Виклики до суду від 3 липня 2014 року

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Архіпової Наталії Володимирівни викликає у судове засідання відповідача у справі № 2/487/2024/14 Архіпова Олександра Анжеловича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 24.07.13, о 8.40, каб. № 15 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Чемерсюк Т.В. про стягнення боргу за недовраховану електричну енергію призначено на 09.09.14, о 12.00.

Відповідачу Чемерсюк Тетяні Валентинівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Ворошилова, 23/а, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Бондарчука Павла Петровича на 17.07.14, о9.30,у справі № 2/489/1843/14 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недовраховану електричну енергію.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Аравіна Євгена Миколайовича на 17.07.14, о9.00,у справі № 2/489/1845/14 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недовраховану електричну енергію.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Стромиленко Наталію Михайлівну у цивільній справі № 468/1205/14-ц за позовом Стромиленка Сергія Анатолійовича до Стромиленко Н.М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 04.07.14, о 9.40, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Александрія Віктора Лаврентійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Димитрова, 52, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.08.14, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Соколенка Олександра Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Нововоскресенка, вул. Центральна, 33, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.08.14, о 8.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Артамонова Дмитра Ілліча, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Заводська, 61, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 21.08.14, о 8.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідачів Бондаренко Валентину Олексіївну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Врожайна, 93, та Бондаренко (Асадчу) Олену Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Ізмалкова, 132, кв. 51, у справі за позовом Ямборка Ніни Олександрівни до Бондаренко В.О., Бондаренко (Осадчої) О.В., третя особа – Миколаївська універсальна товарно-сировинна біржа, про визнання дійсним біржової угоди купівлі-продажу нерухомого майна.

Судове засідання відбудеться 15.07.14, о 8.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання на 10.07.14, об 11.30, в якості відповідачів Грачьову Інну Степанівну, Грачьова Валерія Миколайовича у цивільній справі № 2/489/1999/14 за позовом Брятко Надії Фомівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/433/14-ц за позовом Шандри Анатолія Володимировича до Шандри Галини Ілінічни про визнання права власності на земельну ділянку відкладено на 11.07.14, о 16.00.

Відповідачу Теплицькій Лії Гершківні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Цінник Зою Йосипівну за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на18.07.14, о 9.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Зваруна Петра Петровича за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на18.07.14, о 8.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Дзюбу Віктора Валентиновича за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на18.07.14, о 8.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Надра» до Алієва В.М., Алієвої Т.М. про стягнення боргу викликає у судове засідання відповідачів у справі Алієва Володимира Муратовича, Алієву Тетяну Миколаївну, яке відбудеться 23.07.14, о 10.00, каб. № 26 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Виговського Вадима Володимировича за позовом ПАТ КБ «Дельта Банк» про звернення стягнення на предмет іпотеки на 11.07.14, о 14.00, у каб. № 21 Заводського райсуду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі не явки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідачів Фесенко Карину Миколаївну, Фесенка Вадима Васильовича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 14, кв. 22, у справі за позовом ПАТ КБ «Надра Банк» до Фесенко К.М., Фесенка В.В. про стягнення боргу за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 10.07.14, о 9.30, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідачів Сівача Геннадія Петровича, Сівач Ганну Анатоліївну, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 132, кв. 124, у справі за позовом ПАТ КБ «Надра Банк» до Сівача Г.П., Сівач Г.А. про стягнення боргу за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 09.07.14, о 10.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Іващенко Ірини Анатоліївни до Євдокимова Валерія Михайловича про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 04.08.14, о 9.00.

Відповідачу Євдокимову Валерію Михайловичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Котельна, 114, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Коновалюк Наталію Анатоліївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 37, кв. 34, та Прокопчук Тетяну Олександрівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Чайковського, 92, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Власюк А.В., Коновалюк Н.А., Прокопчук Т.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 10.07.14, о 15.00, у прміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лопатньову Ірину Олександрівну, 28.02.1980 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 33, кв. 30, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Лопатньової І.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 10.07.14, о 14.00, у прміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лопатньову Наталію Іванівну, 03.02.1974 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Жуковського, 21, кв. 30,про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Лопатньової Н.І. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 10.07.14, о 13.00, у прміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Кузьмичова Юрія Дмитровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 28, кв. 26, у справі за позовом Куцевол Анни Олександрівни до Кузьмичова Ю.Д., третя особа – служба у справах дітей адміністрації Центрального району м. Миколаєва, про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться 10.07.14, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Єланецький районний суд Миколаївської області викликає на 23.07.14, о 9.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, на слухання цивільної справи № 476/525/14-ц (провадження № 2/476/190/2014) за позовом Добровольської Світлани Вікторівни до Гончара Сергія Вікторовича, Єланецького районного сектора управління державної міграційної служби України в Миколаївській області про визнання особи такою, яка втратила право на користування житлом, усунення перешкод у здійсненні права власності на житловий будинок та зобов’язання зняття особи з реєстрації. У судове засідання викликається в якості відповідача Гончар Сергій Вікторович, 1974 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Єланецький район, с. Ольгопіль, вул. Радянська, 14.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання на 11.07.14, о 9.30, в якості відповідача Глімбовського Дмитра Валерійовича у цивільній справі № 2/489/1985/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Глімбовського Д.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 2.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Водоп’ян Алісу Андріївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Набережна, 21, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Водоп’ян А.А.про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 15.08.14, о 13.00, у прміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Волохова Павла Юхимовича, яке відбудеться 11.07.14, о 9.00, у справі № 2/489/1310/14 за позовом Волкова Олександра Михайловича про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Зінченко Людмилу Миколаївну на 09.07.14, об 11.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Зінченко Людмили Миколаївни про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

Добавить комментарий