Лісову галузь продовжує лихоманити…

Ось уже майже два місяці триває конфліктна ситуація, пов'язана із персоною начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства (МОУЛМГ) Петра Паламарюка. У номері «РП» від 10 квітня ц.р. (публікація «Щоб ліс рубали чисті руки…») ми детально розповіли про суть цього конфлікту.Нагадаємо, що колективи п’яти лісгоспів Миколаївщини у переважній більшості своїх працівників висловили недовіру П.М. Паламарюку як очільнику лісомисливської галузі регіону. «Бунтівники» підтверджували свою головну вимогу численними фактами та небажанням жити так, як раніше. У відповідь зазначені державні підприємства зазнали… масованих «атак» у вигляді перевірок з боку численних контролюючих органів, а на їх директорів почався неабиякий тиск з метою примусити змінити позицію.

Як ми і обіцяли, крапку в цій історії не ставимо, тим паче, що ситуація із плином часу стає більш напруженою, а в її орбіту залучається дедалі більше людей. Що, звісно, аж ніяк не додає стабільності і без того непростій соціально-політичній ситуації в державі.

По-перше, ми отримали відповідь з Державного агентства лісових ресурсів України. Голова цього відомства В.В. Черняков, уважно вивчивши публікацію в «Рідному Прибужжі», повідомив редакцію, що з метою реагування на критичну статтю Держлісагентством України створено робочу групу із залученням правоохоронних органів, завданням якої є перевірка роботи Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства. «Хочемо Вас запевнити, – пише далі Валерій Вікторович, – що всі факти будуть ретельно опрацьовані й обов’язково прийнято рішення, про результати якого Ви будете проінформовані додатково». Також голова Держлісагентства України подякував «РП» за висвітлення проблемних питань, що стосуються діяльності лісового та мисливського господарства.

Водночас прореагували на резонансний, що вже вийшов за межі нашого регіону, конфлікт і в Миколаївській обласній раді. 2 травня відбувся «круглий стіл» за участю голови облради Т. Креміня, народного депутата України І. Бриченка, начальника МОУЛМГ П. Паламарюка та директорів державних лісогосподарських підприємств області. Вислухавши претензії лісівників до Петра Паламарюка, Тарас Кремінь запропонував знайти порозуміння між начальником обласного управління та працівниками лісогосподарських підприємств, заради чого було створено робочу групу у складі директорів лісгоспів – і тих, хто відкрито виступив проти доцільності перебування Петра Миколайовича на нинішній посаді, і тих, хто його підтримують. При цьому пану Паламарюку було запропоновано припинити «репресії» проти опальних директорів.

На жаль, прийняті рішення не було виконано в повному обсягу. На жодному з трьох засідань робочої групи по вирішенню конфлікту так і не з’явилися директори, що стоять на позиціях П. Паламарюка. Тож робоча група засідала в «усіченому» складі, й, проаналізувавши наявні документи, прийшла до висновку, що, цитую, «на обслуговування Паламарюка П.М. лише п’ятьма лісгоспами області за 2013 рік витрачено 505097 гривень (крім суми 3% від реалізації деревини), а при наданні матеріалів ще іншими лісовими господарствами ця сума була б значно більшою». Враховуючи це, робоча група запропонувала звільнити П.М. Паламарюка з посади начальника обласного управління лісового та мисливського господарства «як такого, що дискредитував себе як керівник та своїми діями завдав значного збитку лісовому господарству Миколаївської області».

Щодо перемир’я, яке запропонував голова обласної ради, то замість нього опальні директори отримали черговий сплеск активності різноманітних перевіряльників. І не тільки.

6 травня, напередодні чергової річниці Великої Перемоги, розпочалася справжня атака на чотири лісгоспи. Так, біля адміністративної будівлі ДП «Веселинівське лісове господарство» відбувся мітинг, на якому зо два десятки протестувальників гучно вимагали від директора державного підприємства Леоніда Дем’яненка повернути їм кошти за проведення робіт із санітарної рубки лісу на території Мостівського лісництва. «Мало того, що левова частина учасників «майдану» не працює в нашому лісгоспі, – зазначив Л. Дем’яненко, – вони навіть не захотіли дивитися документи про те, що кошти за здійснені роботи, а це близько 8 тисяч гривень, наш лісгосп уже давно перевів на рахунок приватного підприємства, з яким ми укладали договір на вирубку лісу».

– А те, що цей мітинг був замовним з метою моєї дискредитації, – продовжує Леонід Дем’яненко, – доводить і те, що після акції з усіма його учасниками був проведений «розрахунок» у вигляді чималої кількості горілки та пива, що їх закупили у ближчій крамниці.

На «мітингу» були висунуті й інші «звинувачення» на адресу директора Веселинівського лісгоспу. Йому поставили у провину те, що ще три роки тому було списано два неробочі, іржаві трактори 70-х років випуску, а також не менш старенький мотоцикл. За дивним збігом обставин, уже за півтори години після того, як стих п’яний гул «невдоволених», на порозі лісгоспу з’явилися невтомні бійці з боротьби за збереження казенного майна. Працівники управління по боротьбі з економічними злочинами обласного УМВС взялися ретельно опитувати всіх членів комісії зісписання «металобрухту на колесах», намагаючись знайти бодай якийсь кримінал у діях опального директора.

Ще зо два дні в лісгосп, з метою перевірки та аудиту, приїжджають дві працівниці обласного лісомисливського управління. Невдовзі після того, як одна із цих жінок побувала в кабінеті голови Веселинівської райдержадміністрації, туди викликали й директора лісгоспу. Очільник РДА Анатолій Філімонов відверто повідомив Леоніду Дем’яненку, що ставиться питання про доцільність його перебування на цій посаді. Після того, як Леонід Володимирович відмовився добровільно писати заяву про звільнення, він вийшов із кабінету і буквально у дверях зіштовхнувся з… ні за що не здогадаєтеся – Петром Миколайовичем Паламарюком.

Про що точилася розмова між паном Паламарюком та головою райдержадміністрації, історія умовчує, але навряд чи йшлося про шляхетну справу заліснення безкрайніх степових просторів. Адже у Веселинівському лісгоспі того дня начальник обласного управління так і не з’явився, з його колективом та директором зустрічей не мав. Можливо, висловлю крамольне припущення, Петро Паламарюк умовляв керівника райдержадміністрації поставити свій підпис на погодженні про звільнення бунтівного директора? Адже без такого погодження чинне законодавство забороняє достроково звільнити того чи іншого керівника державного лісогосподарського підприємства.

До честі Анатолія Філімонова, він після візиту головного лісівника Миколаївщини детально розібрався у стані справ у лісгоспі – побував у колективі, поспілкувався з людьми, проаналізував економічний стан підприємства.

– Обстановка в колективі є вкрай нездоровою, – зауважив голова Веселинівської РДА. – 40 працівників нашого лісгоспу написали листа з вимогою звільнити Петра Паламарюка з посади начальника управління. Я запрошував Петра Миколайовича приїхати до нас і зустрітися з колективом лісгоспу, обговорити всі наявні проблеми. Натомість, як мені доповіли, він організував мітинг, на якому бігали якісь люди з камерами та мікрофонами. Я був буквально шокований цим. Навіщо було організовувати це шоу?.. Тож у листі губернатору я написав, що нехай вони (Л. Дем’яненко та П. Паламарюк. – А.Т.) або миряться, або обидва йдуть зі своїх посад.

Голова Єланецької райдержадміністрації Ольга Гуліна також відмовилася погоджувати звільнення директора місцевого лісгоспу. Навпаки, Ольга Петрівна написала офіційного листа з пропозицією продовжити контракт із чинним директором Андрієм Сіриком. «Підприємство стабільно працює, а колектив підтримує свого директора, – обґрунтувала власну позицію Ольга Петрівна. – Тож не маю ніякого права і не хочу переступати через людей. Інакше – може бути ще один Майдан». Аналогічні подання надійшли й відносно ще двох бунтівних директорів – О. Чикачова (Вознесенський лісгосп) та М. Гордієнка (Миколаївський лісгосп).

Слід додати, що «синхронно» з іншими лісгоспами 6 травня було гаряче й у ДП «Єланецьке лісове господарство». Туди прибув на трьох (!) машинах озброєний до зубів наряд міліції. Міліціянти оточили адміністративну будівлю та протягом чотирьох (!!) годин мужньо нишпорили по кабінетах, намагаючись перевірити, чи не спалюються документи. Варто додати, що, як повідомили збентеженому директору лісгоспу А. Сірику самі правоохоронці, «гострий сигнал» надійшов до них від заступника начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Л.П. Левадіної.

За озвученою версією, А. Сірик нібито намагався знищити документи, що стосуються відкритого прокуратурою Єланецького району кримінального провадження за фактами нецільового, на думку правоохоронців, використання земельної ділянки площею 11 гектарів у 2011 році. На цьому клаптику землі лісгосп три роки тому посіяв ячмінь, аби бодай чимось поліпшити свій фінансовий стан. Гроші від продажу зерна надійшли на рахунок підприємства, проте Андрія Сірика тепер намагатимуться притягнути до відповідальності за таке «грубе» порушення закону.

Згущаються хмари й над головою ще одного опального директора – керівника ДП «Миколаївський лісгосп». Микола Гордієнко потрапив під прес силових відомств тому, що кілька років тому поставив свій підпис на документі про передачу 0,7 га земель лісгоспу на користь Миколаївської міської ради. Крім того, діяльність цього лісгоспу, як і інших, найретельнішим чином перевірили такі державні установи, як Держгірпромнагляд, міжрайонна природоохоронна прокуратура, Держінспекція з питань праці. «Чіплялися навіть до того, – каже М. Гордієнко, – що над розеткою не був установлений надпис «220 вольт».

Так, згідно з наказом начальника територіального управління Держгірпромнагляду, було проведено позапланову перевірку чотирьох лісгоспів, зрозуміло, яких – Вознесенського, Веселинівського, Єланецького та Миколаївського. В усіх випадках перевіряльники з цієї державної установи знайшли «ряд систематичних порушень», після чого начальник територіального управління Держгірпромнагляду С.М. Єременко не забарився написати листа на ім’я П.М. Паламарюка, в якому вважає за необхідне розглянути питання про відповідність обійманій посаді чотирьох опальних директорів.

Які ще потрібні докази того, що проти нескорених директорів була розгорнута ціла репресивна кампанія, яка включила й «важку артилерію» – відкриті кримінальні провадження? Мета – будь-якими способами усунути «бунтівних» директорів від посад або ж змусити відмовитися від своїх вимог. Висновок про те, хто стоїть за лаштунками цього «терору», нехай зроблять самі читачі.

Дивує інше. Резонансний конфлікт довкола персони начальника обласного управління лісового та мисливського господарства палахкотить уже майже два місяці, а з Державного лісового агентства – ані пари з вуст. Лише зовсім нещодавно, у відповідь на газетну публікацію в «РП», у відомстві створили робочу групу, яка, втім, ще невідомо, коли здійснить перевірку та зробить відповідні висновки. І це в той час, як роботу значної частини лісогосподарських підприємств Миколаївщини буквально паралізовано різноманітними перевірками та кримінальними переслідуваннями, а трудові колективи та їхні очільники працюють у постійному напруженні та страху. З чим пов’язана така неквапливість Держлісагентства? Аж ніяк не хочеться погодитися із самими лісівниками, котрі у неформальних бесідах кажуть: «нагорі» помінялися прізвища, проте раніше відлагоджені методи роботи та схеми залишилися.

Неприємно вражає й роль державних контролюючих органів, котрі, як і в недобрі старі часи, продовжують залишатися надійним інструментом упокорення «бунтівників». Хіба в них немає іншої роботи, ніж виконувати брудне замовлення на знищення непокірних?

Зрештою, є досить дивною й логіка дій самого Петра Паламарюка. Адже протягом минулих років лісгоспи, які очолюють повсталі директори, аж ніяк не пасли задніх по виконанню виробничих планів лісової галузі. Навпаки, контракти з нині опальними директорами лісгоспів продовжувалися із року в рік. Тепер же саме у цих лісгоспах раптово знайшли силу-силенну порушень «на будь-який смак». Та й на колегії обласного управління, яка відбулася минулого тижня, «бунтівним» лісгоспам дісталося «на горіхи». Тож навіть якщо зараз Петру Миколайовичу і вдасться домогтися звільнення одразу чотирьох керівників, постане інше питання: яким чином він здійснював контроль за виробничими підрозділами по виконанню державних завдань і хто має нести за це відповідальність?.. Палиця, як відомо, має два кінці, і ще невідомо, який із них вдарить найболючіше.

Андрій ТЮРІН

P.S.: Петро Паламарюк категорично відмовився відповідати на запитання «РП» та жодним чином не прокоментував проблемну ситуацію, що склалася.

44 Comments on “Лісову галузь продовжує лихоманити…”

 1. всё ясно, таким образом редакция на критику “реагирует”……..хакер, ржунемогу…избирательно смотрит…ну да, за остальное деньги ж платят

 2. Ребята, все комментарии за Паламарюка написаны с одного IP-адреса. Это, в частности, “давайте памятник РП поставим”, “Сергій Смирнов”, “Чи не сама газета це пише:”, “Кристина”, Руслан”, “Оксана Сміла” и другие. Кроме того, я выяснил, что этот IP-адрес принадлежит управлению лесного хозяйства.
  Выводы делайте сами, я всего лишь скромный хакер

 3. давайте памятник РП поставим:
  18.06.2014 в 9:05
  __________________________________
  Памятник никому ставить не будем, а вот ты вылези из грязной лужи и перестань пукать в воду. Это никому не интересно

 4. хочу уточнить, а то может не понятно – Филиппова работает в РП и есть вкладчиком “Флагмана”

 5. Ну это смешно, с детства не люблю этот советский “слава героям” и сегодняшний “героям слава”. Какая бдительность???? Брррр….Ладно, пусть будет на их совести.

  Голос правди, конечно, улыбнул не то слово. Нет-нет, ну что Вы, я не газета!!!! Гыыы…Разоблачатели за 3 штуки страница и “наши журналисты всё напишут как вам нада”. Я не против коммерции, но есть темы, которые лучше не подстрекать.

  Вот раньше думал, почему про этот “флагман” в РП столько пишут, аж пок ане узнал, что журналистка Филиппова там работает. Так может и чей-то сват-кум-брат на кресло Паламарюка притендует, тогда всё понятно.

  А то, что не обьективно, то как Вы тут сами себе хвалебные комменты не пишите, но это факт. Никогда не читаю однобоких материалов и надеюсь, что таких большенство

 6. Руки геть від “Рідного Прибужжя”! Ще чого не вистачало, щоб тут причитали, присипляли чиюсь увагу, бажання боротися з негідниками, які обікрали нас і наших дітей! Гидко читати і слухати скиглення тих, хто сам осліп і на інших тисне. Паламарюк уже вичерпав свої брудні методи впливу на підлеглих, на ЗМІ, на нас, читачів, мешканців області, – тож ви тут уже вдаєтеся до крайнощів, морально тиснете на автора викривальних статей А.Тюріна та редактора газети Т.Фабрикову.Я навпаки після їхніх сміливих матеріалів по Паламарюку, по Дроботу став читати цю газету й іншим раджу її передплачувати чи купувати в кіосках. Так тримати! Знедолений, але непродажний народ переможе!!!!!!

 7. Ні, я не газета. А ось попередні два “коментатори” точно одне і те ж ліцо, бо коментарі написані з інтервалом у 5 хвилин

 8. Голос правди каже, що інші ховаються за ніками, а в нього це, мабуть, реальне ім”я. Не хочу казати чогось в адресу редакції, або учасників конфлікту, погоджуюсь лише із думкою, що не можна “подстрекать” ситуацію. Не робіть того, що може потім призвести до жертв. Нехай новий президент та агенство вирішать хто більше чи менше винен. Досить вже цих акцій

 9. “Голосу правди”

  Боже, чи не сама газета тут сидить і пише собі “схвальні” коментарі? Ну вже реально набридло. Пристали сьогодні до Паламарюка, завтра буде новий об”єкт “люстрації”……Під шумок зараз багато справ таких робиться, власні “счеты” зводяться, а видають як бідні-знедолені люди борються із корупціонером-начальником. В роки “мандаринової” революції – це ще канало, але зараз дуже смішно виглядає.

  Натовп нам вже надиктував свої умови, що держава на межі війни і банкротства. Досить! Я проти того, щоб “правосеки” та інші вирішували хто і де має займати які посади!!!!!

 10. Руслану, Кристині та іншим анонімним “ананістам”. Годі дрочити клавіатуру, оббілючи Паламарюка. Вор долден сидеть в тюрьме! А газету я став поважати ще більше, адже не боїться висвітлювати гострі теми. Так тримати, Фабрикова, Тюрін та інші журналісти “РП”!

 11. Абсолютно согласна с “Русланом”, газета уже очень сильно погрязла в этом всём и обьективными Вы уже быть не можете. Не подливайте масло в огонь, кому будет легче от того, что лесники с оружием выйдут друг против друга??? Зачем вы толкаете людей к безисходности. Пусть как они хотят приедут киевляни, сделают проверку и решат, кто прав, а кто не очень. Истина всегда где-то по средине и если что-то в области случится, то вашей вины будет не меньше.

  Разве деньги за статьи того стоят??? Пусть уже прикратится это всё и не надо подливать масло в огонь. рейтинги того не стоят, поверьте. СМИ уже довело страну до сотояния войны, не надо подстрекать людей, котоые умеют хорошо стрелять

 12. Я смотрю, что вся эта борьба с Паламарюком подходит к своему логическому финалу – бунт на корабле не удался. Оказалась, что кишка тонка у товарищей и тянут они как лебедь, щука и рак, кто куда. Одно радует, что люди поддерживающие начальство не сидели сопли не жевали: поехали в Киев, противостоят этому якобы “народному гневу”… Вот только “Рідне Прибужжя” жалко, я понимаю, что газете надо зарабатывать и выживать, но это уже совсем ОДНОБОКО. Вы показываете толькоодну сторону конфликта и никак не хотите слышать другую. Не хочуть рассуждать о причинах этого. Просто советую Фабриковой и Тюрину больше не писать про этот конфликт и не подстрекать борьбу, чтоб чего доброго не вышло.

  Я раньше всегда читал вашу газету, но теперь резонансные статьи даже открывать не буду, потому что резонанс бъёт только в одну сторону, а когда стреляет, то осколки летят со всех сторон.

 13. без комментариев: 16.06.2014 в 13:48
  Вы уже этими дровами всех задолбали. А если по закону: откуда берется так много дров и по какому праву их бесплатно дарят направо и налево. Но почему-то не всем и только с разрешения Паламарюка. А еще круче: от его имени. Он же у нас такой добрый, щедрый и заботливый. Только не за свой счет. Ну-ка сообщите во все СМИ, сколько личных денег, на что и кому выделил меценат Паламарюк? Не пора ли прекратить жировать при массовой безработице, обнищании народа? Сегодня каждая копейка должна быть под жестким контролем. И вообще пора на законодательном уровне ЗАПРЕТИТЬ чиновникам быть депутатами советов всех уровней, чтобы не было злоупотреблений служебным положением, нецелевого использования бюджетных средств и т.д.Сколько же могут все 9 лесхозов области батрачить сначала на предвыборные кампании Паламарюка, а потом всем миром сбрасываться на его благотворительную помощь Очаковском округе?! И потом: откуда во Владимировском лесхозе сколько дров? Что рубим под покровительством “самого лучшего руководителя Паламарюка”? Вот где надо поработать комиссии Гослесагентства.

 14. По-моему, уже все нормальные и адекватные люди, которые умеют складывать 2+2 поняли, что это бональная заказуха Паламарюка: при смене власти все хотят, чтобы с ними либо “делились”, либо взять под свою протекцию все “хлебные места”. Вот только ребята не учли один нюанс – с лесниками и охотниками не так просто совладать. Да, Паламарюк нравится не всем, но у меня родственники работают во Владимировском лесхозе, и я точно знаю, что этот руководительзаставляет работать, и естественно, что многим “бездельникам” это не нравится.
  Владимировский лесхоз всегда помогает интернату, а тот же самый Николаевский на просьбу Паламарюка помочь дровами в дома пристарелых, садики или интернаты отвечает что-то типа, а чего мы должны? Действительно, лучше продать лишний куб дров, чем помочь обездоленым.
  И эти “моральные” люди теперь борятся против “коррупционера” и “взяточника”? Смешно! Пётр Николаевич один из немногих, кто реально оказывает соцпомощь.

 15. Лити бруд – багато розуму не треба, а я от знаю Петра Миколайовича як хорошого депутат, який дуже багато зробив для нашого Очаківського району. Якщо треба сам піду на мітинги його підтримувати. Хіба ці майданівці знають, які в нас проблеми, що потрібно будинок культури відремонтувати, бо село вже вимирає, дітям немає де танцювати і розвивати свої таланти. Ця людина робить багато не лише для свого округу. Голосував, підтримую і буду відстоювати Паламарюка до кінця

 16. Про те, що люди в нас готові облити будом будь-яку незнайому їм людину, то і говорити нічого. Мене просто вражає ця тяга до помсти, до люстрації, хоча більшість із цих людей розуміють слово “люстрація” як забрати собі чуже.
  Про якісь морально-етичні принципи сучасних “демакратів” та “майданерів” говорити не буду, бо їхпросто в природі не існує. Схватити собі ласий шматок, відібрати і втекти – це все на що здатні ці люди.
  Сама чула фразу як теперішнє керівництво та “активісти” кажуть про те, що головне зараз – це захопити найбільш вигідні посади і, як-то кажуть, в міру своєї розпутності вони визначилися з такими ласими шмадками. І в число таких вигідних об”єктів потрапив і Паламарюк, точніше його посада. Сам він людина адекватна і вже одного разу Зайцеву відмовляв привласнити частину заповідної території.

  Люди, схаменітся! Кого ми зараз допускаємо до влади? Ці люстратори просто хочуть відібрати спочатку в тих, хто багатший,а потім і у бідноти те, що є

 17. Схаменутися ніколи не пізно, адже коли все розкриється – буде дуже соромно, що вчасно не підставили плече тим, хто ПОСМІВ сказати в очі правду своєму гнобителю, хто ціною втрати свого робочого стільця не зупиняється на півдорозі, не боїться ніяких залякувань (мова передусім про невдоволених директорів). А те, що до вирішення проблеми підключилося народне ополчення – закономірність, адже нова влада безпорадна як на місцях, так і на всеукраїнському рівні.Тому й діється в країні такий безлад, якого люди похилого віку навіть уявити не могли. Але їм не слід боятися, з часом усе стане на свої місця, такі як Паламарюк мають бути не лише відсторонені від роботи, а й отримати належну оцінку за свої ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ.Їх попередні режими розвели дуже багато.І через те, що вони МІЦНО тримаються за свої ТРОНИ, в країні й з’явилися люди в бронежилетах.Ми маємо робити все, щоб без крові звільнитися від корупціонерів, бо це є найжахливішим злом для України:за гроші звільняються від карної відповідальності, отже – такі негідники нікого не бояться, вони переступають через людей, як через мурашок.Час розгинати спини і не боятися тимчасових труднощів.З трударями, майстрами своєї справи не будуть розправлятися, бо кожному керівнику потрібні відповідальні люди, навіть якщо вони були обмануті. Цей гріх лежить на лукавому.

 18. Схаменутися ніколи не пізно, адже коли все розкриється – буде дуже соромно, що вчасно не підставили плече тим, хто ПОСМІВ сказати в очі правду своєму гнобителю, хто ціною втрати свого робочого стільця не зупиняється на півдорозі, не боїться ніяких залякувань (мова передусім про невдоволених директорів). А те, що до вирішення проблеми підключилося народне ополчення – закономірність, адже нова влада безпорадна як на місцях, так і на всеукраїнському рівні.Тому й діється в країні такий безлад, якого люди похилого віку навіть уявити не могли. Але їм не слід боятися, з часом усе стане на свої місця, такі як Паламарюк мають бути не лише відсторонені від роботи, а й отримати належну оцінку за свої ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ.Їх попередні режими розвели дуже багато.І через те, що вони МІЦНО тримаються за свої ТРОНИ, в країні й з’явилися люди в бронежилетах.Ми маємо робити все, щоб без крові звільнитися від корупціонерів, бо це є найжахливішим злом для України:за гроші звільняються від карної відповідальності, отже – такі негідники нікого не бояться, вони переступають через людей, як через мурашок.Час розгинати спини і не боятися тимчасових труднощів.З трударями, майстрами своєї справи не будуть розправлятися, бо кожному керівнику потрібні відповідальні люди, навіть якщо вони були обмануті. Цей гріх лежить на лукавому.

 19. Паламарюк еще тот крендель.То говорит, шо не цепляется за свое кресло, то продолжает проплачивать публикации про себя любимого на сайтах, которым лесхозы платили годами, а это тысячи денег гривен самих лесников

 20. У ваших словах є доля правди.Але сьогодні, коли Україну розривають на частини, коли лісову галузь роздирають, можливо, треба зробити з обох боків хоча би щось, щоб зняти напругу і не розпалювати ще більші протистояння.Ви пишете Кремінь закликав до примирення.Але не погоджуються ті, хто проти, доки не змінять начальника. Але інші не хочуть, щоб начальника міняли і також хочуть бути почутими.У кожного своя правда.Половина лісівників області мовчать не тому, що служать, не тому що в них розмиті моралдьні орієнтири.І у відвертій розмові, чимало зізнаються, що якби тоді знали, що це все складеться саме так як сьогодні, все одно не вчинили б по-іншому, бо то було би по-зрадницьки і потім як жити з тим усім.І серед тих людей, хто з іншого боку промовчав, є багато тих, хто підписався про недовіру,хоч і не хотів. Хоча справді є й такі, хто проти, з власної волі.Та в кожному колективі є люди які люблять і які ненавидять начальника.Тим часом стривожені пенсіонери, які найбільше зараз потребують дров, бо влітку готують їсти на кабицях у дворах, так дешевше, приходять до лісівників і розпитують як же бути, переживають, чи привезуть їм дрова, гроші тепер треба платити наперед.Ще місяць тому поширювалися чутки,що управління захопили бандерівці, що спочатку вони приїхали в Вознесенськ й поселилися там у всіх готелях а потім приїхали і захопили наші ліси і встановили там свої блок-пости, я вам віддам гроші за дрова, а ви, може, вже і не працюєте. Коли лісівники питають у таких людей, так ми ж тут перед вами у вашому селі, як же могли захопити? Так вам залишили контору, а ліси позабирали.Це таке в газеті Ганька Супруниха читала.Запитали в Ганьки. Ганька каже, Боже упаси, це не я сказала, це Надя гадалка з верхньої вулиці читала в обласній газеті шо наш Хвьодорович (дуже красивий мужчина) на осінь повернеться і буде розганять усіх наших лісників за то шо всі ліси вирубали,розікрали а в конторі лісхоза зроблять воєнну комендатуру і будуть бандерівців відстрілювать і т.д.Тобто, тоді як одні говорять, що це боротьба двох олігархічних кланів за лісову галузь області, інші щиро вірять, що це боротьба за ліс між міфічними бандерівцями і такими ж міфічними “нашими”.І якщо хтось знає відповідь, то напишіть, до якої міри реальним є такий фінал – якщо Петро Миколайович не буде очолювати управління, то з лісівниками, які його підтримали й доклали чимало зусиль аби влада і громада почули і їхню думку, будуть розправлятися?

 21. Хоть сам комментатор понял, что наваял? Или это тоже ход, чтобы увести читателей от темы? В одном ты прав: очень трудно добиться правды и гражданской позиции от тех, кто мертвой хваткой держится за рабочее место. Иначе семья останется голодной, а его место сразу же займет безработный – за 20 лет власть создала их целые эшелоны, а тем более найти работу в сельской местности!!!! А вот претензии к газете не просто необоснованные, а действительно глупые. Преступности НЕТ, которой регулярно лесхозы оплачивают счета за пиар Паламарюка – уже не секрет для любого сведущего читателя. Набери на том сайте ФИО Паламарюк П.Н. – и увидишь его во всей красе, причем только с дифирамбами. Ни одного критического материала за последние 3-4 года!!!! Это не настораживает для сайта с таким громким названием “Преступности НЕТ”, в то время когда другие СМИ завалены критическими статьями об этой персоне? И потом: никто не отмывает директоров и других специалистов лесного ведомства. На акции людей подняли вопиющие факты коррупционных деяний руководителя лесного хозяйства области. Именно они знают и видели, каким полунищим пришел к ним Паламарюк 10-13 лет назад, как сразу же вдруг стал директором Очаковского лесхоза и резко разбогател. Да так, что сегодня уже большинство директоров не хотят работать на барина, причем быть втянутыми в его коррупционные схемы, из которых он всегда выходит сухим из воды. Поэтому не надо отбелять то, чего вы не знаете и не можете знать по причине невладения достоверными фактами. Коррупционные деяния происходят при закрытых дверях, зачастую тет-а-тет. Так что просвещайтесь и не давайте себя обмануть, а еще хуже – послужить мохнатому коррупционеру. Паламарюк тем и пользуется, что в 4 поддерживающих его лесхозах действительно работают целые семьи лесников, к тому же трое из этих непротивящихся директоров давно на пенсии, причем опытные лесоводы, как говорят – от Бога. Жалко, что они молчат – многое бы рассказали нам всем такого, от чего “заслуженный лесовод Украины” Паламарюк потерял бы не только это звание. Но, как говорят: сколько веревочке не виться…

 22. Если бы они хотели пообщаться с людьми с других лесхозов, то уже давным давно бы это сделали.Но газета и так знает, как оно на самом деле.Поэтому не обращайте на них внимание.Читайте лучше “Преступности-нет”.Комментарии ихних подопечных и к этой и к старой статье вот это действительно невигластво… особенно стиль … писаки, дятел т.д… круто!На вопрос: вы оправдываете подобные действия как нападение на управление отвечают: так вы ж возили дрова антимайдан!Высший пилотаж.И как же позбавытысь тех лесников корупционерив если часть из них вы как раз таки осознано защищаете так сказать слипо вирыте(хотя, может, на детекторе брехни их проверили) что они ангелы с крылышками да еще и читателей в этом пытаетесь убедить?А то что газете не перечисляют субсидии, откуда обычные люди могут знать эти детали.Невигластво ну да.А, может, стереотип. На сайт”Преступности нет” ведь никто не скажет что им перечисляют гроши громады.Кстати, как и сложно поверить в то, что прям таки одноголосно лесники считают что Паламарюк равно коррупции.Молчат потому что кто его знает как оно обернется.В селах работают в лесхозах семьями.Допустим не подписался бы. Человек пять-шесть с одной семьи сразу вылетело бы с работы.Есть что терять.

 23. Не демонструйте власне невігластво, панове. Ваша некомпетентність проявляється бодай в тому, що ви безапеляційно стверджуєте, мовляв газета існує за кошти громади. До вашого відома, “експерти”: газета не отримує жодної копійки дотації з обласного бюджету, це легко перевірити.
  Щодо згаданих вами тітушок, то розкажіть за чиїм наказом ви, державні лісгоспи, поставляли дрова на антимайдан у Києві.
  Краще спрямуйте енергію на ліквідацію корупційних схем в діяльності обласного управління лісового та мисливського господарства та позбавьтесь корупціонерів у своїх лавах.

 24. У відповіді журналіста людям лісівникам о 10:57 ви так і не сказали, чому ви не захищаєте зараз і чи ви будете на сторінках газети захищати колективи інших чотирьох лісгоспів, які не порушували трудову дисципліну, які також є представниками миколаївської громади, як і колективи інших пяти лісгоспів, на чиєму боці зараз редакція.Ви нас ігноруєте, бо ми не вступили в зговір з тими хто на вашу думку є постраждалою стороною і героями-борцями з корупцією таким методом як вчора?Коли вашому колезі таке вчинили Мірошніченко і Бенюк їх всі засудили. А ви, виходить таке виправдовуєте,пишете – проблема, що державні органи не реагують, от і доводиться наймати тітушок щоб заставили писати заяву під тиском…А тим часом Тих, хто не підписався проти начальника також можна назвати непокірними. Бо ми не підкорилися іншій людині, і ви знаєте кому.та ми також проти корупції.І що тепер ви й надалі будете називати себе як газета яка допомагає людям а тим часом розправлятися з нами за кошти громади? Поспілкуйтеся з нами редакціє, всі контакти є на сайті управління і напишіть і про нашу проблему про сатанинський тиск на нас. І будь ласка напишіть чітко коли тітушки прийдуть до нас ви правдиво опишите цю подію?

 25. Не тисніть на жалість, а краще розплющіть очі сама, розберіться і не вводіть в оману читацький загал. Воно зрозуміло, що треба чимось відпрацьовувати чималеньку зарплатню з каси одного з лісгоспів, яку не так просто зараз отримувати в іншому місці.А звинувачувати газету в необ’єктивності, упередженості – це ознака некомпетентності, необізнаності. Ваша група підтримки зайняла позу страуса, сховали голови в пісок і закликаєте всіх прогнутися? Вже набридло читати ваші хвалебні оди такому “прославленому” керівнику, за дії якого соромно не лише громаді області, а й усієї славної родини лісівників України (не беручи до уваги апарат Держліагентства з його корумпованим придатком Укрлісконсалтингом та іншими осередками корупції).Де ж робота відділу преси управління, чому хоча б стисло не повідомили в ЗМІ про прикрий випадок в дорозі з вашим шефом хоча б для того, щоб зняти зайві підозри. Вас особисто не насторожило, що шеф дуже часто потрапляє в дорожні пригоди – уже не секрет для багатьох, що він вважає себе персоною, для якої не писані правила дорожнього руху. Такий собі діяч – депутат обласної ради)))).Є купа питань, над якими вам особисто варто попрацювати, щоб не кидати безпідставні звинувачення на адресу журналістів та тих, хто не визнає диктаторської політики лісового “генерала”, який почав тонути у власних корупційних оборудках.Припиніть плазувати – гидко вже на це дивитися! Йдіть геть з лісового господарства області та дайте можливість працювати далі тим, кого ви обізвали колегами-ледацюгами (на плакатах вони закликали не заважати їм таким ось кабінетним трудягам, як ви).

 26. Проблема не в Паламарюку, і не в працівниках управління. Величезна проблема – в тому, що державні органи НІЯК не реагують на численні звернення про корупцію в обласному управлінні. а Також – в тому, що на непокірних директорів і колективи лісгоспів чиниться шалений, нелюдський тиск за критику.
  Ось чому люди піднялися, зрозумійте це нарешті, а не сліпо і по-рабськи захищайте “честь мундіра”

 27. і ще. коли вчора деякі колеги-ледацюги з тітушками розгромили управління, після засідання з Романчуком в ОДА, пізно ввечері працівники управління повернулися туди,щоб зробити ту свою роботу, яку мусили зробити за день та ви їм своїми злочинними погрозами й діями завадили. Дорога наша Редакція газети зрозумійте і почуйте і нас, ви захищаєте не тих бо насправді ми такі ненависні вам трудоголіки потребуємо захисту від \тих колег, які самі нічого корисного для галузі не роблять, та ще й іншим не дають ось саме від ледачих лісівників насправді лихоманить галузь.

 28. У мене запитання до журналістів, які писали цю статтю і які є експертами в лісогосподарській галузі. Скажіть, будь-ласка, якщо сьогодні-завтра тітушки разом з директорами яких ви взяли під своє крило й опіку прийдуть до кожного директора, лісничого, лісівника який не став на бік заколотників і так само силою вибиватимуть у фахівців своєї справи заяви про відставку як у А.Гурка, розгромлюватимуть кабінети (державне майно!), погрожуватимуть розправою лісівникам і їхнім сімям і т.д. ви адекватно по-людськи відреагуєте на цю несправедливість? Чи особиста ненависть і неприязнь редакції газети ОБЛАСНОЇ РАДИдо П.Паламарюка автоматично поширюється і на тих лісівників які не поставили підпис про недовіру начальнику? Ви пишете нема претензій до П. Паламарюка як до фахівця, а лише як до людини. Так чому ж частина лісівників яких ви захищаєте й ледь не обожествляєте на сторінках газети (не приватної, а газети ОБЛАСНОЇ РАДИ) поводять себе не по-людськи, не справляються з обовязками, а ви їхні дії виправдовуєте і ще й підбадьорюєте давай-давай-добивай! і не розібравшись, (не вислухавши другу сторону – а це не лише начальник П. Паламарюк – а всі ми, колективи 4-х лісгоспів)? І ви всі чудово знаєте, що Петро Миколайович не ховається в лікарні.Що три дні тому сталася страшна автокатастрофа. Що всі хто про це знає не вірять, що це випадковість. Що як тільки він опритомнів тітушки вдерлися до лікарні щоб добити хвору людину. Жалкуєте тепер що не добили.Та збагніть нарешті – не від вас залежить – жити чи не жити тій чи іншій людині. І якщо кілька разів за останні дні Петра Миколайовича все таки не забрали від нас, попри ваші зусилля, це прояв того, що Петро Миколайович буде на землі, буде з нами доти, доки на це буде воля Божа.І те що він досі з нами, це Дає шанс усім – і нам і вам переосмислити сутність буття, комусь усвідомити власну нікчемність, комусь – віру в людяність і т.д.

 29. Пане Анатолію, спустіться на землю та керуйте нарешті лісовим господарством як перший заступник начальника обласного лісового управління, поки Ваш керівник ховається від відповідалості в лікарнях. А Ви все читаєте в кабінеті молитви в робочий час, а на Бога перекладаєте свої обо’вязки по захисту лісових земель від розкрадання? Скільки ж можна? Тепер уже й інтернет до цього підключили? Якщо Ви осліпли, то Всевишній дійсно все бачить, хто і де поставив на лісових землях свій черговий особняк, а хто готує нові документи, щоб відтяпати ласий шматок під сприянням спритного Петі-бакса. Ваша посада теж зобов’язує до відповіді за ганебні – злочинні діяння. Амінь.

 30. Із цікавістю прочитав Ваші молитви. А чи молилися Ви, пане, коли покривали злочинну діяльність вже, напевно, колишнього начальника управління? Чи не було Вам соромно за свою гріховну бездіяльність та пряме оптурання крадіжкам та ницості Паламарюка? Чи міцно Ви, пан Гурко, спите вночі?

 31. Такі молитви треба читати й перед дверима кабінетів директорів та їхньої свити – (як сказано про таких в Святому Письмі, вовків в овечій шкурі) бо СТРАШНЕ ЗЛО сидить ТАМ. Точніше не в кабінетах, а в головах, у помислах і вчинках. Господи, щиро молимося до Тебе, направ цих людей на шлях спасіння, навчи їх чинити благо. Охорони нас від цього зла, охороняй цих грішників від усякої спокуси диявольської і не дай їм загинути через нас грішних…І як є на те воля Твоя, віджени від окаянних сердець та від затьмаренного розуму всі темні, брудні, лукаві думки та наміри, лінощі та безглуздя…Амінь

 32. такі молитви необхідно читати щодня перед дверима кабінету начальника!бо саме велике ЗЛО сидить ТАМ!!!

 33. Господи, очисти ряди Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства від нечистих на руку, від лукавих спеціаліств та їх керівників, які своїми діями кривдять чесних, принципових лісівників, котрі не хочуть далі виконувати ганебні команди, направлені на злодіяння, розграбування лісових масивів краю. Захисти наші землі, як спільне надбання, збережи ресурси області від розкрадання, знищення. Зупини тих, хто наживається на праці сотень трударів та хизується розкішшю, здобутою нечесним шляхом. Повели піти з лісової галузі тих, хто зневажає порядність, сіє навколо себе підкупність, продажність. Спаси нас від лукавих, небезпечних осіб, які видають себе праведниками. Амінь.

 34. Господи, Ти визволив рід людський від полону диявольського, визволи і цих грішників від усякого дійства нечистих, повели лукавим і нечистим духам відступити від душі і тіла цих рабів Твоїх, очисти серця цих грішників від злоби… Амінь.

 35. Интересно за какие средства мы строим ² х етажные дома и близкими к семье были и были на хрестинах. Но наверное .будет место Дятлова И будет Туровский В.С прошлый рас не получилось . хотя они все при ут твовали

 36. Мало платят или дают или я с етим расберусь мне друзья помогут(Бандура К)и другие.
  Е

 37. Четая статью и зная ситуацыбю и
  нтересно почему Атаманчук даёт такое резюме Паламарюку что он есть беспартийный и в партии регионов не состоял и за Круглова не агетировал . и что такой честный и справедливый и готов служить командирам своей крыше как и в молодые свои года в Москве и ездя по 2и более раза в год в Москву что не понятно. А структурам до етого нет дела. Им интересно читать подання от Начальника дер.гир.про.наг Еременко. И ему подобных.если интересно то позже будем высветливать и другие фамилии и инициали и должностя тех людей которые его держат и крышуют $$$$$ в етой валюте или земельных участка на берешу моря наченая с коблевои заканчевая кинбургской косой.

 38. Занес в красивых чемоданах $$$$$ пра-ным органам и всем кому считает нужным .

 39. Ребята-лесники, раслабтесь. Петя-бакс уже давно завез нужные суммы денег нужным людям.

 40. так ведь указанная в статье сумма -505097 гривень с учетом расходов на бензин, выделенных остальными 4 лесхозами для семьи пана Паламарюка -как раз и составит сумму в 800 тыс. грн, которую ежегодно выделяют с областного бюджета на посадку новых лесов Николаевской области. Как оказалось -Петр Николаевич как депутат облсовета выбивает эти деньги для себя любимого из целевого фонда по охране окружающей среды. Но попробуй проверить, сколько денег зарыто в землю в нашей степной зоне под видом создания новых лесных насаждений. Многое списывается на плохую приживаемость саженцев в наших неблагоприятных для этого дела климатических условиях. Вот и сходит все ему с рук, поэтому безбожно и давит на директоров лесхозов, чтобы выделяли ему бензин для поездок по своим владениям (сколько хоромов себе настроил по области).Но эта власть, как и папередники в упор не видит злоупотреблений служебным положением.Потому что сами такие? Потому что власть у нас получают в основном люди с двумя-тремя квартирами, иномарками, десятками га земель!!!!!!

 41. начальник управления который не держится за своё место или кресло и опускается к точкой мелочности и ездить по районам и незаехать в свои владения е то переступить своё имя и честь и совесть одним словом за что погибла небесная сотня и ради чего ети майданы получается для таких заслуженных Паламарюков и иму подобных.ганьба ПАЛАМАРЮКУ пенсионерам и Туровскому В.С

 42. Нова (напівлегітимна влада) провалили іспит на принциповість, людяність – не захотіла побачити корупційні діяння у незаконних, а то й аморальних вчинках держслужбовця Паламарюка!!!1 Товстосумів Романчуків, як і керівників правоохоронних органів не зачепила ненажерливість керівника лісового господарства області, не приголомшили факти злодіянь, викладені у зверненнях колективів лісників!!! У голови облради Кременя руки не доходять до таких злодіянь, йому бачте ніколи цим займатися!!! То навівщо ви тоді нам такі безпринципні, недієздатні? Йдіть геть!!! Навіщо ж нам тоді йти на вибори, голосувати за таких же товстосумів, якщо закон захищає тих, у кого влада, гроші, звязки?!

 43. До чего мы дожили и к чему придем, что после себя оставим с такими керманычами-Паламарюками? И с такими контролерами, стражами закона, которые стряпают результаты проверок под заказ за хорошие чаевые? Какой пример подают молодежи седовласые лесники, тот же представитель династии лесоводов- директор Баштанского лесхоза Гайдаш, Владимирского – Митрофанов? Кто после такой антирекламы захочет работать у вас? Прогремели на всю Украину,отмывая зарвавшегося (зажравшегося) чинушу. Вам не стыдно смотреть в глаза своим молодым специалистам? Или вы и дальше будете прогибаться, поддерживать воровское дело?

Оставить комментарий