Діти зі Сходу відпочиватимуть у Рибаківці

У зв’язку зі складною ситуацією, що склалася в Україні, велика кількість людей виїжджає з районів проведення антитерористичної операції. Упродовж останніх тижнів до Миколаївської області з Донецької та Луганської областей прибула 81 сім’я, в яких 155 дітей.

17 червня заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Оксана Янішевська та директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс на миколаївському залізничному вокзалі зустріли першу групу дітлахів з Луганської області. Завдяки підтримці Миколаївської облдержадміністрації, благодійних фондів та спонсорів діти зі східних областей України мають змогу оздоровитися в оздоровчих таборах Миколаївщини, а саме в с. Рибаківка Березанського району.

– Це перша група діток, які приїхали до Миколаївщини на оздоровлення. Відпочинок для них профінансував Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Діти відправляються до курортної зони Рибаківка в оздоровчий комплекс «Космос», де відпочиватимуть до кінця літа. Оскільки діти в терміновому порядку збиралися та виїжджали, не всі вони пройшли медичне обстеження. Тому бригада медиків з обласної дитячої лікарні вже виїхала до оздоровчого комплексу, де проведе комплексне обстеження дітлахів, – розповіла Оксана Альбінівна.

За словами заступника керівника області, протягом останнього тижня надійшло багато пропозицій щодо організації відпочинку для дітей з гарячих точок країни. Так, тільки Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці готовий привезти на Миколаївщину 800 дітей. Крім того, голова облдержадміністрації Микола Романчук написав листи до керівництва Луганської та Донецької областей з пропозиціями щодо організації відпочинку на курортах нашого регіону. Микола Павлович запропонував кожній області по 250 путівок для відпочинку.

На сьогоднішній день у дитячому оздоровчому таборі «Космос» відпочивають 82 дитини з Луганської області. Серед них і учасники танцювального гурту «Сувенир», які стали переможцями фестивалю у Болгарії.

25 червня Миколаївщина очікує на приїзд ще 180 дітей зі східних регіонів України.

Оздоровчий табір «Морська хвиля» готовий прийняти сім’ї, які виховують дітей з особливими потребами. З метою забезпечення комфортних умов відпочинку в таборі було облаштовано місця для безперешкодного доступу до спальних кімнат, їдальні, гральних майданчиків, пляжу. Благодійний фонд «Світоч» планує організувати та привезти на оздоровлення 150 дітей та дорослих з обмеженими фізичними можливостями.

Департамент соціального захисту та освіти ОДА

Добавить комментарий