Виклики до суду від 29 травня 2014 року

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.14, об 11.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/245/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Абрамовича Рината Сергійовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Абрамовичу Р.С. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 03.06.14, о 14.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/263/14 за позовом Юхни Галини Інокентіївни до ТОВ «Білоусівка-2007» про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Представнику ТОВ «Білоусівка-2007» необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Чемересюк Т.В. про стягнення боргу за недораховану електричну енергію призначено на 09.06.14, о 10.20.

Відповідачу Чемересюк Тетяні Валеріївні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Ворошилова, 23а, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Сипягіну Т.М., Сипягіну Ю.С. на 13.06.14, о 8.30, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідачів у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недораховану електроенергію.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Соловйової Лідії Сергіївни до Карпова Володимира Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 122, кв. 52, про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 10.06.14, о 9.40.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/617/14 ц за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до Маляренко Ірини Сергіївни про стягнення заборгованості призначено на 17.06.14, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Куйбара Дениса Віталійовича про стягнення заборгованості призначено на 11.06.14, о 10.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, викликає у судове засідання в якості відповідача Радукан Оксану Іванівну, реєстрація місця проживання якої невідоме, яке відбудеться 12.06.14, о 9.00, по справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Радукан Оксани Іванівни про стягнення заборгованості за кредитним договором

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до Софієнка М.В. про стягнення заборгованості призначено на 10.06.14, о 9.40.

Відповідачу Софієнку Миколі Васильовичу, останнє місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Ілліча, 38, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49 (кабінет № 3).

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Селіна Миколу Вікторовича у цивільній справі № 468/947/14-ц за позовом Селіної Вікторії Михайлівни до Селіна Миколи Вікторовича про визнаня особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться 02.06.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідачів Карташова Андрія Васильовича, Карташову Тетяну Андріївну, Карташову Ірину Едуардівну у цивільній справі за позовом Заволоки Миколи Васильовича до Карташова А.В., Карташової Т.А., Карташової І.Е. про визнання права власності на нерухоме майно, яке призначено на 04.06.14, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідачів до суду справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Медведєва Євгена Володимировича у справі за позовом Медведєвої Олени Йосипівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 13.06.14, о 9.00, каб. № 1Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Пухнату О.М. на 13.06.14, о 8.30, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом Ярошевського Г.В. про припинення іпотечного договору, зобов’язання вчинити певні дії.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Каплан С.Р. до Янопуло О.Р. про позбавлення батьківських прав викликає відповідача у справі Янопуло Олену Романівну у судове засідання, яке відбудеться 12.06.14, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.05.14, о 16.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/214/14 за позовом Чорноморського державного університету імені Петра Могили до Іванової Олени Володимирівни про розірвання контракту та стягнення боргу.

Відповідачу Івановій О.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Жадан Лариси Валентинівни до Паталахи Ірини Василівни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 05.06.14, о 9.40.

Відповідачам Паталасі Віктору Івановичу, Паталасі Ірині Василівні, останнє місце реєстрації яких: м. Миколаїв, вул.В. Морська, 13а, кв. 33, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49 (кабінет № 3).

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідачів Малицьку Ірину В’ячеславівну, Малицького В’ячеслава Валентиновича у судове засідання, що відбудеться 10.06.14, о 16.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Юрченко Л.В. до Малицької І.В., Малицького В.В., третя особа – «Південна товарна біржа», про визнання угоди дійсною та визнання права власності у порядку спадкування за заповітом.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причини неявки з’ясування обставин у справі буде розглянуто за їх відсутності, і вони вважатимуться повідомленими належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідачів Піщуліна Дмитра Володимировича, Мораль Тетяну Олександрівну за позовом ТОВ «Кредитні Ініціативи» про стягнення заборгованості на 12.06.14, о 8.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Стояна Володимира Сергійовича за позовом ПАТ КБ «Надра» про стягнення кредитної заборгованості на 12.06.14, о 8.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Надра» до Єпур Людмили Миколаївни, Єпура Юрія Миколайовича, останнє відоме місце проживання яких: м. Миколаїв, вул. Ілліча, 6, про стягнення заборгованості призначено на 16.06.14, о 9.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська 49, каб. 9.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Білоноженка Георгія Григоровича, Білоноженко Зінаїду Григорівну у справіза позовом Загуменного Є.О. про визнання правочину дійсним на 21.07.14, о 10.30, каб. № 14 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Горбатенко Анастасію Павлівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 68а, кв. 32, за позовом Золотарьової Юлії Аркадіївни до Горбатенко Галини Борисівни про встановлення порядку користування квартирою.

Слухання справи відбудеться 04.06.14, о 9.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.14, о 9.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/274/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Думанського Михайла Григоровича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Думанському М.Г. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 05.06.14, о 9.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/272/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Ротару Івана Васильовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Ротару І.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Олійник Ларису Сергіївну у цивільній справі № 468/936/14-ц за позовом Олійника Сергія Євгеновича про розірвання шлюбу.

Судове засідання відбудеться 04.06.14, о 13.40, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, 05.06.14, о 10.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/267/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Іванова Віктора Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Іванову В.М. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Фермерське господарство «Новий Простір», юридична адреса: с. Багачівка, Кривоозерський район, Миколаївська область, у судове засідання, яке відбудеться 02.06.14, о 10.00, у залі судових засідань № 2 Кривоозерського районного суду в смт Криве Озеро, вул. Шевченка, 1а Миколаївська область, у цивільній справі № 479/375/14-ц за позовом Бєлінської Тамари Василівни до ФГ «Новий Простір», ТОВ «Агроперспектива 2009» про розірвання договору оренди землі, припинення договору суборенди та стягнення заборгованості з орендної плати.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто в порядку, передбаченому ст. 224, 225 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Франчук-Плевако Валентину Іванівну, 21.05.1960 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Леніна, 64/11, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Франчук-Плевако В.І. про стягнення заборгованості платежів за спожиту електроенергію, яке відбудеться 03.06.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Гриненко Тетяну Миколаївну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 03.06.14, о 10.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Дзержинського, № 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Степанова Дмитра Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Куйбишева, 96, про дату слухання справи № 2/489/997/14 за позовом Шипкової Олени Миколаївни до Степанова Д.Ю. про позбавлення батьківських прав, яке відбудеться 03.06.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бурлю Ірину Лук’янівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 48, кв. 3, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Бурлі І.Л. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 06.06.14, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Єлецьку Наталію Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новокиївка, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Єлецької Н.В. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 06.06.14, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Доктора Самойловича, 20а, 16.06.14, об 11.00, відбудеться судовий розгляд справи за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до Магди Сергія Володимировича, Наумова Сергія Вікторовича, Гоголєва Сергія Петровича про стягнення боргу.

На слухання справи в якості відповідачів викликається Магда Сергій Володимирович, останнє відоме місце реєстрації та проживання якого: м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 325/1, кв. 108, та Гоголєв Сергій Петрович, останнє відоме місце реєстрації та проживання якого: м. Миколаїв, пров. Піонерський, 28.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Тростнікову Ольгу Володимирівну на 02.06.14, о 10.00, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Тростнікової Ольги Володимирівни про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Снігур Наталію Іванівну на 02.06.14, о 9.50, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Снігур Наталії Іванівни про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Сліпоконь Вікторію Володимирівну у цивільній справі № 468/857/14-ц за позовом ПАТ «АкцентБанк» до Сліпоконь Вікторії Володимирівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 05.06.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Байбарова Олександра Олександровича у цивільній справі № 468/977/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Байбарова Олександра Олександровича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 05.06.14, о 14.50, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

Добавить комментарий