Долучайтеся до акції «Народна швидка допомога»

З такою пропозицією до слухачів радіостанції «Бузька хвиля» звернувся голова обласної ради Тарас Кремінь. На його думку, якщо кожен миколаївець дасть на цей проект хоча б одну гривню, десантники 79‑ї окремої аеромобільної бригади отримають ще одну броньовану медичну машину.

Тарас Кремінь також прокоментував останні кадрові призначення в області. Він зауважив, що поява на політичному олімпі Вадима Мерікова – це особиста заслуга нового голови облдержадміністрації. При цьому він підкреслив, що Миколаївщина – єдина область, якою керував Герой України.

Що стосується машинобудівного комплексу «Зоря»-«Машпроект», то, за словами голови обласної ради, новопризначений генеральний директор Костянтин Картошкін прийняв підприємство в дуже непростий для нього час, і зараз потрібно докласти максимум зусиль для вирівнювання присутності заводу на світових ринках.

– Для цього новий керівник повинен відповідати відразу декільком вимогам часу: знати англійську мову, бути мобільним та уважно стежити за ринковими тенденціями, – сказав Т. Кремінь, повідомляє сайт обласної ради.

Добавить комментарий