Вадим Меріков завіз бронежилети бійцям спецбатальйону «Миколаїв»

– Бойовий дух, патріотизм і висока мораль, які притаманні солдатам, з якими мені вдалося поспілкуватися, переконує, що у нашої країни велике майбутнє. Разом з Ігорем Бриченком передали бійцям «Миколаєва» бронежилети, а також молитовники від народного депутата Михайла Апостола, – поділився своїми враження після поїздки до зони АТО голова облдержадміністрації Вадим Меріков.

Зазначимо, що 10 серпня керівник області разом з народними депутатами відвідали місце дислокації бійців спеціального батальйону «Миколаїв». Саме в цьому батальйоні несуть службу друзі Вадима Івановича – Віталій, Дмитро та Андрій.

Вдалося поспілкуватися і з місцевими мешканцями. За словами Вадима Мерікова, люди не хочуть війни та з нетерпінням чекають на її закінчення.

– Не визнають вони ніяких ЛНР, ДНР та іншої нечисті. Народ живе одним питанням: коли це все вже закінчиться? Сподіваюся, що в найближчі місяці. Але це лише у тому випадку, якщо не покладаючи рук ми всі будемо підтримувати армію, – розповів Вадим Меріков, повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Добавить комментарий