Бюджетні кошти витрачали незаконно

Фахівці Держфінінспекції в Миколаївській області виявили порушення в діяльності Миколаївського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) на суму 325 тис. грн. щодо незаконного та нецільового використання бюджетних коштів фермерськими господарствами, які отримувати фінансову підтримку з державного бюджету.

Зокрема, фермерським господарством «Форвард-2009» надавались до Укрдержфонду підтверджуючі документи щодо цільового використання коштів на придбання запасних частин на суму 55 тис. грн до сільськогосподарської техніки, якої, фактично, у господарства не було. Попри те, постачальником не підтверджено факт цільового використання коштів, оскільки господарством кошти йому не перераховувались, а запасні частини повернено до постачальника.

Окрім того, фермерське господарство «Бона Деа» відзвітувало до Укрдержфонду про цільове використання фінансової підтримки на придбання сільськогосподарської техніки у приватного підприємства «Хуторок GV» на суму 97 тис. грн., яке не підтвердило факт реалізації такої техніки.

Матеріали ревізії направлено до Держфінінспекції України, у тому числі для передачі правоохоронним органам.

Прес-служба Держфінінспекції в Миколаївській області

Оставить комментарий