«Все для фронту, все для перемоги»

4 липня Тарас Кремінь ознайомився з роботою державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод».

Виконувач обов’язків директора підприємства Олександр Швець розповів, що впродовж останніх місяців удалось повернутися до деяких проектів, що були раніше призупинені. Зокрема до виробництва броньованої машини швидкої медичної допомоги власної розробки. За словами керівника підприємства, аналогів у світі немає. Ця машина може одночасно перевозити до десяти поранених, і в ній є все для надання первинних медичних послуг.

У Міністерстві оборони України виявили зацікавленість у цій продукції. На самому підприємстві хочуть, щоб броньовані «швидкі» як можна скоріше були направлені прикордонникам та миколаївським десантникам – бійцям 79-ї аеромобільної бригади.

Крім того, Миколаївський бронетанковий завод продовжує випуск броньованих блокпостів та БТРів для Державної прикордонної служби України.

Тарас Дмитрович подякував колективу підприємства за те, що в цих складних умовах він робить таку важливу справу для України, і нагадав відомий вислів часів другої світової війни «Все для фронту, все для перемоги», повідомляє офіційний сайт обласної ради.

Добавить комментарий