Футбольне свято на Врадіївщині

Минулої суботи на Центральному стадіоні смт Врадіївка відбувся фінальний поєдинок Кубка агропромислового комплексу з футболу пам’яті Ю. Маврокордато. У боротьбі за почесний трофей зійшлися команди Врадіївського та Баштанського районів.

І якщо футболісти з Приінгулля вже давно привчили нас до гучних перемог (зокрема баштанці 13 разів володіли кубком АПК), то врадіївчани вперше за останні 30 років побалували своїх симпатиків виходом до фіналу обласного турніру. Тож годі й казати, який інтерес викликала ця гра у Врадіївці: на стадіон потягнулися не лише пересічні вболівальники, а й голова райдержадміністрації І.М. Сало, його перший заступник І.Ю. Тидинян, голова Врадіївської районної федерації футболу В.В. Ростов. Зі свого боку, баштанську делегацію очолив голова тамтешньої футбольної федерації О. Богданов. Попри значну відстань, поєдинок відвідав представник організаторів кубкових баталій – голова обласної організації ФСТ «Колос», заслужений працівник фізичної культури і спорту України В.В. Борухов.

Іще задовго до стартового свистка арбітра стало зрозумілим: гра перетвориться на справжнє свято футболу, на оновленому стадіоні з гучномовців лунала музика, працювала виносна торгівля.

Сам матч сповна виправдав очікування численних уболівальників. Врадіївські футболісти на рівних протистояли досвідченим суперникам і, попри пропущений у першому таймі гол, спромоглися відновити рівновагу у другій половині грі. Додатковий час не змінив цифри на табло – 1:1, відтак, аби виявити переможця, команди вдалися до пробиття післяматчевих пенальті. Тут вправнішими виявилися футболісти Баштанського району, котрі, таким чином, учотирнадцяте виграли кубок АПК.

Риску під футбольним святом підвела урочиста церемонія нагородження. І фіналісти, і переможці турніру отримали грамоти та медалі, а баштанці ще – почесний красень-кубок. Приємною несподіванкою для всіх стало нагородження учасників фінального матчу грошовими винагородами від керівника СТОВ «Агрофірма «Україна» М.В. Топала, який докладає чималих зусиль задля розвитку футболу на Врадіївщині, зокрема сприяв у відновленні районного стадіону.

Також варто зазначити, що цього року Кубок серед сільських колективів відбувся за чесної спортивної гри: до участі у змаганнях їх організатори допускали лише футболістів з пропискою у відповідному районі.

Андрій ТЮРІН

Добавить комментарий