Виклики до суду від 22 травня 2014 року

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бабича Вадима Анатолійовича, 18.02.1987 р. нар., останнє відоме місце проживання та реєстрації якого: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. М. Аркаса, 82, про дату слухання цивільної справи за позовом Баштанського міжрайонного управління водного господарства до Бабича В.А. про відшкодування шкоди.

Розгляд справи відбудеться 22.05.14, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Г. Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності, у порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 27.05.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Приходька Віталія Віталійовича у цивільній справі за позовною заявою ТОВ «Кредитні ініціативи» про стягнення заборгованості на предмет іпотеки.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Адамчук Дар’ї Олексіївни до Храпочкіної Тетяни Іванівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 11.06.14, о 13.00.

Відповідачу Храпочкіній Тетяні Іванівні,останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 13, кв. 10, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 02.06.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Постолатьєва Максима Олександровича у цивільній справі № 486/667/14-ц за позовною заявою Пальцевої Ніни Олександрівни до приватного підприємця Постолатьєва М.О. про захист прав споживача.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/1514/14-ц за позовом Петрової Світлани Іванівни до Дем’янчука В’ячеслава Віталійовича про визнання права власності на квартиру відкладено на 22.05.14, о 10.30.

Відповідачу Дем’янчуку В’ячеславу Віталійовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 18.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Довганя Віктора Йосиповича, Довгань Валентину Борисівну за позовом Баришевського Андрія Володимировича про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 29.05.14, о 9.00, каб. № 28Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом органу опіки та піклування Виконавчого комітету Миколаївської міської ради до Прокопенко Галини Василівни про позбавлення батьківських прав призначено на 05.06.14, о 15.00.

Відповідачу Прокапенко Галині Василівни,останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 1, кв. 11, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Волохова Павла Юхимовича, яке відбудеться 18.06.14, об 11.00, у справі № 2/489/1310/14 за позовом Волкова Олександра Михайловича про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Бикова Ігоря Володимировича до Троянського Олега Аркадійовича про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним призначено на 09.06.14, о 8.30.

Відповідачу Троянському Олегу Аркадійовичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Лозинську Тетяну Василівну за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості на 12.06.14, о 9.00, каб. № 1 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Гуйвана Анатолія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 9-та Лінія, 107, про дату слухання справи № 2/489/1218/14 за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Гуйвана А.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.05.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Мясоєдова Олександра Валерійовича за позовом Мясоєдової Людмили Іванівни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 05.06.14, о 8.30, каб. № 1 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Надра» в особі Одеського регіонального управління ПАТ КБ «Надра» до Осадчій Ольги Борисівни про звернення стягнення на предмет іпотеки призначено на 07.08.14, о 9.30.

Відповідачу Осадчій Ользі Борисівни,останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пров. Парусний, 11, кв. 69, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Антощука Вадима Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Кірова, 114/1, та Григоровського В’ячеслава Петровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Новоодеський район, с. Гур’ївка, вул. Набережна, 21, про дату слухання справи № 2/489/1085/14 за позовом ПАТ КБ «Надра» про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 30.05.14, о 10.15, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, ул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 28.05.14, о 14.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/249/14 за позовом Панфілової Альони Анатоліївни до Панфілова Олексія Валерійовича про позбавлення батьківських прав.

Відповідачу Панфілову О.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 26.05.14, о 8.30, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/217/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Іщенко Людмили Миколаївни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Іщенко Л.М. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Білого Миколу Григоровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Молодіжна, 18, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Білого М.Г. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 12.06.14, о 8.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Койбу Ларису Анатоліївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Миколаївка, вул. Механізаторська, 54, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Койби Л.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.05.14, о 14.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Платовську Наталію Федорівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Радянська, 37, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Платовської Н.Ф. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 26.05.14, о 13.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Стояна Віталія Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Набережна, 15а, кв. 12,про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Стояна В.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 22.05.14, о 14.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Догадайлу Олександру Олександровичу, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Будівельна, 40, про те, що судовий розгляд у цивільній справі за позовом Михайлик Надії Василівни до Догадайла О.О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням у зв’язку з відсутністю у ньому без поважних причин понад шість місяців, відкладено на 10.06.14, об 11.00.

На призначений час відповідачу Догадайлу О.О. слід з’явитись до суду із паспортом.

У разі неявки відповідача позов, на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України, буде розглянутий за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Гуйвана Анатолія Анатолійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 9-та Лінія, 107, про дату слухання справи № 2/489/1218/14 за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Гуйвана А.А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 27.05.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Малишева Дмитра Володимировича у справі за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення 1031,57 грн. по акту порушення ПКЕЕН на 27.05.14, о 9.15, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Карла Маркса, 18.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Печерської-Першиної Марії Володимирівни до Першина В’ячеслава Андрійовича останнє відоме місце проживання: м. Миколаїв, вул. Архітектора Старова, 14а, кв. 30, про розірвання шлюбу призначено на 29.05.14, о 9.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Ібрагімова В.М., Чекмазову З.Д., Чекмазова В.Ю., Ібрагімову І.Ю., Чекмазова Ю.О., Ібрагімову О.Д.на 12.06.14, о 8.30, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідачів у розгляді цивільної справи за позовом Динніка С.І. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Фисенко Оксану Андріївну на 13.06.14, о 9.40, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідачів у розгляді цивільної справи за позовом Яшнікової Л.О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Мазуренка Олександра Валентиновича на 10.06.14, о 8.30, у приміщення Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27,для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом Мазуренко Т.С. про розірвання шлюбу.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до Кочеткова Андрія Анатолійовича про стягнення заборгованості призначено на 26.05.14. о 13.50.

Відповідачу Кочеткову Андрію Анатолійовичу, останнє місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул.В. Морська, 132, необхідно з›явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49 (кабінет № 3).

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства «Акцент-Банк» до Сусли Андрія Васильовича про стягнення заборгованості призначено на 26.05.14, о 12.50.

Відповідачу Суслу Андрію Васильовичу, останнє місце реєстрації якого:
м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 57, кв. 9,
необхідно з›явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49 (кабінет № 3).

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк», до Ліпченка Сергія Вікторовича про стягнення заборгованості, призначено на 26.05.14, о 12.40.

Відповідачу Ліпченку Сергію Вікторовичу, останнє місце реєстрації якого:
м. Миколаїв, пров. Корабельний, 17, кв. 3,
необхідно з›явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49 (кабінет № 3).

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що рішенням суду від 01.04.14 позов ПАТ «Дельта Банк» до Кіченка В’ячеслава Валерійовича про стягнення заборгованості за кредитним договом у сумі 1666,89 грн. задоволено повністю.

У разі неподання апеляційної скарги в Апеляційний суд Миколаївської області через Жовтневий районний суд протягом 10 днів з дня опублікування оголошення рішення буде вважатися таким, що набрало законної сили.

Добавить комментарий