Бізнес прагне діалогу з владою

Голова обласної ради Тарас Кремінь провів зустріч з директором Регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області Володимиром Євсєєвим. Необхідність у такій зустрічі обумовлена складним становищем, в якому опинився малий та середній бізнес Миколаївської області.

Під час зустрічі Володимир Євсєєв проінформував голову обласної ради про діяльність регіонального фонду в рамках «Програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2013-2014 рр.», реалізованих проектах, а також наявних розробках, спрямованих на вирішення актуальних проблем малого та середнього підприємництва в Миколаївській області. Також Володимир Євсєєв підкреслив, що регіональний фонд у рамках роботи в складі робочої групи по розробленню проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2015-2016 роки вже підготував та направив свої пропозиції. Проте директор регіонального фонду стурбований тим, що Методичні рекомендації щодо формування та реалізації регіональних та місцевих програм залишаються незмінними вже впродовж кількох років, що негативно впливає на актуальність та відповідність місцевих і регіональних програм сучасним умовам та потребам підприємництва.

Також обговорювалися питання найактуальніших проблем підприємництва, зокрема відсутності кредитування, низького рівня професійних знань та досвіду серед підприємців, зміни структури зовнішніх та внутрішніх ринків збуту товарів та послуг, корупції, «кришування» з боку контролюючих органів та ін. Тарас Дмитрович зосередив увагу на проблемних ситуаціях, які склалися на ринках Нового Бугу, с. Шевченкове Жовтневого району, а також проблемах, пов’язаних з веденням бізнесу в рекреаційній зоні с. Коблеве.

Зустріч Володимира Євсєєва із Тарасом Кремінем є підтвердженням того, що бізнес задля вирішення гострих проблем прагне встановити тісний та конструктивний діалог із владою. До речі, це вперше за чотири роки директор Регіонального фонду підтримки підприємництва був прийнятий очільником вищого представницького органу Миколаївської області, повідомляє сайт обласної ради.

Добавить комментарий