Виклики до суду від 3 квітня 2014 року

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Годунко Наталію Георгіївну за позовом Стецюк Олени Валеріївни про стягнення аліментів на утримання дитини, яка продовжує навчання, на 22.04.14, о 15.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Годунко Наталію Георгіївну за позовом Стецюка Валерія Івановича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини на 22.04.14, о 16.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Кирпенка Віталія Леонідовича до Кирпенко Катерини Юріївни про звільнення від заборгованості по аліментах призначено на 24.04.14, о 15.30.

Відповідачу Настюк (Кирпенко) Катерині Юріївні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. А. Старова, 12, кв. 38, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Колота Олега Вікторовича на 25.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «ВТБ Банк» про стягнення заборгованості.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Бойко Людмилу Павлівну за позовом ПАТ «Дельта Банк» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 25.04.14, о 8.00, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, № 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Бєлова Віктора Петровича на 22.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Карлюгу Віктора Сергійовича на 18.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Задираку Світлану Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пр-т Жовтневий, 16, кв. 58, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Задираки С.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 09.04.14, о 10.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Боцмана Олексія Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 100, кв. 815, у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Боцмана О.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи відбудеться 09.04.14, о 10.20, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Подгородецьку Зою Федорівну у судове засідання, яке відбудеться 10.04.14, о 8.45, у справі № 2/489/322/14 за позовом ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» про стягнення заборгованості за спожиті послуги теплопостачання.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Іноземцеву Тетяну Сергіївну, Васильковську Інну Іванівну, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул. Леніна, 9, кв. 24, про дату слухання цивільної справи № 480/2447/13-ц за позовом Беренка Валерія Івановича до Іноземцевої Т.С. та Васильковської І.І., третя особа – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області, про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 07.04.14, о 10.00,у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Меркулову Тамару Михайлівну,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Бутоми, 2б, кв. 19, у цивільній справі № 2/488/561/14 р. за позовом Березанського Яна Миколайовича про визнання угоди дійсною.

Судове засідання відбудеться 11.04.14, о 9.30, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Біневського Ігора Миколайовича, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Орджонікідзе, 23, у цивільній справі № 488/5518/13-ц, провадження № 2/488/255/2014, за позовною заявою Ковтка Михайла Андрійовича про визнання договору купівлі-продажу недійсним та переведення прав та обов’язків покупця.

Судове засідання відбудеться 17.04.14, о 10.00, у залі судових засідань № 6.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Нестеренка Вадима Вікторовича, 14.04.1979 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Леніна, 71, кв. 9, у цивільній справі за позовом ПАТ АБ «Експрес-Банк» в особі Одеської філії АБ «Експрес-Банк» до Нестеренка В.В. про стягнення кредитної заборгованості, яке призначено на 08.04.14, о 9.20, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Стукана Валерія Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Некрасова, 114, про дату слухання цивільної справи за позовом Стукан О.С. до Стукана В.О. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 09. 04.13, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Мащенко Алли Миколаївни до Мащенка Дениса Володимировича про позбавлення батьківських прав призначено на 22.04.14, о 13.00.

Відповідачу Мащенку Денису Володимировичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє Зубенка Олексія Володимировича, місце проживання якого невідоме, про те, що судовий розгляд цивільної справи провадження № 2/484/235/14 р. за позовом ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» до Зубенка О.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором відкладено на 18.04.14, о 13.00.

На призначений час відповідачу необхідно з’явитися до суду з паспортом.

У разі неявки відповідача позов на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі даних чи доказів та постановлено заочне рішення.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Багрій Наталію Леонтівну на 03.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом Миколаївського обласного будинку дитини про стягнення аліментів на утримання дитини.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бурлаку Ірину Михайлівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Снігурівський район, с Центральне, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Бурлаки І.М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 04.04.13, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Кравець Валентину Вікторівну у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Кравець В.В. про стягнення кредитної заборгованості, яку призначено на 17.04.14, о 9.30, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 3.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Іванова Дмитра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул.О. Кошевого, 5, кв. 10, у судове засідання у справі за позовом ПАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» про стягнення заборгованості за спожиті послуги теплопостачання.

Судове засідання відбудеться 15.04.14, о 10.45, за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 9.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Безвиконного Валерія Віталійовича на 18.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом Безвиконної І.С. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Татаревського Андрія Вікторовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Садова, 6, про дату слухання цивільної справи за позовом Молчанової Л.М. до Татаревського А.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 14.04.14, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 04.04.14, о 9.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/111/14 за позовом органу опіки та піклування Братської РДА до Чалої Наталі Миколаївни, Чалого Олексія Анатолійовича, третя особа – служба у справах дітей Братської РДА, про позбавлення батьківських прав.

Відповідачам Чалій Н.М. та Чалому О.А. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 16.04.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Лемясова Артема Геннадійовича у цивільній справі № 486/2795/13-ц за позовною заявою ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі ВП «Южно-Українська АЕС» до Лемясова А.Г. про стягнення витрат на підготовку фахівця.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання відповідача Щасного Ігоря Геннадійовича за позовом Щасної Оксани Русланівни про стягнення аліментів на утримання дитини, яка продовжує навчання, на 22.04.14, о 18.30, у зал судових засідань № 1 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 8.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Медовиченка Сергія Васильовича та Медовиченка Олега Сергійовича, що розгляд цивільної справи за позовом Дулгерової Галини Василівни до Медовиченка С.В., Медовиченка О.С. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, відкладено на 15.04.14, о 10.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 16.

У разі неявки відповідачів до суду справу буде розглянуто за їх відсутності за наявними у справі матеріалами.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Ільченко Олени Віталіївни до Коваєва Івана Бадма-Халгайовича, Коваєвої Тамари Миколаївни, Коваєва Артема Івановича, Коваєва Арсланга Івановича, третя особа – Універсальна біржа «Номінал», про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 08.04.14, о 9.00.

Відповідачам Коваєву Івану Бадма-Халгайовичу, Коваєвій Тамарі Миколаївні, Коваєву Артему Івановичу, Коваєву Арслангу Івановичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Левандовського Руслана Юрійовича, 06.07.1978 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Будівельників, 5, кв. 25, у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Левандовського Р.Ю. про стягнення кредитної заборгованості, яке призначено на 10.04.14, об 11.00, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Щербину Юлію Ігорівну, 12.09.1986 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Мартинівське, БОС-2, кв. 45, у цивільній справі за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Щербини Ю.І. про стягнення кредитної заборгованості, яке призначено на 10.04.14, о 09.40, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кибрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

Добавить комментарий