Николаев отметит День Независимости молебном за Украину и «парадом» вышиванок

Шановні миколаївці та гості міста!
На честь святкування Дня Незалежності України вам пропонується відвідати такі заходи:

23 серпня запрошуємо миколаївців на урочисту церемонію підняття великого Державного прапора України біля адміністративного будинку облдержадміністрації. Початок о 9.00.

24 серпня о 08:00 розпочнеться Молебен за Україну в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері. На знак ушанування пам’яті про загиблих Героїв Небесної Сотні відбудеться покладання лампадок до пам’ятного Хреста на розі вулиці Садової та проспекту Леніна.

О 10.00 запрошуємо миколаївців взяти участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку (Спаський спуск) та до пам’ятника В.М. Чорноволу (на розі вулиць Нікольської та Великої Морської).

О 13.00 декламуватимуть поезію видатних митців українського слова. Це дійство буде тривати на Літературній сцені у Каштановому сквері (вул. Радянська).

Мега-марш вишиванок – неперевершене за своєю масштабністю та красою дійство чекає на миколаївців та гостей міста 24 серпня. Початок збору учасників о 17.00 біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Марш пройде маршрутом від вулиці Радянської до вулиці Набережної.

О 17.00 відбудеться культурномистецька благодійна акція «У сяйві Незалежності» у Каштановому сквері (вул. Радянська). До уваги миколаївців будуть представлені майстер-класи народної творчості, а також діятиме виставка-продаж вишиванок, українських рушників, традиційних прикрас ручної роботи та виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Усі зібрані кошти будуть направлені на підтримку української армії.

О 17.00 у Каштановому сквері лунатимуть звуки улюблених пісень та музичних композицій у концерті духового оркестру.

О 18.00 на сходах з Флотського бульвару до набережної річки Інгул розпочнеться мистецьке дійство «Музична вулиця».

На маленьких миколаївців о 18.00 чекає театралізована концертно-ігрова програма «Святкує Україна!», яка відбудеться у культурно-ігровому комплексі «Дитяче містечко «Казка» (вул. Декабристів, 38а).

24 серпня миколаївці та гості міста матимуть змогу відвідати будь-які музейні експозиції. В обласних музеях – День відкритих дверей.

Департамент інформаційної політики облдержадміністрації

Добавить комментарий