Конституції України виповнилося 18 років

28 червня українці відзначили 18-ту річницю з дня прийняття Конституції незалежної України. З нагоди свята в сесійній залі обласної ради відбувся святковий захід, на який завітали депутати, освітяни, підприємці та багато інших.

Присутніх зі святом привітали: перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, голова обласної ради Тарас Кремінь та міський голова Юрій Гранатуров.

Тарас Кремінь запропонував ушанувати хвилиною мовчання пам’ять українців, загиблих у наш час заради збереження цілісності країни. Також він звернувся до присутніх із закликом починати Україну з самих себе.

– Коли ми виходили на захист європейської України, говорили про те, з нами були люди, які виходили на захист нашої Конституції. Коли сьогодні наші земляки-миколаївці, наші ровесники стоять на сході країни, вони так само стоять на захисті Конституції, – зазначив Т. Кремінь.

Вітають Тарас Кремінь.

Також голова обласної ради заявив, що пам’ятники Тарасові Шевченку треба ставити у кожному районі області і врешті-решт встановити у Миколаєві пам’ятник Миколі Аркасу.

Крім того, за вагомий особистий внесок у становлення, розвиток і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, сумлінне і бездоганне служіння українському народові, високий професіоналізм Почесною грамотою обласної ради були нагороджені:

Петренко Віктор Олександрович – начальник Арбузинського районного управління юстиції Миколаївської області;

Ракітіна Лариса Григорівна – методист районного відділу освіти, молоді та спорту Арбузинської райдержадміністрації;

Мягель Ірина Анатоліївна – приватний підприємець, Арбузинський район;

Гуліна Ольга Петрівна – депутат Єланецької районної ради, голова Єланецької райдержадміністрації;

Ляшук Микола Дмитрович – депутат Березнегуватської районної ради;

Мудрак Олег Іванович – депутат Миколаївської міської ради;

Воробйова Алла Володимирівна – депутат Миколаївської районної ради, голова Миколаївської райдержадміністрації;

Смаровоз Олександр Олександрович – депутат Казанківської районної ради;

Пінул Євген Петрович – майор служби цивільного захисту, заступник начальника оперативно-координаційного центру Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області;

Погорєлов Віктор Олександрович – старший прапорщик служби цивільного захисту, командир відділення – водій 22-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області;

Машкерська Анна Олексіївна – головний спеціаліст по супроводженню програмного забезпечення відділу з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області.

Подяки від обласної ради були вручені:

Коган Крістіні Вікторівні – диспетчеру 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області;

Мухортовій Ларисі Валентинівні – начальнику фінансово-економічного відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення 22-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

Також за вагомий внесок у становлення і розвиток демократичної держави, творчі здобутки в ім’я процвітання нашої Батьківщини, патріотичний дух і віру у майбутнє, високий професіоналізм Почесною грамотою обласної ради нагороджений театральний колектив Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича «Ольжичеві таврійці».

Прес-служба обласної ради

One Comment on “Конституції України виповнилося 18 років”

  1. О даааа многое во власти изменилось. Особенно если судить по последней фотке.

Добавить комментарий