Виклики до суду від 11 вересня 2014 року №37

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання Рак Ольгу Олександрівну у справі за позовом Артюх Валерія Валерійовича про визнання угоди купівлі-продажу дійсною на 26.09.14, о 9.00, у каб. № 14 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд викликає в якості відповідача Височенка Віктора Михайловича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Березанський район, с. Коблеве, вул. Морська, 9, у судове засідання у цивільній справі за позовом Височенко Наталії Петрівни до Височенка В.М. про розірвання шлюбу, що відбудеться 18.09.14, о 9.00, у приміщення Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 41, зала судових засідань № 4.

Явка відповідача до суду обов’язкова і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання Татаренко О.С у справі за позовом Татаренко С.П. про розірвання шлюбу на 19.09.14, о 9.00, у каб. № 14 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Заболотну Наталію Федорівну у судове засідання у цивільній справі № 486/1409/14-ц, провадження № 2/486/630/14 за позовною заявою ПАТ «Імексбанк» до Заболотної Н.Ф., ПрАТ «Страхова компанія «Примор’є» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Засідання відбудеться 26.09.14, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3-а, зал судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Киричок Анатолія Трифоновича, який зареєстрований за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Новоселівка, вул. Миру, 33, що у цивільній справі за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Киричка А.Т. про стягнення заборгованості, оголошено перерву до 21.10.14, о 10.15, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Бєрг Тетяну Едвардівну на 06.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3,зал № 4, каб. 27 для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Петрова Володимира Олександровича, який зареєстрований за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Нечаяне, вул. Жилмасив, 5, кв. 17, що у цивільній справі за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Петрова В.О. про стягнення заборгованості оголошено перерву до 21.10.14, о 10.00, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Брижак Галину Володимирівну, яка зареєстрована за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Ковалівка, вул. Перемоги, 164, що у цивільній справі за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Брижак Г.В. про стягнення заборгованості, оголошено перерву до 21.10.14, о 10.30, у зв’язку з неявкою відповідача.

У разі повторної неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ «ДельтаБанк» до Франдлих Тетяни Костянтинівни про стягнення заборгованості, викликає відповідача у справі № 2/487/1931/14 у судове засідання, яке відбудеться 24.09.14, о 11.20, каб. № 15 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, 19.09.14, об 11.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135-в, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/457/14 за позовом Скрипника Олександра Віталійовича до Василаке Валерія Івановича про стягнення боргу.

Відповідачу Василаке В.І. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Кравченко Тетяни Володимирівни до Солопа Віталія Петровича про розірвання шлюбу, призначено на 02.10.14, о 10.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Поліщука Михайла Михайловича до ТзОВ «Проектбудсервіс-юг» про поновлення на роботі призначено на 30.09.14, о 15.00.

Відповідачу Настюк Оксані Юхимівні, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Фрунзе, 14а, кв. 28, необхідно з'явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Нікітіна Олександра Вікторовича у справі за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Нікітіна О.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судовий розгляд справи відбудеться 15.09.14, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Іванчук Ірину Віталіївну у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі № 2/488/1203/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 26.09.14, о 10.00, у залі судових засідань № 2.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача: м. Миколаїв, пров. 1-й Прибузький, 32.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Гордійчук Аллу Іванівну, 22.02.1971 р. нар., у цивільній справі № 488/3859/14-ц, провадження № 2/488/1627/2014 за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» про звільнення майна з-під арешту.

Судове засідання відбудеться 30.09.14, об 11.30, у залі судових засідань № 3.

Останнє відоме місце проживання відповідача: м. Миколаїв, вул. Галицинівська, 68.

Явка відповідача обов'язкова і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Фалькова Максима Анатолійовича, 11.11.1985 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Дружби, 14, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Фалькова М.А. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 19.09.14, о 9.20, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Чорного Павла Олександровича на 07.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. 27 для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом прокурора Заводського району м. Миколаєва про стягнення збитків, завданих унаслідок користування надрами.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Уса Олександра Борисовича на 07.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал. № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом прокурора Заводського району м. Миколаєва про стягнення збитків, завданих рибним запасам України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Чучуменка Валерія Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 6 Повздовжня, 55, кв. 1, про дату слухання справи № 2/489/2252/14 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Чучуменка В.О. про стягнення боргу за спожиту електроенергію, яке відбудеться 19.09.14, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4 (у зв’язку з можливою зміною адреси суду: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, другий поверх, просимо з’явитися до суду за 20 хвилин до призначення розгляду для уточнення місця проведення судового засідання).

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Парицького Олександра Сергійовича на 08.10.14. о 8.10, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Письменського Михайла Юрійовича на 08.10.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27 для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Бурятинської Лідії Леонідівни до Ахматхожаєва Давронбека Адиловича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Ілліча, 51-а, кв. 12, про позбавлення батьківських прав, призначено на 19.09.14, о 10.20.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Панченко Катерини Олександрівни, Панченка Миколи Олексійовича до Лігерман Емілії Григорівни, Шмендер Лева Мойсейовича, Шмендер Марини Львівни, третя особа – Універсальна товарна біржа «Номінал» про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним та визнання права власності, відкладена на 06.10.14, о 8.30.

Відповідачам Лігерман Емілії Григорівні, Шмендер Леву Мойсейовичу, Шмендер Марині Львівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 28.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання Ткачова Миколу Григоровича у справі за позовом Ткачової Н.М. про розірвання шлюбу на 03.10.14, о 9.00, у каб. № 14 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Кисличенка Володимира Михайловича у справі за позовом Кисличенко І.В. про розірвання шлюбу на 03.10.14, о 9.00, у каб. № 14 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Iгнатюка Станiслава Яковича про стягнення заборгованості призначено на 17.09.14, о 14.00.

Відповідачу Iгнатюку Станiславу Яковичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Іванова, 21, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гаврилюка Сергiя Володимировича про стягнення заборгованості призначено на 18.09.14, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

 

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий