Виклики до суду від 27 березня 2014 року

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

* * *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Коротіча Григорія Івановича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Чижикова, 3г, кв. 19, у судове засідання, що відбудеться 15.04.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Леніна, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Крошмара В’ячеслава Олексійовича до Куропатенко О.Є, Коротіча Г. І про визнання угоди дійсню та визнання права власності.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим належним чином, і у разі неявки у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Банкову Тетяну Іванівну, місце проживання якої невідоме, у судове засідання на 03.04.14, о 10.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, у цивільній справі за позовом Корабльової З.І. до Банкової Т.І. про визнання права власності на нерухоме майно.

Явка відповідача до суду обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бобошка Валерія Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Зелений Яр, вул. Вишнева, 3, про дату слухання цивільної справи за позовом Кирпи Віктора Олексійовича до Бобошка В.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим будинком, яке відбудеться 07.04.14, об 11.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Попову Римму Григорівну за позовом ПАТ «Дельта Банк» на 15.04.14, о 8.30, каб. № 28 Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Панченко Зінаїду Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул.З. Космодем’янської, 56, у цивільній справі № 2/488/635/2014 за позовною заявою ПАТ КБ «ПриватБанк» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 08.04.14, о 9.00, у залі судових засідань № 2.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Новоодеський районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Стрельцова Олександра Миколайовича, 02.02.1981 р. нар., паспорт серії ЕР 002771, виданий Баштанським РВ УМВС України в Миколаївській області 15.04.2002, останнє відоме місце проживання якого Миколаївська область, Новоодеський район, с. Бузьке, вул. Жовтнева, 15, з розгляду цивільної справи № 482/515/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Стрельцова Олександра Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 01.04.14 о 9.00, у приміщенні Новоодеського районного суду Миколаївської області у м. Нова Одеса, вул. Леніна, 190.

Для реєстрації звертатись у каб. № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомлений належним чином про дату, час та місце розгляду справи, і у разі неявки справу може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 01.04.14, об 11.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/7/14 за позовом ПАТ «ПриватБанк» до Загуруйко Анастасії Володимирівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Загуруйко А.В. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Петрова Тараса Брониславовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Радсад, вул. Грибоєдова, 8, про дату слухання цивільної справи 480/1636/13-ц за позовом ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до Петрова Т.Б. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 31.03,14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Усова Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Кир’яківка, вул. Шкільна, 36, про дату слухання цивільної справи 480/955/13-ц за позовом ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Юнідо» до Усова О.О. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 31.03,14, о 9.00, у приміщенні Миколаївського районного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Патрєвої Людмили Семенівни до Диненкової Лідії Олексіївни про визнання договору купівлі-продажу дійсним призначено на 09.04.14, о 10.30.

Відповідачу Диненковій Людмилі Олексіївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. № 22.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Хорошева Сергія Анатолійовича у цивільній справі № 468/488/14-ц за позовом ПАТ «Акцент Банк» до Хорошева Сергія Анатолійовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 28.03.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд справи відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Братський районний суд Миколаївської області повідомляє, що 31.03.14, о 10.00, у приміщенні Братського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Леніна, 135, с-ще Братське Миколаївської області, відбудеться розгляд справи № 2/471/121/14 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Сафронова Вадима Миколайовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відповідачу Сафронову В.М. необхідно з’явитися у судове засідання.

Про неможливість з’явитися у судове засідання необхідно негайно повідомити суд.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Заїкіну Юлію Леонідівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, пр. Миру, 17а, кв. 34, про дату слухання справи № 2-а/489/136/14 за позовом Департамента праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради до Заїкиної Ю.Л. про повернення надміру виплачених державних коштів, яке відбудеться 09.04.14, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 4.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідачів Остапенко Людмилу Анатоліївну, Остапенко Марину Сергіївну, останнє відоме місце проживання якоих: м. Миколаїв, вул. Артема, 16/2, кв. 13, у цивільній справі № 488/623/14-ц, провадження № 2/488/731/2014, за позовною заявою Лещукова О.Л. про визнання договору дійсним.

Судове засідання відбудеться 16.04.14, о 14.30, у залі судових засідань № 6.

Явка відповідачів обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідача Гончарова Михайла Миколайовича у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою Гончарової Оксани Володимирівни про визнання особи такою, яка втратила право користуванн житловим приміщенням.Засідання відбудеться 14.04.14, о 14.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зал судових засідань № 3.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Водяна Олександра Сергійовича до Водян Наталі Олександрівни про вселення призначено на 23.04.14, о 14.30.

Відповідачу Водян Наталі Олександрівні,останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Колодязна, 10, кв. 161, необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального райсуду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. 3.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Цимбал Ельвіри Миколаївни до Цимбала Леоніда Миколайовича,останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 106, кв. 23, про визнання недійсним договору купівлі-продажу призначено на 22.04.14, о 10.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Біневського Ігоря Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Орджонікідзе, 23, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Дельта Банк» до Мельник Віри Миколаївни, Мельника Миколи Олександровича, Біневського Ігоря Миколайовича, Черкун Олександра Олександровича про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 29.04.14, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Музинську (Марченко) Тетяну Юріївну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Янтарна, 67, кв. 19, у цивільній справі № 2/488/546/14 р. за позовною заявою Бохана Олександра Івановича про визнання угоди дійсною.

Судове засідання відбудеться 23.04.14, об 11.00, у залі судових засідань № 2.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідачів Богунова Вадима Валентиновича, Богунову Тамару Іванівну у судове засідання, яке відбудеться 24.04.14, о 13.30, у справі № 2/488/752/14 за позовом Черноморця Андрія Вікторовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності.

Слухання справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 03.04.14, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Хаустову Ірину Костянтинівну у цивільній справі за позовною заявою Хаустова Сергія Валерійовича до Хаустової Ірини Костянтинівни про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 10.04.14, о 8.30, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Гончарова Михайла Миколайовича у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» в особі Миколаївської обласної дирекції до Гончарова М.М. про стягнення заборгованості.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Кайа Омера, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр-т. Жовтневий, 327/2, кв. 72, у цивільній справі № 488/285/14-ц, провадження № 2/488/643/2014, за позовною заявою ПАТ «Креді Агріколь Банк» про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться 09.04.14. о 13.20, у залі судових засідань № 6.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Конограй Леоніда Петровича на 04.04.14, о 10.30, за адресою: вул. Аненко, 50, смт Казанка Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Конограй Леоніда Петровича про стягнення кредитної заборгованості.

Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно.

Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування вказаного оголошення.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Карабулю Андрiя Юрiйовича у цивільній справі № 468/489/14-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Карабулі Андрiя Юрiйовича про стягнення заборгованності за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 01.04.14, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Потавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Володковича Сергія Анатолійовича,18.01.1975 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Киселівка, вул.К. Маркса, 50, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Володковича С.А. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 04.04.14, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мартинову Інну Валеріївну,14.12.1967 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Котовського, 11, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Мартинової І.В. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 04.04.14, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Фроленкова Володимира Володимировича,02.07.1974 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. 1-го Травня, 1, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Фроленкова В.В. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 08.04.14, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Башинську Ніну Вікторівну,20.04.1967 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Шевченка, 15, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Башинської Н.В. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 04.04.14, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідачів Кабанову Ольгу Олександрівну, Кабанова Сергія Вікторовича, Дзюбенко Людмилу Федорівну у судове засідання за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення суми боргу за недовраховану електроенергію на 31.03.14, о 16.00, у каб. 14Заводського районного суду м. Миколаєва, вул. Радісна, 3

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Оніщенка Івана Васильовича на 17.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недовраховану електроенергію.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Карпенко Юлію Іванівну на 17.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недовраховану електроенергію.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає Горобця Євгена Володимировича на 17.04.14, о 8.30, у приміщення суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, зал № 4, каб. 27, для участі в якості відповідача у розгляді цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» про стягнення боргу за недовраховану електроенергію.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Житомірського Сергія Олександровича, 30.08.1978 р. нар., останнє місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Новотимофіївка, вул. Миру, 12, що 11.04.14, об 11.00, відбудеться розгляд цивільної справи за позовом Житомірської Ірини В’ячеславівни до Житомірського С.О. про розірвання шлюбу.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69, зал судових засідань № 1.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільна справа буде розглядатися за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Матюхіна Олексія Романовича до Мірошніченка Андрія Олександровича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщення, призначено на 31.03.14, об 11.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 49, каб. № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Бадасяна Віталія Завеновича у судове засідання, яке відбудеться 16.04.14, о 13.30, у справі № 2/489/571/14 за позовом Бадасян Каріни Манвелівни до Бадасяна В.З. про виселення без надання іншого житлового приміщення.

Слухання справи відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. 28-ї Армії, 16, каб. № 5.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає Сіренка Олега Васильовича в якості відповідача у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Сіренка О.В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Слухання справи призначено на 03.04.14, об 11.00.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних доказів у справі.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77 каб. № 2.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Бойченка Віктора Івановича, місце проживання якого невідоме, у судове засідання на 08.04.14, о 10.00, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, у цивільній справі за позовом Баліцької Т.І., Бойченка А.І., Бойченка Г.І., Бойченка О.І., Бойченка В.І., Чапчай Р.І. та Дмитрівської сільської ради Березанського району Миколаївської області про визнання додаткового строку для прийняття спадщини.

Явка відповідача до суду обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Згідно з п. 9. ст. 74 ЦПК України Новоодеський районний суд Миколаївської області, розташований за адресою: Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Леніна,190, викликає у судове засідання Волошину Людмилу Василівну в якості відповідача у цивільній справі № 482/461/14-ц за позовом Саприги Василя Мефодійовича до Волошиної Л.В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстраційного обліку.

Судове засідання відбудеться 07.04.14, о 14.00, у залі судових засідань вказаного суду.

Останнє відоме місцезнаходження відповідача: Миколаївська область, Новоодеський район, м. Нова Одеса, вул. Решетєєва, 37.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

РІШЕННЯ

Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу повідомляє, що 19.03.14 судом було винесено заочне рішення у цивільній справі № 216/8966/13-ц за позовом Авксентьєвої О.М. до Самолюк П.С. про визнання майна особистою приватною власністю та визнання права власності, – задоволено. Рішення можна отримати у канцелярії суду за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Першотравнева, 12, каб. № 6.


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Оставить комментарий

Your email address will not be published.