками конкурсів різних рівнів, у тому числі й художніх. Тож не дивно, що юні художники навідріз відмовилися від копіювання картинок з мережі Інтернет. Усі роботи йшли з дитячих сердець, переповнених відчуттям патріотизму та любові до рідного краю. Це можна споглядати на яскравих малюнках, на більшості з яких переважають національні кольори – жовтий і блакитний. Адже прагнення й мета молоді – щоб Україна була єдиною та неподільною державою.

Фінішувала акція патріотичного стріт-арту концертною програмою за участі місцевих юних талантів з пусканням у небо повітряних кульок. На всіх учасників також очікував приємний сюрприз – екскурсія по Національному парку «Бузький Гард» та рафтинг.

Віра ТИХА

Добавить комментарий