Вадим Меріков: «Сепаратистів будемо гнати розпеченим залізом з Миколаївської області»

Голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков розповів про свої практичні кроки на новій посаді в ефірі програми «Запитай у влади». Одним з найпріоритетніших напрямів є безпека області та її мешканців.

– На всіх блокпостах стоять представники ДАІ, військовослужбовці, а також залучаються бійці Національної гвардії, тому це не просто блокпост, його не так просто проїхати та об’їхати. Сепаратистів будемо гнати розпеченим залізом з Миколаївської області і не допустимо сепаратизму в Миколаєві, – розповів голова облдержадміністрації.

За словами Вадима Мерікова, миколаївські блокпости були відзначені і в РНБО, і Президентом України Петром Порошенком як одні з найкращих блокпостів на Півдні та Сході країни. Вадим Меріков упевнений, що патріоти, які чергують днями та ночами, виходять за патріотичними переконаннями та готові покласти життя і боротися за територіальну цілісність та свою Батьківщину. Крім того, всі вони пройшли відповідне навчання, а незабаром громадській організації нададуть додаткове приміщення для проведення теоретичних навчань.

– Головний напрямок роботи – це боротьба з тероризмом та сепаратизмом як у нашому регіоні, так і в цілому в Україні. Сьогодні слід більше розповідати про патріотизм та робити більше для того, щоб був спокій на вулицях наших міст та сіл, – зазначив керівник області.

Вже проведено перше засідання Ради оборони та прийнято рішення – відновити блокпости, зокрема в містах Первомайську та Очакові.

– Блокпости були і в інших містах області, але деякі «товариші» попіарилися, після чого ці блокпости закрили. Вони були необхідні в якийсь період виборчої кампанії, щоб пофотографуватися. Саме тому першим своїм розпорядженням доручив Миколі Романчуку, який буде призначений на посаду першого заступника голови облдержадміністрації, але він вже працює на громадських засадах, відновити роботу блокпостів. Перш за все, в місті Первомайську, адже це в’їзд в нашу область та виїзд. А також у місті Очакові, тому що дуже часто сепаратисти говорять про якусь руську славу, – підкреслив Вадим Меріков.

Керівник області впевнений, що координація роботи має відбуватися спільно з обласною Радою безпеки та громадським угрупованням «Народне ополчення». Саме представники цієї організації вже впродовж декількох місяців несуть на собі відповідальність за безпеку міста та області, повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації.

Добавить комментарий