Герої не вмирають!

23 червня Кривоозерщина прощалася із Миколою Миколайовичем Люшенком, який загинув 19 червня під час Антитерористичної операції.

Микола Миколайович народився у 1986 році в сім’ї колгоспників. Після закінчення 9 класів Кривоозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 та Первомайського політехнічного коледжу був призваний до лав Збройних сил України, де й залишився служити контрактником. Виконував миротворчу місію в Ліберії та Косово.

Останні 6 років служив десантником 25-ї аеромобільної повітряної десантної бригади у званні прапорщика в Дніпропетровській області.

Виконуючи свій військовий обов’язок, Микола Миколайович був направлений на Схід України, у зону дій АТО. Там загинув 19 червня, з честю виконавши свій військовий та конституційний обов’язок.

Удома, на Дніпропетровщині, у нього залишилася дружина та 3-річний син. А у с. Криве Озеро – батьки Микола Андрійович та Світлана Леонідівна, рідна сестра Світлана.

Героя поховали з почестями у рідному селі Криве Озеро. Провести в останню путь Миколу Миколайовича Люшенка прийшли сотні односельців, однокласники, друзі, товариші по службі, багато людей, які навіть не знали його, але прийшли віддати данину пам’яті відважному миротворцю. Разом з ними вшанували пам’ять героя голова ОДА М. Романчук, голова обласної ради Т. Кремінь, військові керівники, голова РДА О. Козерецький, голова районної ради А. Івахнін, сільський голова Ю. Сінчук.

Миколаївська обласна державна адміністрація та обласна рада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого героя. Вічна та світла пам’ять!

Добавить комментарий