У Благодатному відкрили нову сімейну амбулаторію

Сімейну амбулаторію, яка обслуговуватиме більше 1,5 тисячі пацієнтів, відкрили у с. Благодатне Арбузинського району. Новий сучасний медичний заклад збудовано з кошти АП «Благодатненський птахопром», а це більш ніж 2 млн. грн. Керівник підприємства Олег Юрченко розповів, що це їх перший соціальний проект, але на цьому його успішне підприємство не зупиниться, попереду дитячі садочки, школи та заклади культури.

– Цей проект народився сам собою, навіть спонтанно: були гроші, матеріали та бажання зробити щось для розвитку села та його мешканців. Також наші працівники, які мешкають у радіусі 50 км та щодня приїздять на роботу, мають отримувати медичну допомогу на місці та кваліфіковано, – зазначив Олег Олександрович.

В амбулаторії загальною площею 261 кв. м, крім кабінетів сімейного лікаря, терапевта, маніпуляційної, щеплювальної, оглядової, фізіотерапевтичної лабораторій, ще обладнано дві палати денного стаціонару на 7 ліжок.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков подякував меценату за новопобудований соціальний заклад.

– Дуже приємно, що у вашому селі відкривається амбулаторія, побудована за рахунок агропідприємства. Вдячний Олегу Юрченкові, який доклав максимум сил та готовий допомагати людям. Цей проект дуже важливий, адже в селі багато пенсіонерів, інвалідів, дітей, – підкреслив голова облдержадміністрації.

Також керівник області привітав мешканців з Днем Незалежності України та вручив відзнаки всім, хто доклав зусилля до відкриття амбулаторії.

– Вітаю вас з 23-річчям нашої молодої держави, адже ми продовжуємо боротися за свободу та незалежність, які даються нам потом та кров’ю. Зараз триває війна на сході держави, і ми як ніколи маємо об’єднатися, бути поряд і допомагати нашій армії та Президенту України робити все, щоб настав мир. Це дуже важливо, буде мир – буде соціальна, політична, економічна стабільність. Я вдячний вам за вашу активність, патріотизм. Неважливо, на якій мові ми розмовляємо, ми сьогодні – українці, єдина країна та народ. І ми нікому не дозволимо відділяти наші території, – наголосив Вадим Меріков.

За матеріалами прес-служби облдержадміністрації

Добавить комментарий