Виклики до суду від 28 серпня 2014 року №34

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідачів Пономарьову Анастасію Олександрівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Васляєва, 49, кв. 57, та Петерсдорф Оксану Євгенівну, 21.04.86 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Херсонське шосе, 48, кв. 69, у справі за позовом Лук’яненко Анни Ростиславівни, Лук’яненка Артема Володимировича про розірвання договору, стягнення грошових коштів, пені та заподіяної моральної шкоди.

Слухання справи відбудеться 29.08.14, о 13.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 7.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Ковальової Тетяни Сергіївни до Нагернюк Олени Анатоліївни про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 03.09.14, о 09.45.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Кравченка Олексія Павловича у справі за позовом Янаєвої Г.П. про визнання особи такою, що втратила право проживання у квартирі, на 19.09.14, 09.00, у каб. № 21 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Криницької А.Г. до Асауленко І.В. про повернення суми авансового платежу викликає відповідача Асауленко І.В. у судове засідання, яке відбудеться 09.09.14, о 13.40, каб. № 27 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, викликає у судове засідання в якості відповідача Гріншпуна Юрія Шмілевича, яке відбудеться 23.09.14, о 9.00, у каб. 3, по справі за позовом Коваленка Петра Віталійовича до Коваленко Валентини Петрівни, Гріншпуна Юрія Шмілевича, третя особа без самостійних вимог – Південна товарна біржа, про визнання договору, укладеного на біржі, дійсним.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає Магду Сергія Володимировича, Стратенчука Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 6а, кв. 124, у судове засідання в якості відповідачів у цивільній справі № 488/2466/13-ц, провадження № 2/488/1269/2014, за позовом ПАТ «Альфа Банк» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 08.09.14, об 11.30, у залі судових засідань № 6.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Аляміна Євгена Євгеновича до Аксьонової Алли Володимирівни про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, призначено на 11.09.14, о 12.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

 

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий