Запрошує «Миколаївське перехрестя»

20 червня у приміщенні Центральної бібліотеки ім. Кропивницького відбулась презентація малоформатної книжкової серії «Миколаївське перехрестя», запровадженої видавництвом «Шамрай» у січні 2014 року.

Головною метою створення серії було бажання популяризувати творчість місцевих письменників, допомогти початківцям випускати свої твори у світ.

Назва серії символізує літературний майданчик, де на перехресті творчих шляхів і пошуків народжується сучасна миколаївська література.

До першого випуску серії увійшли чотири учасники поетичних збірок: Дмитро Кремінь (книга «Сльози Сухого Фонтану»), Тетяна Свірська (книга «З вічністю наодинці»), Наталія Іванова (книга «На счастье»), Лариса Ратич (книга «Солнечная улыбка»), а також Євген Мірошниченко з антологічною збіркою «Степная Эллада».

Як завжди, захоплено сприймали гості презентації декламацію Дмитра Креміня. Відкриттям для багатьох стала ще не досить відома в Миколаєві поетеса – Тетяна Свірська, вірші якої присутні порівняли з віршами Ліни Костенко. Це була її друга персональна збірка.

Під час презентації пролунали пісні на вірші, що містяться у збірках «Миколаївського перехрестя». Автором музики більшості з них є наш композитор Анна Олєйнікова.

Перший випуск «Миколаївського перехрестя» видавництво видрукувало практично за власний рахунок, оскільки, за умовами договору, виготовлення книг лише на одну третину було сплачено авторами.

Наталя ЖУРМІЙ

Добавить комментарий