Головою облдержадміністрації призначено Вадима Мерікова

29 липня за дорученням Президента України перший заступник глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко представив активу Миколаївщини новопризначеного голову облдержадміністрації Вадима Мерікова, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

У заході взяли участь народні депутати України, депутати обласної та міської рад, голови райдержадміністрацій та районних рад, міські голови, керівники структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники провідних підприємств, установ, організацій області та ЗМІ.

Звертаючись до громадськості Миколаївщини, Геннадій Зубко акцентував увагу на трагічних подіях, які відбуваються на Сході України, та оголосив хвилину мовчання в пам’ять про військовослужбовців, які загинули в ході проведення Антитерористичної операції.

Коментуючи ситуацію на Сході, перший заступник глави Адміністрації Президента України зауважив, що сьогодні триває не громадянська війна між українцями, а Російська Федерація відкрито знищує українську державу. І нині ми, як ніколи, маємо об’єднатися заради захисту та територіальної цілісності України.

Під час урочистої частини Геннадій Зубко зачитав Указ Президента України від 28 липня 2014 року № 628/2014 «Про звільнення Миколи Романчука з посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації» та Указ від 28 липня 2014 року № 629/2014 «Про призначення Вадима Мерікова головою Миколаївської обласної державної адміністрації».

Перший заступник глави Адміністрації Президента України привітав новопризначеного керівника області та вручив йому посвідчення (на знімку), при цьому наголосивши, що на нього покладена велика відповідальність за розвиток та стабільність не лише на Миколаївщині, а й в Україні.

Також у ході представлення нового керівника області Геннадій Григорович окреслив суспільно-політичну ситуацію в країні та наголосив на необхідності перезавантаження влади, проведення реформ з децентралізації влади, а також посилення впливу громадськості в регіонах.

Крім того, Геннадій Зубко подякував Миколі Романчуку за його громадянську позицію та плідну роботу, адже йому вдалося збалансувати основні процеси, від яких залежить життєдіяльність області, та чітко поставити вертикаль влади в регіоні. Микола Романчук, в свою чергу, побажав новому голові облдержадміністрації успіхів, енергії та рішучості для продовження усіх змін і реформ, яких потребує Миколаївщина.

Новопризначений голова облдержадміністрації подякував Президенту України Петру Порошенку за виявлену йому довіру та окреслив пріоритетні напрямки роботи на посаді голови облдержадміністрації.

– Наша з вами задача зробити все, щоб війна не наблизилась до Миколаївщини. Потрібно забезпечити все можливе, щоб тут панував спокій та мир. Боротьба за Україну, за єдину та неподільну державу, за мирну Миколаївщину – найбільш важливе завдання, яке зараз є на порядку денному, – наголосив Вадим Іванович.

Першочерговими завданнями, які ставить перед собою голова облдержадміністрації, є надання допомоги нашим військовим на фронті, подолання корупції, боротьба з тіньовим бізнесом, консолідація громади для забезпечення стабільності та спокою в регіоні, ефективне використання бюджетних коштів, забезпечення гідного рівня життя населення, виконання обласних програм та реалізація реформ на Миколаївщині.

Після церемонії офіційного призначення відбулася прес-конференція для місцевих ЗМІ. На численні запитання журналістів відповідали Геннадій Зубко, Вадим Меріков, Тарас Кремінь та Микола Романчук.

Добавить комментарий