Майстри відзначили День музеїв

19 травня миколаївці відзначили Міжнародний день музею. Напередодні, 17 травня, музей суднобудування і флоту провів акцію «Ніч у музеї».

У акції взяли участь і члени Миколаївського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, які підготували цікаву програму: виставку народного декоративно-прикладного мистецтва та майстер-класи від провідних фахівців цієї галузі. Відвідувачі музею змогли помилуватися вишуканими роботами майстрів: вишиванками, рушниками, гончарними виробами, килимами, виробами з дерева, іншими роботами. Бажаючі відвідали також майстер-класи

від провідних фахівців та отримали від них корисні поради. Майстер-класи проводили: Володимир Приходько (різьблення деревини), Анна Панкова (вишивка), Ірина Покиданець (набійка на тканині) та студенти кафедри декоративно-прикладного мистецтва Миколаївського коледжу культури і мистецтв Катерина Стефанович, Вікторія Терехова, Андрій Гавщук, Владислава Остапенко, Анатолій Ярошенко.

Городяни та гості міста із задоволенням ткали на старовинному верстаті пояси, набивали на клаптиках тканини узори та навчалися прийомам різьблення деревини. У навчанні брали участь як дорослі, так і діти. Задоволення отримали і вчителі, і учні. Можна було спостерігати повний аншлаг. Виставку прикрашали роботи Раїси Гончарової, Оксани Пахолок, Наталії Дудник, Ольги Лістунової, Олени Селезньової, Анни Панкової, Володимира Приходька, Анатолія Дідьківського та студентів Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Отже, закладено дуже добру традицію співпраці між Музеєм суднобудування і флоту та Національною спілкою майстрів народного мистецтва Миколаївщини. Ця робота у майбутньому обов’язково буде мати продовження та порадує миколаївців.

Миколаївський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України висловлює подяку дирекції Музею суднобудування і флоту за запрошення взяти участь в організації заходу, студентам-практикантам Миколаївського коледжу культури і мистецтв – за захоплюючий майстер-клас, усім майстрам, які відгукнулися на пропозицію прикрасити своїм мистецтвом акцію. Окремо дякуємо Миколаївському міському палацу культури та урочистих подій за сприяння в організації майстер-класів.

Голова Миколаївського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Л. О. Лістунова

Добавить комментарий