Її місце – за гратами

До суду внесено клопотання про зміну запобіжного заходу екс-голові правління Кредитної спілки «Флагман» Наталії Копецькій.

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом шахрайства, привласнення та розтрати посадовими особами кредитної спілки «Флагман» коштів спілки, заволодіння документами кредитних та депозитних справ, а також невиконання посадовими особами вказаної фінансової установи судових рішень (ч. 1 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 357 та ч. 3ст. 382 КК України).

У ході досудового розслідування за погодженням із прокуратурою області на розгляд судді Центрального районного суду м. Миколаєва направлено клопотання слідчого про зміну екс-голові правління Кредитної спілки «Флагман» Наталії Копецькій запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.

Підставою для зміни запобіжного заходу стало повідомлення екс-голові правління про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою») Кримінального кодексу України.

Постраждалими від зазначеного злочину встановлені більше 1000 осіб. Загальна сума збитків – понад 30 млн. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Хід розслідування перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури області, повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Добавить комментарий