Свято новоодеських ескулапів

Новоодеська районна центральна лікарня – один із найстаріших лікувальних закладів на теренах Миколаївщини. Цьогоріч місцева громадськість відзначатиме 105-ту річницю із дня заснування райлікарні. Мажорний тон святкуванням було задано 13 червня, коли відбулися урочисті заходи, присвячені Дню медичного працівника.

Безперечно, персонал та пацієнти Новоодеської центральної районної лікарні зустріли професійне свято медиків у доброму гуморі. Ще б пак: незадовго до третьої неділі першого місяця літа на всіх поверхах лікувального закладу в кранах з’явилася вода. Годі й казати, яку велику роль відіграє справді живильна волога для збереження та підтримки здоров’я людини. Голова Новоодеської райдержадміністрації Євгеній Вербін, а керівника району супроводжували заступник голови районної ради Валентина Горлач та міський голова Юрій Поляков, того дня ще зранку побував у відділеннях районного осередку охорони здоров’я. Євгеній Валерійович не лише особисто перевірив наявність води в усіх кабінетах та палатах, а й поцікавився проблемними питаннями, які пообіцяв вирішити ближчим часом. І словам голови райдержадміністрації можна цілком довіряти: у Південному Бузі спливло не так багато води відтоді, як Вербін дав слово відновити водопостачання в лікарні, а свою обіцянку виконав. Завдяки підтримці Ради сільгоспвиробників Новоодеського району в лікувальному закладі було налагоджено стабільне водопостачання.

Євгеній Вербін нагороджує кращих медиків.

Принагідно Новоодеська райлікарня отримала ще декілька цінних і корисних подарунків. Так, у дитячому відділенні стане неабияк затишніше після встановлення сучасних металопластикових дверей. Лампа фототерапії вартістю 16 тисяч гривень неабияк допоможе місцевим ескулапам у боротьбі з жовтухою новонароджених. А самі дітки із задоволенням отримали дуже потрібні іграшки – машинки, м’ячі, пірамідки тощо.

Нагороди знайшли найдостойніших.
 

Тим часом в актовій залі лікарні зібралися люди в білих халатах. Від себе особисто та громади району, від імені голови облдержадміністрації Миколи Павловича Романчука та голови обласної ради Тараса Дмитровича Креміня голова РДА Є.В. Вербін тепло привітав «іменинників» з Днем медичного працівника та побажав усім здоров’я, миру та всіляких гараздів. Про дарунки до свята ми вже казали, а наступні завдання – зробити гарний ремонт в усіх відділеннях лікарні та забезпечити дитяче відділення всім необхідним – керівник району оголосив, безпосередньо виступаючи перед медперсоналом лікарні.

«Южный патруль» нікого не залишив байдужим.

Кращих з кращих працівників галузі охорони здоров’я було нагороджено грамотами та подяками районної державної адміністрації і районної ради. Достойним завершенням свята став концерт чудового колективу – гурту «Южный патруль» обласного УМВС (до речі, це презент новоодеським медикам від губернатора та голови обласної ради). Артистів, які подарували яскравий концерт, ще довго не відпускали зі сцени вдячні глядачі.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Добавить комментарий