Лісівники знову мітингують

Наша газета продовжує інформувати читачів про гучний скандал, що триває довкола персони начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства (МОУЛМГ) Петра Паламарюка. Нагадаємо: ще два з половиною місяці тому працівники п’яти державних лісгоспів області ініціювали звільнення пана Паламарюка з посади.Головному лісівнику області докоряють і численними звинуваченнями у корупції, і тиском на підлеглих, а вже після винесення конфліктної ситуації на суд громадськості – шаленим переслідуванням директорів «бунтівних» колективів «за допомогою» контролюючих та правоохоронних органів.

На жаль, віз і нині там. У Держагентстві лісових ресурсів досі обіцяють розібратися (цікаво, скільки на це потрібно часу?), а голова обласної державної адміністрації запевняє, що він повністю підтримує вимоги протестувальників, але прямого впливу на призначення в лісовій галузі не має. А тим часом на «бунтівні» лісгоспи чиниться неабиякий тиск з метою змінити їх позицію, що аж ніяк не сприяє стабілізації і без того непростої ситуації. Люди на місцях буквально залякані безкінечними перевірками та погрозами розправи.

Але, схоже, терпець у лісівників таки увірвався. Зібравшись уранці 2 червня біля адміністративної будівлі обласного лісомисливського управління, працівники лісової галузі озвучили свою позицію: це негайна відставка П.М. Паламарюка та розслідування правоохоронними органами його «кипучої» діяльності на цій посаді. У разі невиконання цих вимог люди готові оголосити безстроковий страйк. Лісівників у їх намаганні поламати прогнилі корупційні схеми підтримав ряд громадських організацій, зокрема «Правий сектор», Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією, Народне ополчення Миколаєва. Власне, головні вимоги мітингувальників можна було побачити й по плакатах, які вони тримали у руках: «П.М. – досить «топтати» честь лісоводів!!! Ви повинні піти!!!», «Мета лісоводів зелені ліси, мета Паламарюка зелені купюри», «Нам не потрібен начальник-хабарник!».

Як було оголошено на мітингу, активісти того ж дня подали до обласної прокуратури заяву про вчинення кримінального порушення з боку П.М. Паламарюка. Відповідне звернення також надійшло на адресу вповноваженої особи при облдержадміністрації, яка займається антикорупційними розслідуваннями.

Під час виступів лісівників з різних районів області були наведені численні відомості про передачу державних лісів до приватної власності, продаж деревини в інтересах збагачення певних осіб, незаконні оборудки з державними коштами, використання майна управління та лісгоспів у власних корисних цілях. Дорікнули П.М. Паламарюку й у політичному тиску на підлеглих під час останньої виборчої кампанії.

Зазначимо, Петро Паламарюк вийти до людей та відповісти на звинувачення не зміг – за деякою інформацією, минулої п’ятниці він потрапив у ДТП (щоправда, підтвердити факт аварії в обласній Державтоінспекції не змогли – у них такої інформації немає) і нині, нібито, перебуває на лікарняному. Проте, коли слово взяв його перший заступник Анатолій Гурко, люди дали йому можливість сказати лише декілька речень, адже потому на «майдані» залунало багатоголоснеобурене: «Ганьба!». Водночас, учасники мітингу запропонували Анатолію Гурку написати заяву про звільнення, що той, зрештою,і зробив.

А. Гурко пише заяву про звільнення.

Користуючись нагодою, представники громадських організацій здійснили екскурсію по управлінню. Після чого кабінети Петра Паламарюка та двох його заступників були опечатані – до прийняття відповідних рішень обласною прокуратурою.

А між тим учасники мітингу рушили до будівлі облдержадміністрації, де відбулася зустріч із головою ОДА Миколою Романчуком, головою обласної ради Тарасом Кремінем та першим заступником голови ОДА Володимиром Лустою. Під час відвертої розмови сторони дійшли згоди: усі кадрові призначення на ключові посади в області мають узгоджуватися з громадськістю. Також буде створено координаційну раду при голові облдержадміністрації з представниками громадських організацій.

Відносно ж конфліктної ситуації, то Микола Романчук повідомив присутнім: він направить листа на ім’я голови Державного агентства лісових ресурсів з пропозиціями відсторонити П.М. Паламарюка від виконання службових обов’язків на період перевірки та призначити виконувача обов’язків начальника управління. Також, пообіцяв губернатор, відносно Петра Паламарюка буде складений протокол про корупцію.

Як стало відомо, губернатор дотримав свого слова. Невдовзі після зустрічі з представниками лісової галузі голова Миколаївської облдержадміністрації надіслав листа на ім’я голови Державного агентства лісових ресурсів В.В. Чернякова, в якому попросив провести службове розслідування відносно діяльності керівника обласного управління лісового та мисливського господарства та на час перевірки відсторонити П.М. Паламарюка та його заступників від виконання посадових повноважень. А обласною прокуратурою відомості про правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

31 Comments on “Лісівники знову мітингують”

 1. Навіщо завчасно на людей ярлики вішати? Службове розслідування все виявить, в тому числі і як “замилили” державні кошти на оформлення документів під лісові ділянки, які так і залишились не оформленими.

 2. дибилоит……хакер….ггггыыыы…….а ты другие комменты не смотрел??? куда там, мозгов не хватит

 3. Хакер:

  Ребята, все комментарии за Паламарюка написаны с одного IP-адреса. Это, в частности, “Улыбнуло”, “Сергій Смирнов”, “Оксана Сміла”, “Семен” и другие. Кроме того, я выяснил, что этот IP-адрес принадлежит управлению лесного хозяйства.
  Выводы делайте сами, я всего лишь скромный хакер

 4. А у Вас, простите, своих мозгов нет???????? АААА, вот оно откуда такой негатив – “воставшие” руководители поведали. Всё понятно. А не рассказывал Гордиенко, как он просто и бонально, чтобы ничего нового не придумывать, свои “делишки” выдаёт за то, что это злой и плохой Паламарюк делает, вот выбрал себе 4 лесхоза и зло там творит. Тёмные Вы люди, если в это всё верите. Откройте глаза и имейте на всё своё мнение, а то для Вас небось, и на майдане простые люди стоят, и Россия – обитель зла. Вот такие “просветлители” и довели нашу страну до “белого колена”. Давайте, верьте дальше. Пусть ведут Вас на митинги, бойни и т.д., если Вам так нравится быть марионетками.

 5. Вы когда приписываете Гордиенко, Демьяненко, Сирыку грехи Паламарюка, обвиняя их в вырубке лесов, продаже земель, называете Гордиенка песчаным бароном, то уже не просто улыбаться – ржачка нападает от ваших сочинений. Восставшие директора нам поведали сотую часть того, что они знают о вашем “честном” Паламарюке. Уже ваш кумир успел и Веселиновское свежее дело с вырубкой 5 тыс. акаций обернуть против Демьяненко. А на самом деле скоро много-чего раскроется, всплывет правда, когда проверяющие будут беседовать в коллективах.Да все состояние этих трех директоров вместе взятых не идет ни в какое сравнение с тем богатством, которое ваш Паламарюк “заработал” за десяток лет. Не несите чушь, уже тошно от вашего лепета. Вор должен сидеть в тюрьме, а “все нажитое честным трудом” – возвращено народу.

 6. Да, уже взялись за Веселиновское ЛХ. Почитал комментарии и убидился в том, чтомАрАзм крепчает. Люди так яростно отстаивают “революционеров” и называют инакомыслящих “пИдлабузнЫкамЫ2 и прочими. Но это же смешно!!! Правильно говорит “Оксана смИла”, что не в человеке проблема. За и против – это примитивно. Нужно поддерживать курс развития лесхозов, а кокой курс у Гордиенка, Сирыка и Демьяненка – быстро разворовать, землю продать и леса вырубать,хапнуть и за границу куда-то свалить. Жалко этих несчастных людей, котрые поверили руководителям, пошли на митинги, а теперь-то диватся некуда, либо пан, либо пропал. Вот и пишут, бедолаги.

 7. Ви бачите, шановний, я змінилася Ваша риторика, хоча недокінця, але вже прогрес колосальний! Я просто вражена.
  Про ікони та лік святих скажу одне, сказати більше нічого. Якщо Ви уважно читали моїкоментарі, то я не просто “за” чи “проти” конкретної людини. Я за те, щоб відносини у суспільстві змінилися і за цивілізований діалог. Не має абсолютно чесних людей і це нормально, он на Дем”яненка “чесну” та “порядну” людину, яка на мітингах б”є себе в груди “за простих людей” прокуратура заводить кримінальну справу.
  http://news.pn/ru/criminal/106657

  А ця Ваша ніби як “іронія” виглядає трошки смішнувато. Знаєте, коли розмовляють 2 людини і одна бачить, що окрім іронії вона більше нічим апелювати не може, але це настільки тонка річ, як політика, додаси трохи зайвих тонів і картина вже не та. Але знаєте, вже набагато краще. Так ще поговоримо з Вами,так Ви ще підете викладати в університети “ораторське” мистецтво! Ні-ні, це не про те як потрібно землю орати, про це ми поговоримо пізніше, якщо буде бажання.Але я дивлюся, що поки ще дуже рано.

 8. Вибачте за помилки, виправляюсь;-)
  ______________________________________
  Шановні, вас послухати, то Паламарюка вже давно треба причислити до ліка святих. Може, доручити цю справу пану Гурку. І тоді, “Оксана Сміла”, можна сміло повішати ікону зі святим Петром у кожному кабінету, а також вдома, та вдень і вночі молитися.
  Тільки-но лоба не розшибіть, підлабузники!

 9. Шановні, вас послухати, то Паламарюка вже давно причислити до ліка святих. Може, доручити цю справу пану Гурку. І тоді, “Оксана Сміла”, можна сміло повішати ікону зі святим Петром у кожному кабінетуЮ вдома, та вдень і вночі молитися.
  Тільки-но лоба не розшибіть, підлабузники!

 10. Убогие комментарии в защиту Паламарюка не располагают к дискуссии: словно слушаешь заезженную пластинку.А еще складывается впечатление, что это сам он их пишет. Ну какой уважающий себя человек после услышанного и увиденного о его злоупотреблениях служебным положением, о фактах наживы за счет труда сотен лесников станет в ряды его защитников??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Боже, що за люди! Паламарюк нормальний мужик. Особисто я його підтримую, а заздрість інших людей – це природньо.
  Ми за Паламарюка будемо мтояти до останнього!!!!!
  Не дозволимо Гордієнкам та йому подібних прийти до влади! Лісники Миколаївщини за стабільність. Досить зграї крикунів диктувати свої умови, нас більше та ми сильніші

 12. Такий набожний попередній оратор, що аж сльози навертаються. А Вам, пане, все нейметься зняти Паламарюка. Я так розумію, що говорячи про Вас тежне можна згадувати про Бога. Говоріть краще про себе, розумнішим будете здаватися.
  Люди, які нічого недосягли у житті, завжди звинувачують інших у своїх проблемах, в тому числі, деякі керівники лісгоспів, які зараз сплять та бачуть зняти Паламарюка. Колись, люди вірили, що вбивши царя, вони заживуть як “королі”, а натомість приходив новий цар, який ставав ще більш кривавим та деспотичним.
  Ви, шановний, краще роботою займалися, а не про гріхи інших проповіді читали

 13. Шановний пане, будь ласка не згадуйте Господа, промовляючи прізвище Паламарюка – це великий гріх. Своїм мовчанням, непротивленням злу, яке вилилося в розкраданні нашого спільного лісового ресурсу, ви сам є порушником чинного законодавства, яке мають поважати і неухильно його дотримуватися усі – і віряни, і атеїсти.Ви ж як державний службовець першим маєте заявляти про корупційні діяння, а не покладатися на Бога (адже на роботу ви влаштовувалися не через небесну канцелярію, а через головне лісове агентство країни). Тож такою своєю поведінкою відмовчування, невтручання ви ображаєте чесних трударів, тих, хто більше не хоче працювати під керівництвом лукавої людини. Прикро за вас – сліпців. І гидко, що ви втягуєте громаду області в такий простий конфлікт: засвітився ваш керманич в негідних справах і люди про це відкрито заявили на весь голос. Тому посланець Бога Паламарюк мав би схилити голову, попросити вибачення в обманутих, обкрадених та тихо піти ГЕТЬ, щоб далі не ганьбити славну родину лісівників і не гнівити Бога. Припиніть своє ганебне дійство, акцію, з якою ви поїхали до Держлісагентства відстоювати Паламарюка. Вірніше не ви поїхали, а 4 “відданих” Паламарюку лісгоспів організували поїздку до Києва ліваків (такса була чималенька – по 400 грн. кожному заробітчанину). Це вже так хронічно ви заразилися корупційним синдромом від Паламарюка? То як же можна при такому гріхопадінні уповати на Бога?!!!!!!

 14. Шановні колеги, хочу подякувати всім за терпіння й відданість своїй справі у цей чи не найскладніший для лісової галузі краю час.Бажаю всім міцного здоровя і прошу, не витрачаймо свою енергію на сварки й зясування стосунків у колективах.За цей кризовий період ми безперечно стали сильнішими. Ми пізнали краще один одного. Ми пізнали краще себе.Труднощі й випробування Господь посилає лише тим, кого любить.Радує те,що за останні місяці мені часто доводилося чути фразу, що Петра Миколайовича Миколаївській області послав сам Господь.Мені часто телефонують і говорять, що в багатьох Храмах області моляться за здоровя Петра Миколайовича, просять передати йому слова підтримки і найкращі побажання.І,повірте, цих людей ніхто не заставляє, не просить, не платить їм.Повірте,це навіть ті наші колеги, які ніби-то в списках тих 300 недовірливих, про яких ви пишете.Це люди, які не живуть по поняттям і для яких неприпустима ситуація, коли за добро треба встромляти ніж у спину.Як би там не було,Дай Боже всім нам лише світлих думок і достойних Людини вчинків!

 15. А Ви мої гроші не рахуйте, щоб часом Ваші не почали рахувати. Я розумію, окрім образ реально- то сказати нічого. Такі і мітинги у нас проходять, комусь закортіло сісти у крісло і дивитися на усіх із висоти, а інші думають, що їм з цього щось перепаде. Вам, пане, не зрозуміти (це видно одразу) мотивацій людей, які захищають інших працівників та керівництво від “свавілля” людей, які відчули, що вони тепер можуть вирішувати в області та в країні все. Просто якщо Ви сьогодні на їхньому боці, то це не значить,що завтра не прийдуть на Ваше місце, хоча, судячи із Ваших реплік, втрачати Вам нічого, навпаки, з”явився шанс “підзаробити” грошенят

 16. Пану який зажадав залишитися невідомим.

  Шановний, як вам не соромно писати відвертий наклеп на людину з якою ви навіть не знайомі? Особисто мені вже 42 роки, я інвалід другої групи, причому своє калітство я отримав ще у дитинстві. Моє серце обливається кров’ю коли я дивлюся на те що коїться у нашій державі. Я та майже усі мої знайомі збирали гроші щоб допомогти нашій армії. Ми за свій кошт придбали та передали нашим десантникам багато спорядженя та продуктів харчування. А ви, не знаючи мене особисто звинувачуєте мене ледве ні у зраді Батьківщини. Нехай це залишиться на вашій совісті якщо вона у вас є.

  Щодо мого батька, то він ніколи не працював у Андріївському ліснитстві, бо присвятив своє житті віданній праці у Очаківському лісхозі. Ну то Бог вам суддя. Я розумію що реальна правда про ситуацію навколо Паламарюка та обласного лісхозу суперечить політиці вашої редакції, бо гроші вам заплатили не за правду, а за бруд який ви щедро льєте на людей які не розділяють ваші погляди.

  Відробляйте свій заказ і надалі. Мені с запроданцями нема про що роз мовлять!

 17. Ох і пісюча, ох і пісюча. Чи не за пісючість тобі Пєті-бакс грошеняток підкидує?

 18. Справа не в “славі” і не те, що відповідають. Зараз “патріотизм” став модою і всі кричать про героїв, а насправді, – це простоблазнювання, от і все. Особисто для мене патріоти – це не ті, хто їдуть заробляти гроші закордон і не сплачують податків із заробітної плати, не ті, хто мітингують на майданах, приводячи нових “бандтів” до влади. Для мене патріоти – це ті люди, які щодня ходть на роботу і піднімають ту галузь, девони правцюють. До людей, які змушують вводити інновації, а не просто просижувати робочий день від ранку і до вечора, викликають повагу. А ті, що тільки мітингують, не звикли до щоденної копіткої праці. От і все.

 19. Шановний наймиту “Вовк”! Перш ніж нести підлабузницьку єресь необхідно хоча б розбиратись у лісовому господарстві, а не сидіти у напівпідвалі управління і слюнявити пальці перераховуючи хабарі за посвідчення мисливця. А розкажіть пане Вовк як ви відмазались від мобілізації для захисту Вітчизни? Чи ви не їсте сало та хліб нашої Батьківщини? Тоді будете їсти “картоху” і пити брагу. Ви чудовий син свого батька якщо втягуєте його в те, що він не розуміє. Наскільки я знаю, то ваш батько за всю свою “трудову” діяльність в лісовому господарстві завжди був паразитом в колективі Андріївського лісництва. Раз ви вже сказали “а”, то і скажіть “б”. Що ж ваш батько такого зробив? Назбирав лісового насіння? Виростив сіянці? Посадив хоча б 1 га лісу? Просапав лісові культури? А все що він зробив, так тільки те, що надував від важливості щоки. А ви, пане Вовк, не можете і не маєте права давати оцінку діям та бажанням близько 300 працівників галузі лісового господарства області щось змінити хоча б на місцевому рівні. Слава Україні! Чи у пана Вовка інше гасло?

 20. До чого ж в нас люди агресивні! Навіщо ображать когось – це одразу показує Ваш низький рівень (я про коментатора, який відповів ніби як вовку та “його таткові”) Принижуючи інших та ображаючи людей Ви просто самі собі робите гірше і стаєте “рабом” і “підлабузником”. Краще висловлювати думку, якщо вона звичайно є, а не ображати. Маєте щось конструктивне окрім “хабарі” і т.д. – поговоримо. Завжди приємно говорити із розумними людьми.

 21. Вы уважаемый прежде чем кому-то выносить приговоры, оглянитесь по сторонам. На вас одета мантия судьи, или на плечах есть прокурорские погоны? Нет? Ну вот и не надо тут приговоры и решения суда расписывать.

  Откровенно сфабрикованное дело, с банальной целью освободить кресло руководителя и нажится на предприятии. Ничего новго, простой рейдерский, а точнее правосековский захват.

 22. Та вже нарешті за вашого “найкращого, найпрофесіональнішого” взялася прокуратура. А ви все продовжуєте відмивати свого шефа, як і проплачувана за кошти лісгоспів “Преступности НЕТ” (читайте тут- https://news.pn/ru/public/105838) відпрацьовує ваші ж кровні (адже ви теж працюєте в лісгоспі)- відбілює головного свого “замовника” Паламарюка, який керує процесом з лікарні. Але його вже ніхто і ніщо не врятує, навіть оті підписи підневільних людей з управління. Шкода рабів, ганьба невігласам і підлабузникам!

 23. Правый сектор сейчас активно пытается занять нишу, которую еще недавно занимали бандиты и рекетиры. Они крышуют бизнес, занимаются вымогательством, под заказ выполняют «наезды» и устраняют неудобных кому-то людей.

  Ситуация с Паламарюком тому яркий пример. Его убирают не из-за служебного несоответствия, а по причине явного интереса к его должности со стороны неких заинтересованных лиц.

 24. А хто давав цим активістам право говорити від імені громади? У нас хтось питав якої ми думки про Паламарюка? Звісно шо ні! Бо це не боротьба за справедливість, а звільненя конкретної посди, під конкретний заказ!

  Мій батько майже все життя працюе у Миколаївському лісхозі, так от він особисто вважае, що Паламарюк, один з найкращіх управлінців яких він памятає!Звістно за радяньскіх часів все було набогато краще, але за часів незалежності, то є один з найпрофесіональнійших керівників!

 25. Відверте “самоуправство”, не за це Майдан стояв, шоб усіляка наволоч собі місця вибивала таким відверто бандитськими методами! Зайчук це зрадник інтересів Майдану!

  Ми боролися за правову державу та єуропейські цінності, а те що виробляють ці “активисти” – бандитизм та терор!

  Якщо ми бажаемо розбудовувати цивілізовану та сильну Україну, то маемо діяти виключно у правовому полі!

  Правий сектор та Демальянс – це інструменти завдяки яким олігархи ведуть свою боротьбу за сфер впливу!

 26. я бачу таку активність у “простого нерозігнутого від рабства” народу викликає мій коментар. Стосовно не прогинайтеся, то навідмінну від Вас в мене єсвоя власна позиція. Я вже була в подібній ситуації, коли до тебе на роботу приходять якісь люди і починають говорити за усю громаду, виганяти із кабінетів і т.д. І не дай Вам Боже ніколи бути в ситуації, коли ти реально боїшся йти на роботу.Я “активістів” не просила стояти на майданах і тепер говорити, що ми стояли за всю Україну і можемо знімати та назначати кого нам заманеться. Більш того, рівень тих фахівців та “спеціалістів”, які приходять після подібних акцій я вже бачила неодноразово. Якщо ви вірите в те, що вся біда та проблема полягає лише в Паламарюку, то мені Вас дуже шкода.Щось мені підказує,що якщо його знімуть, то буде набагато гірше…

 27. А як інакше витягнути із крісел замшілих корупціонерів? Суди – продажні, прокуратура – куплена, влада – дивиться, як вкрасти те, що ще не вкрали до неї.

 28. “Людям не те що позакладало вуха – людям позакладало душі!” Ці слова Ліни Костенко прямо про вас. Не володієте ситуацією – краще помовчіть, дайте людям нарешті розігнути спини та почати працювати на ліси громади, а не наживу таких проворних, як Паламарюк. Навпаки треба дякувати таким людям з активною громадською позицією, тим, хто допомагає очистити службові кабінети від хабарників. Це дуже велике зло для нашої країни, бо сотнями років хабарництво процвітало і на сьогодні вже породило ворожу для народу систему. Яку так просто, одними гаслами, як виявилося останніми місяцями, не здолати. Нехай Паламарюк і такі, як він, якнайшвидше звільнять місця, щоб ми дійсно почали працювати на себе, на своїх дітей. Скільки ж можна терпіти це знущання від паламарюків? Припиніть себе ганьбити і всю родину лісівників області, захищаючи лукаву людину, яка навіть після таких викривальних акцій продовжує вас використовувати у своїх крамольних цілях. Не прогинайтеся!

 29. Оксана, апплодирую вам стоя! К сожалению понимание этого может прийти слишком поздно (если УЖЕ не поздно)

 30. Що значить узгоджуватися з громадськістю? невже ніхто не розуміє, що починається просто “диктатура” майдану? Потрібно защити себе та своє місце роботи від “свавілля” тих людей, які сьогодні владі починають диктувати свої умови

Оставить комментарий