Микола Романчук: відповідаючи на виклики часу

10 червня, після ранкового виїзду в зону ведення робіт на постраждалому від вибуху газу житловому будинку по вулиці Молодогвардійській, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Романчук провів щотижневу апаратну нараду із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА. Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

На самому початку наради керівник області зазначив, що ситуація в місті не є спокійною і стабільною:

– У місті стався другий за рахунком вибух газу в житловому будинку. І загроза зараз знаходиться навіть не стільки зовні, скільки всередині громади: люди напружені, вони не зав-

жди знають, що відбувається і чого їм очікувати, – сказав керівник області і висловив думку про необхідність проведення роз’яснювальної та заспокійливої роботи серед населення, в тому числі дільничними й іншими співробітниками міліції. При цьому незмінним завданням обласної влади залишається вирішення і контроль житлових проблем громадян сумнозвісних багатоповерхівок по вулицях Лазурна і Молодогвардійська.

Далі губернатор зазначив, що після проведеної ним у п’ятницю, 6 червня, чергової виїзної наради в курортній зоні с. Коблеве намітилася деяка динаміка у вирішенні проблемних питань.

– За три дні, що минули з дня наради у Коблевому, мені надійшло кілька нових дзвінків, у тому числі «зверху», з проханнями збавити, мовляв, запал моїх вимог щодо наведення порядку в курортних зонах. Це означає, що нами робота ведеться в правильному напрямку. Принципи наші незмінні, а розмовляти і домовлятися з представниками бізнесу на основі максимального відстоювання інтересів простих людей і держави я завжди готовий, – сказав Микола Романчук.

Наступною темою, на якій акцентував увагу підлеглих губернатор, – тема збирання врожаю:

– Час летить швидко. Ще вчора, здається, ми говорили про те, як сіяти, а сьогодні вже – як збирати. Сьогодні нашим питанням номер один стає питання «Урожай-2014», це головна повістка дня для всієї області і всіх нас.

Добавить комментарий