Як отримати податкову знижку на навчання?

Головне управління ДФС у Миколаївській області:

– Відповідно до Закону України від 3 липня 2018 року № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (далі – ПКУ) внесені зміни до п. п. 166.3.3. ст. 166 ПКУ, згідно з якими платник податку має право включати до податкової знижки у зменшення витрачені кошти на оплату навчання в дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, сплачені платником податку та/або членом його сім’ї першого ступеня споріднення.

Отже, оформити податкову знижку може сам студент (якщо він має офіційний заробіток, з якого сплачує податки) або його член сім’ї першого ступеня спорідненості (мати, батько, дружина/чоловік).

Для отримання права на податкову знижку громадянину України необхідно до 31 грудня 2019 року подати до контролюючих органів за місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році.

Водночас повідомляємо, що для отримання податкової знижки за освітні послуги із закладом освіти – основним видом діяльності якого є надання освітніх послуг – має бути укладений договір, у якому зазначено хто надає послуги, їх отримувач, вартість таких послуг, строк надання та оплата, підтверджена платіжними та розрахунковими документами.

Підтвердити витрати потрібно фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

Добавить комментарий